Skocz do zawartości

Odniesienia do MLP w innych filmach, książkach, grach itp.


Recommended Posts

To o Thorze jak i parę innych postów z tego tematu to nie są żadne odniesienia, tylko co najwyżej skojarzenia... A to zupełnie co innego, a nie o to chyba chodzi w tym temacie... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do Borderlands 2. Po ukończeniu zwariowanego dodatku Tiny Tinas' coś tam... coś tam... w jednej z lokacji pojawia się:

kryształowy "dwurożec" podobny do 

:rarity:

Mechromancer i jej drzewo to przy tym pikuś :lol:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii "Wyszukiwanie nawiązań na siłę" - w soundtracku Elder Scrolls Online znajduje się utwór zatytułowany "Winged Twilight" :)

https://www.youtube.com/watch?v=SkyU3FLIE7Q

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Borderlands 2 są tony easter eggów poczynając od komentarza "I dont wanna set word on fire" do całych lokacji i potworów z minecafta. Nie zdziwię się jak jeszcze coś znajdziemy z tamtąd o kucykach c: .

 

Wykrakałem:

:fKiZT.jpg

Edytowano przez Masturbian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego z MLP, nie jest też nawiązaniem, ale:

 

Futurama, sezon 4, ostatni odcinek. 

 

Fandom Star Treka łączy się z fandomem Star Wars co daje Trek Wars. Przeradza się to w religię, która z czasem zostaje zakazana ze względu na kontrowersje jakie budzi. "Wyznawców" fandomu Star Treka, eleminuje się, a wszystkie odcinki wysyła w kosmos. Pozostaje jednak jeden fan z roku 2000.  

 

Oglądając to miałem wrażenie, że równie dobrze mogło by się stać z MLP: FiM. Tyle że połączono by MLP i Littlest Pet Shop. Kościół wyznawców My Littest Pony Shop: FiM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając to miałem wrażenie, że równie dobrze mogło by się stać z MLP: FiM. Tyle że połączono by MLP i Littlest Pet Shop. Kościół wyznawców My Littest Pony Shop: FiM?

Mam nadzieję, ze nie. Jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen i do dzisiaj wstydzę się że postała religia Jedi, więc mam nadzieję, że to co mówisz nigdy się nie spełni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tyle że połączono by MLP i Littlest Pet Shop. Kościół wyznawców My Littest Pony Shop: FiM?

 

Oby do tego nie doszło :pinkie4thwall: Skoro fan MLP to Brony, to jak jest fan LPS?  :godpony:  Albo czy stworzyli już taką społeczność? Dobra, to teraz coś nawiązującego do tematu tego wątka, :pinkie4: Oglądając Indiana Jonesa (kultowy film :pinkie: ), od razu przypomniała mi się Daring Do a kryształowa czaszka pierścienie :D Może to raczej MLP nawiązuje trochę swoją postacią Dzielnej Do do Jonesa, ale zawsze to jakaś aluzja :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gry "Rock Band" w oficjalnym sklepie twórców (w moim przypadku za pomocą PlayStation Store) można powiększy swoją bibliotekę o utwór Discord :discord2:

2poxyme.jpg

 

W grze "South Park: kijek prawdy" jeden z ataków jest bardzo... hmm... tęczowy...

 

W "Diablo III" jest ukryta mapa o tęczowej stylistyce o nazwie Kaprysowo. Naszymi wrogami są tam jednorożce, kwiaty i misie, a leczymy się puchatymi ciastkami. Był on już kiedyś tu wymieniony, więc ja wspomnę, że żeby się tam dostać trzeba znaleźć kilka przedmiotów między innymi płynną tęczę.

5s6s3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy You Tubie to Rock przy jednej ze swoich serii (Papers Please) ma ustawioną miniaturkę przedstawiającą salutującego kucyka (Applejack?)

Poza tym cała seria Amesia Small house (Pewnie się powtarzam).

 

@Triste Cordis

dj_vinyl_scratch___wubs__hope_redux__by_

Nic?

Ok, można to rozumieć na milion sposobów, mi się akurat tak skojarzyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugh... ale wpadka  :flutterblush: Chyba jestem przewrażliwiony D:

Tryb "Extra wubs" jest easter eggiem odblokowuje się go poprzez wpisanie kodu konami na ekranie tytułowym (title screen).

Po polsku: wpisujesz kod

Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, B [crouch for PC/PS3 players], A [jump button for PC/PS3 players], Start

Usłyszysz muzyczkę z Contry a w ustawieniach 'Gameplay' będzie dodatkowa opcja C:  :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W futuramie nie pamiętam w którym odcinku byli w LUNAparku na księżycu.Przypadek? :fluttershy5:

 

Pewnie, że to nawiązanie :crazytwi:  W końcu MLP: FiM trafiło na ekrany przed 4 kwietnia 1999 roku. Tego dnia trafił drugi odcinek Futuramy, gdzie po raz pierwsz pokazano lunapark na Księżycu :P A każdy LUNApark to nawiązanie do MLP: FiM...  :cheese:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wczoraj byłem na Transformers: Wiek zagłady (tak BTW świetny film), a tu nagle jeden z naukowców wykorzystał gen Transformersów, by stworzyć Rainbow Dash  :rainderp: .

Zresztą, sami zobaczcie:http://obsessionismagic.blogspot.com/2014/06/if-you-needed-reason-to-see.html

Czyżby Bay był fanem? A może Hasbro poprosiło go o taki element w filmie? Tak, czy inaczej to bardzo ciekawe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DotA 2: Enchantress - ma cztery kopyta, lubi zwierzęta (przeciąga je na swoją stronę) i posiada zielono-złotą kolorystykę. Deja vu?

Kuce poza tym kopiują CZARNEGO PANA. Mają rogi, kopyta i skrzydła! To jest podejrzane kurczę!

EDIT!!!: JESZCZE JEDNO! Zwykła gra w Dotę... gram Crystal Mainden... koniec meczu... CYTUJĘ: "Today I learn, how to use THE elements" O.o. Odsuwam się od biurka > wyłączam Dotę > idę zrobić sobie kanapkę i zaparzyć meliski.

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Edytowano przez Krecik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...