Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Komputer, muzyka oraz gry to moje dziewczyny.

Nie szalej tak, lowelasie, bo jak się one o sobie dowiedzą, to co wtedy będzie? xD

 

Meh... na pierwszy rzut oka wyglądało fajnie (nie ma to jak poznać fajną dziewczynę z drugiego końca globu, aby później móc się nigdy nie spotkać) ^^ ale potem się okazało, że wzrost jest tam podawany w stopach, a waga... w funtach - k, I quit! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ No... dobra, może jeszcze jednak sprawdźmy tamtejszą wyszukiwarkę osób, hmm... nie licząc Stanów, nie zwraca praktycznie wyników innych niż 0... i wcale mnie to nie dziwi, patrząc na jednostki xD O! Znalazłem coś... "Looking for a stallion who enjoys mathematics as much as me" ...um, well, now srsly... I quit!! xD Starczy tej zabawy jak na jeden raz chyba xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Aktualnie jestem w szczęśliwym związku z fajną dziewczyną. Spotykamy się co 2-3 dni i zawsze jesteśmy blisko siebie. Pozdrawiam Cię Renia :aj5: . Jeżeli chcecie jej zdjęcie to macie w spoilerze.

 

 

531af965b8faea46cb10d32884267487.jpg?133

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooooooooooooolny!

Cieszę się ze swojej  wolności,nie chcę miec dziewczyny i raczej wątpie żebym miał,może jak dorosnę...XD

(I tak narazie żadna mnie nie chce) <Forever Alone>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w szczęśliwym związku z fajną dziewczyną. Spotykamy się co 2-3 dni i zawsze jesteśmy blisko siebie. Pozdrawiam Cię Renia :aj5: . Jeżeli chcecie jej zdjęcie to macie w spoilerze.

 

 

531af965b8faea46cb10d32884267487.jpg?133

 

Nie chce cię demotywować ale... Twoja laska gra na dwa fronty bo ze mną też się spotyka :rd11:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart


Nie chce cię demotywować ale... Twoja laska gra na dwa fronty bo ze mną też się spotyka :rd11:

 

Dzięki za informację, jeżeli jest taka cwana i gra na dwa fronty to zobaczymy ile wytrzyma bez mojej obecności... albo ja bez jej :twilight8:
Chyba  że przejdę z nią tylko na seks bez zobowiązań :TaTds:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart


A przyłapałeś ją na zdradzie? :D

 

Tak! Jeszcze chciała się wyprzeć że to lewa ręka, a ja przecież z lewą nie chodziłem tylko z prawą :hmpf:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Linds....ta precyzja...te pięknie wykadrowane zdjęcia...wyczuwam rękę zawodowego grafika,aż się łezka w oku kręci...po prostu majstersztyk. :spike:

 

No, a jakże! W końcu dzieło MichauDotComa (Ssin), jednego z polskich fandomowych muzyków, który tworzy dubstepy.

Dubstep ssie.

Muzyka Ssina też :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...