Skocz do zawartości

Wolny/a czy zajęty/a?


Paladyn Sonaty Dusk

Jesteście czy nie jesteście?  

359 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście czy nie jesteście?



Recommended Posts

Prawda, najgorszy błąd jaki robią laski (nie wiem jak tam panowie), to udawanie kogoś innego nawet na początku mieszkania razem z partnerem. Dobijają mnie teksty w stylu "no przecież nie pokażę mu się w mojej zwykłej piżamie- może kiedyś, a na razie wyłącznie seksi ciuszki" .... taka para długo nie pożyje. Przecież to normalne że czasem po domu chodzisz w dresie, a czasem cały dzień spędzasz w lamerskiej piżamce siorbiąc herbatkę z włosami upiętymi w beznadziejny koczek. XD Deal with it!

Żeby być szczerym z kimś innym trzeba najpierw samemu się ogarniać i umieć być szczerym ze sobą, co zdecydowanie lepiej wychodzi introwertykom dlatego ich uwielbiam, a nawet jeśli JESZCZE komuś nie wychodzi to z takimi osobami lepiej się rozkminia. :D No i po raz 10 0000000 powtarzam: KOMUNIKACJA GODDAMIT!

NO I TO MI ODPOWIADA! Wreszcie jakaś normalna kobieta ;D

Chcesz się z kimś napić-to po prostu zapytaj.

Ja i tak na razie wolę być singlem,wystarczą mi koledzy,i forum,i wy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O rany, przy oglądaniu tego filmiku miałam w głowie jedynie: "znowu to piep******...", a potem nastąpił koniec... I nie mogę nie przyznać mu racji!


Czy cała prawda, w jednym filmie, nie zapominajmy, że nie można wychodzić z samotności "za wszelką cenę", bo to głupie i raczej do niczego dobrego nie poprowadzi.


Podpisuję się wszystkimi łapami.

Prawda, najgorszy błąd jaki robią laski (nie wiem jak tam panowie), to udawanie kogoś innego nawet na początku mieszkania razem z partnerem.


Nie tylko mieszkania, ale ogólnie przebywania z nim. Przecież to jest ŻAŁOSNE! Jeśli partnerowi przeszkadza coś błahego, albo ma klapki na oczach w stylu: "przecież moja ukochana nie pierdzi/nie sra/etc.!"  :fluttershy4: to znaczy, że jest się z niewłaściwą osobą. I potem się dziwić, że tyle rozwodów... Być sobą, rozmawiać i poznawać partnera przede wszystkim.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Problem jest taki ze przed kompem nie znajdziesz Ah ten niesprawiedliwy świat. 

 

Ja swojego znalazłam na forum dla fanów web-komiksu Scandinavia and the world, przy czym pierwszy mój post do niego to było pociśnięcie po kiczowatej fladze jego kraju, która wygląda jak sowieckie ręczniki plażowe. :ming:  Za miesiąc już 3 lata od tego spotkania i nadal razem. ^^

 

...ale w sumie prawda, że kazałam mu ruszyć tyłek do mnie, bo inaczej nie byłoby 100% zaufania.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba wszystkie normalne dziewczyny są już zajęte...

Ale ja jestem (w miarę) normalna.  :fluttersad:  *chlip*

A tak serio - poznanie się przez internet to już norma, o ile nie jest on PODSTAWĄ znajomości. Bo co to za radocha ze związku, w którym możesz co najwyżej monitor przytulić... A w dzisiejszych czasach, mam wrażenie, dla niektórych ważniejsze jest wygodnictwo.  :ajunsure:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem (w miarę) normalna. :fluttersad: *chlip*

A tak serio - poznanie się przez internet to już norma, o ile nie jest on PODSTAWĄ znajomości. Bo co to za radocha ze związku, w którym możesz co najwyżej monitor przytulić... A w dzisiejszych czasach, mam wrażenie, dla niektórych ważniejsze jest wygodnictwo. :ajunsure:

No właśnie poznanie "jej" w realu nie jest dla mnie zbyt łatwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, Wasze rówieśniczki nie mówią, że "facet zaczyna się po 40.", a rówieśnik to "frajer i golec bez perspektyw". Tak się składa, że moje rówieśniczki wolą starszych, bo "mają dom/samochód/pracę/wszystko razem z wymienionych". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli ktoś pracuje na śmieciówce, nie ma swojego własnego mieszkania, samochodu, itp to niech spada na drzewo. Najlepiej na pierwszej randce składać raport majątkowy...

Witamy w dżungli, kobiety są genetycznie zaprogramowane, żeby szukać osobników, którzy zapewnią jak najlepsze szanse przeżycia dla swoich dzieci. :drurrp:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...