Skocz do zawartości

Tłumaczenia Dr. Whooves [Komiksy], Arty, Animacje.


Dr. Whooves

Recommended Posts

Jeśli, to w jakimś stopniu moja wina, to przepraszam... . Aha, mogłabyś pisać Sajbacka, bo czuję się jak dziewczyna... . Tak czy owak, sorki.

Bardziej mi chodzi, że nie ma swojej inwencji do postaci którą rysuje, tylko łatwiej odrysowuje czyjąś pracę.  A jeśli już chce kolorować moje prace, to niech pisze lineart rysowała Ana.

Edytowano przez *Anna*
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sprawdzić, lub zapytać Sajback, czy to takie trudne?

Więc albo usuniesz rysunek, albo narysujesz jeszcze raz, tylko ze swojej głowy, nie chodzi mi o wygląd kucyka bo ja go wykreowałam na prośbę Sajback, ale o swój styl bez przerysowań.

 

Z reguły kontynuacja  OC jest kontynuacja charakterystycznych kształtów pierwowzoru (chyba wyszło za dobrze, że uznałaś go za swój). Sajback poprosił żebym na podstawie twego rysunku go narysował. Nie mówił nic o stworzeniu nowego OC. Powinien też mieć wszelkie uprawnienia do dysponowaniem swoim OC, dlatego nie musiałem szukać źródła skąd go ma. Twego rysunku nie edytowałem i w żaden inny sposób go nie przywłaszczyłem. Po twoim pierwszym poście dodałem link do źródła skąd jest wzór, możesz to sprawdzić na moim deviantart-cie. Dodałem też link pod OC (dziś).

 

A co do usunięcia kuca to nie po to przyszedł na świat żeby teraz na nim dokonać eutanazji. Derpy też kiedyś chciało hazbro usunąć. Poświeciłem na to swój czas i środki i jest wykonany 100% przeze mnie ale nie wymyślony przeze mnie tak jak postacie z serialu MLP na których wzoruje się wielu, nie czerpałem też z tego artu żadnego zysku materialnego.

Jeżeli chcesz go ubić to zwróć się do któregoś inkwizytora żeby to zrobił bo ja do tego swego kopyta nie przyłożę.

 

Daję jeszcze linki dla porównanie o jakie arty chodzi:

 

wzór ---> KLIKNIJ

kuc zrobiony na podstawie wzoru ----> KLIKNIJ

 

Myślę, że też na tym zakończymy ten offtop w moim wątku, jak coś jeszcze będziesz chciała omówić to pisz na priv.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź bardziej kreatywny kiedy rysujesz czyjeś OC, widać przerysowanie tej samej pozy, różni się pyszczek, wyraz twarzy inne ucho i zmieniona grzywa.  Nie lubię jak ktoś jest mało kreatywny o de mnie.  To tyle z mojej strony. 

 

PS. Co do koloru sierści jest to jasny brąz. Po za tym kredkami mogę mieszać kolory i wychodzą piękne odcienie.

Edytowano przez *Anna*
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne tłumaczenia komiksów: :P

the_end_of_tomorrow_by_csimadmax_by_dokt

 

link do strony autora - klik

 

filly_luna_eats_cake_pt__1by_ric_m_by_do filly_luna_eats_cake_pt__2_by_ric_m_by_d filly_luna_eats_cake_pt__3_by_ric_m_by_d

 

Link do strony autora - klik

 

Mogłaś. Mowa jest o Celestii, a o ile mi wiadomo, jest klaczą.

Poprawione dzięki za korektę. :D

 

I jeszcze art, kuc nie ma jeszcze znaczka i imienia.

czerwono_grzywy_by_doktorwhooves-d7a8n5b

Edytowano przez Dr. Whooves
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ty to je tak tłumaczysz, czy sam robisz?

 

Oczywiście, że tłumaczę wszystkie znajdziesz na http://doktorwhooves.deviantart.com/ są tam też odnośniki do oryginalnych komiksów.

 

 

 

Mógłbym jakieś wykorzystać dla pisma?

 

Jak uważasz.

 

Pierwszy komiks, pierwszy panel, wypowiedź Doktora: powinno być "Nikogo nie upoważniłem do korzystania z mojego wizerunku", ew. "wykorzystania mojego wizerunku".

Faktycznie zjadłem "Z" dzięki. Już poprawiłem :D

Edytowano przez Dr. Whooves
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i najwyraźniej pisownia łączna/rozdzielna tego typu imion/nazw zależy od autora. Marvel ma u siebie Spider-Mana, ale i Iron Mana; z kolei DC ma Supermana, ale w komiksach tego wydawnictwa pojawia się też Plastic Man (kimkolwiek on jest. Zabija złoczyńców plastikiem? Jego największym wrogiem jest Kapitan Planeta?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorze Whooves, jakbyś miał zamiar robić animację i wykorzystać moje OC, masz moją zgodę, tylko nie rób ze mnie idioty. :D

 

A może chciałbyś spotkać batmana :D... coś się wymyśli. Teraz pracuję nad innym projektem małą próbkę zamieszczam poniżej

free_hug__by_doktorwhooves-d7g2sgw.png

              Free Hug!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Naprawdę zanim coś zrobić skonsultuj się ze mną, chcę następny raz cały obrys całego filmiku, scenariusz, storyboard...

... frytki, aston martina DB9, pół kilo platyny...

Dałeś imć Autorowi pozwolenie na wykorzystanie swojego OC, tyle wystarczyło. Z kolei scenariusze filmików etc. powinny zostać tajemnicą aż do czasu opublikowania wyniku końcowego.

 

Natomiast animacja świetna, zwłaszcza - a raczej przede wszystkim - końcówka. Brawo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa....

 

Wy to cwane chłopaki jesteście. :D

 

Mnie to interesuje, jeśli mogę się spytać w czym to robiłeś i ile czasu ci zajęło?

 

Nie liczyłem czasu ile mi to zajęło, może z 2 godziny ale chyba mniej bo nie robiłem tego cały czas. A program to Anime Studio Pro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...