Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Paladyn Sonaty Dusk

Wolny/a czy zajęty/a?

Jesteście czy nie jesteście?  

359 members have voted

1. 1. Jesteście czy nie jesteście?

Recommended Posts

Po rozmowie z Discorem postanowiłem założyć ten temat(na 100% będzie niewypałem)i zapytać, czy ktoś jest szczęśliwie zakochany czy szczęśliwie wolny :ming: Jak ktoś by chciał się wypowiedzieć na temat swojego związku lub ilości zderpionych miłości to niech się nie krępuje. A jak nie chce, to tylko niech zagłosuje w ankiecie :drurrp: Temat ma charakter takiej odskoczni od tego, co zazwyczaj dzieje się na forum i lekkiego "ulżenia"(niektórzy potrzebują czasami przed kimś się otworzyć, ale nie mają przed kim). Jak nie wypali, to niech jakiś admin/moderator po 3 dniach skasuje temat.

• Upvote 2

Szczęśliwie zakochany :lunaderp:

I nieszczęśliwie naraz bo dalekooo :rainbowcry:

No cóż... Wolny i chyba będę "forever alone".

Raz miałem, ale zdradziła i ch*j, i nie będzie chyba żadnej dziewczyny... No chyba że to będzie pegasis to ok.

• Upvote 2

Wolny...

Bezi znam ten ból kiedy dziewczyna zdradza.

Ale nie zmienia to faktu że w tym wymiarze czeka mnie celibat :fluttercry: (tylko bez skojarzeń że chce zostać księdzem, celibat to jest ogólnie zrezygnowanie z życia seksualnego (dobrowolne bądź przymusowe) i wcale nie musi się wiązać z zostaniem duchownym).

Guest Piter Wan Kenobi

Wolny i chyba przez dłuższy czas tak zostanie.

Wolny, i zaczyna mi to dokuczać... za długo, oj za długo... I ile bym dał żeby to zmienić....

Szczęśliwie zakochany w wolności :P Wystarczy mi to co u znajomego widziałem jak go dziewczyna kontroluje a jak będę chciał *cenzura*:P polecę do domu publicznego haha:P. A jak przyjdzie czas prawdziwa miłość sama się znajdzie:P

• Upvote 1

Lol, dat temat.

Bycie singlem ftw, ale momentami zaczyna się dostrzegać jego minusy, więc od niedawna jestem zajęty i szczęśliwie zakochany ;) Aha, nie przez internet (związki na odległość to chyba ich najgorszy rodzaj).