Skocz do zawartości

Tłumaczenia Dr. Whooves [Komiksy], Arty, Animacje.


Dr. Whooves

Recommended Posts

Dziś kolejny komiks i z okazji, że rozszerzyłem temat o arty i animację (tak jak by ktoś się zastanawiał co robię jak nie tłumaczę komiksów) niektóre to są przeróbki w PS inne wektory robione w SAI.... Co do animacji to jest ta część której jeszcze się uczę. Dzisiaj jedna przeróbka w PS jeden wektor i jedna animacja.

pinkie_s_best_night_ever_by_doktorwhoove

PS --->derpy_chora_by_doktorwhooves-d6n691f.png Wektor ---> derpy_by_doktorwhooves-d6jjcv3.png Animacja---> ola2_by_doktorwhooves-d70swid.png

Edytowano przez Dr. Whooves
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy komiks - padłem xD

 

Aczkolwiek... dlaczego przełożyłeś Discordowe "I'd love to, Pinkie" jako "Przepadam za tym"? IMO "Z miłą chęcią/Z rozkoszą" pasowałoby tam nieco lepiej.

 

Wybacz to czepialstwo przy każdym komiksie, taka natura ;) Ponawiam też prośbę o umieszczanie linków do oryginalnych komiksów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj może Dolara lub Bobula. Oczywiście o ile chcą.

 

No nie wiem... może.... zobaczę tylko czy Dolar ma swojego OC?

 

A tak dla wprawy twoje OC, tylko nie wiem co to za równanie masz na zdzie :P. Dlatego znaczka nie wstawiłem...

dayan_by_doktorwhooves-d796fam.png

Edytowano przez Dr. Whooves
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche kolor, nie taki jak oryginał,

Daj próbkę koloru jaki powinien być to zmienię, tylko nie z kredek :P. Najlepiej jak byś podał kod koloru ten jest #D37339....

 

A co to za kopiowanie moich rysunków? XD

Raczej wzorowany nie kopiowany :P i to na proźbę samego zainteresowanego.

Edytowano przez Dr. Whooves
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jakaś drażliwa... prawie jak Hasbro :P i nie mogłem tego zrobić bo nie zostało podane źródło rysonku. Sam podpis Ana nic mi nie mówił :shrug:

Trzeba było sprawdzić, lub zapytać Sajback, czy to takie trudne?

Więc albo usuniesz rysunek, albo narysujesz jeszcze raz, tylko ze swojej głowy, nie chodzi mi o wygląd kucyka bo ja go wykreowałam na prośbę Sajback, ale o swój styl bez przerysowań.

Edytowano przez *Anna*
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...