Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Gość Skurwysyn

U mnie słabiutko.

Na razie mam tylko te oto "relikty"  :rainderp:

 

Koszulki (2):

 

ed3edfbdd8fb9537b5a5eb4a30a74451.png9e0f043a607ae470c627908cf6851bfa.png

 

Te Trzy "Mini-Vinylówki" co mi z jakiegoś automatu w Kauflandzie wypadły  :derp6:

wmnst3.jpg

 

Pluszak Rainbow Dash, co było mała niespodzianką od mojej mamy  :lyra:

rihf1t.jpg

 

 

Niewiele, ale chociaż coś  :vinylderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Te Trzy "Mini-Vinylówki" co mi z jakiegoś automatu w Kauflandzie wypadły 

To to jest w Polsce?! Uooo, a ja się zastanawiałam, skąd to wziąć (znalazłam przypadkowo na eBayu swego czasu, ale figurki nie wydawały mi się znajome).


Adoptujcie mnie


Mnie też! I mnie!
 

A ja zostawiłam sobie jednak plakacik z numeru z figurką Twilight, który zdobi mi teraz wewnętrzną stronę szafki. A pisemko po prostu wyrzuciłam.
Plus - przedstawiam wam moje nowe nabytki:

97r71y.jpg

Ech, te promocje z Reala... Wykończą mnie i mój portfel!  :NjdaT:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na wycieczce, kupiłam w Warszawie Pinkie Pie  :x Była również dostępna w wersji Rainbow Power, ale wybrałam tą.

 

bWpZarw.jpg

 

Obie figurki razem, aż takiej dużej różnicy wysokości pomiędzy nimi nie ma. 

 

W7yZIP2.jpg

 

W Biedronce kupiłam też soczek z kucykami  :rd2: Smak jak dla mnie jest dobry, pomimo że to sok jabłkowy o smaku coli  :rainderp:

 

glt1HtN.jpg

 

A jak to zobaczyłam, to myślałam, że wybuchnę. Coraz bardziej denerwuje mnie fakt, że kolor skrzydeł Twilight jest ciemniejszy od koloru ciała.

 

Cxin4K1.jpg

 

Dla ciekawych, chyba we wszystkich Smykach jest przecena -40% na pluszaki MLP z mopem na głowie. Jednak i tak się nie opłaca, bo cena prawie się nie zmienia.

Edytowano przez Violett
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano przyszedł mój spóźniony na święta prezent od brata:

 

DSC_6173.JPG

 

Ten po prawej zwie się "The Return of Queen Chrysalis" i składa się aż z 4 części. Lektura jest dość gruba i przepełniona akcją oraz niesamowitym wręcz humorem.

Kilka przykładowych storn:

DSC_6174.JPG

 

DSC_6175.JPG

 

DSC_6176.JPG

 

DSC_6177.JPG

 

Natomiast ten po prawej jest o wiele cieńszy, a jego tytuł to: "Zen and the art of gazebo repair". Niestety mam tylko jedną część, więc na końcu widnieje mi napis "To be continued." Jednak sam komiks rozwala humorem i do teraz odnajduję w nim różne ukryte żarty.

Kilka stron:

DSC_6178.JPG

 

DSC_6179.JPG

 

DSC_6180.JPG

 

Bardzo polecam te komiksy. Są niezwykle śmieszne, kanoniczne i po prostu epickie. Samo ich wykonanie jest po prostu zaje*iste. Bardzo przypomina mi to styl Dona Rosy, którego bardzo cenię. Po prostu cudo warte swojej ceny (70 zł razem z przesyłką, a są one sprowadzane z USiA).

 

EDIT. Stąd możecie sobie to zamówić: http://www.fge.com.pl/2013/09/komiksy-i-ksiazki-mlp-jak-zdobyc.html

Ja (to znaczy, mój brat) wybrałem Atom Comisc.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na wycieczce, kupiłam w Warszawie Pinkie Pie  :x Była również dostępna w wersji Rainbow Power, ale wybrałam tą.

 

bWpZarw.jpg

 

Jest prześliczna!  :giggle: Ja ogółem miałam kupić RD z serii Rainbow Power, ale niestety brak kasy na kupno, bo wydałam na blind bagi ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dziś od mamy mały podarunek w postaci książeczki My Little Pony, która zawiera dwie historyjki- "Na farmie", "Zgubione balony" i płytę z audio bookiem.   :fluttershy5: Książka fajna, mam tylko jedno ale. Z czasem kucyki wyglądają tak, jakby ktoś je uderzył patelnią...  :LZ1bP:  

 

uHh4wXu.jpg

 

tgow027.jpg

 

v6gdqL4.jpg

 

wjvDjPs.jpg

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kolekcji ostatnimi czasy dołączyły takie kucyki jak:

- chodząca PP (na zdjęciu dla porównania ze standardowej wielkości PP) - zasponsorowana przez wujka:

2rqn245.jpg

 

- Modna Cadance - prezent pod choinkę (trochę spóźniony) od chłopaka

2czd9iq.jpg

 

- PP z serii Rainbow Power - prezent pochoinkowy od mamy

- G3 Bashful Bonnet - nowa w pudełku *U*

- Villan z G3 *____________*

 

Jeszcze może niedługo uda mi się powiększyć kolekcję :)

 

Zdjęcia większej części kolekcji (brakuje zdjęć jednej półki, szafy i szafki + plakatów i koszulek)

 

 

2dbq9w8.jpg

 

2wpovuv.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam, też się pochwalę w czym utopiłem kasę zasilając obfite konta naszego kochanego Hasbro ;)

Prawie wszystkie (poza zdublowanymi Pinkie i Rarity) moje blindbagi i figurki z zestawów. Mane 5 wciąż czeka na Fluttershy z 9 fali. :squee:
Recolorów takich jak Lyra nie lubię, a już jej ogon to jakaś masakra. :eww:

fLXYUtM.jpg?1



Koszulki z Welovefine. Trochę na nie czekałem i było raczej drogo, ale co tam! Nie żałuję ani centa i polecam!
W tej po prawej nawet na miasto wychodzę, ha! :ironwill:

OqrVkWy.jpg?1



Plakat ze szwarccharakterami, gratis do koszulek. So much chaos ^^

JMNwNdZ.jpg?1



I na koniec w sumie też część kolekcji - RD z Happy Meala na lampie i blindbagowa Dashie na lapku. Plus plakacik i tapeta. Biurko 80% cooler. :rainderp:

60WPd4B.jpg?1

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla ciekawych, chyba we wszystkich Smykach jest przecena -40% na pluszaki MLP z mopem na głowie. Jednak i tak się nie opłaca, bo cena prawie się nie zmienia.

Jak to "prawie się nie zmienia"? Chyba nie do końca zrozumiałam, a promocja dla mnie interesująca.

Bardzo polecam te komiksy.


...kurczę, a ja się od jakiegoś czasu nad nimi zastanawiałam, tylko zebranie wszystkich pewnie zajęłoby sporo czasu... A i pewnie nie wszystkie są obecnie łatwo dostępne...

- chodząca PP (na zdjęciu dla porównania ze standardowej wielkości PP) - zasponsorowana przez wujka:


Wow, myślałam, że jest mniejsza. Ale fajnie musi wyglądać na półce.  :pinkie2:
A co do kolekcji - ooo, widzę tę samą pluszową Pinkie! Ogólnie robi wrażenie.

Koszulki z Welovefine. Trochę na nie czekałem i było raczej drogo, ale co tam! Nie żałuję ani centa i polecam!


Są osom. A jaka dokładnie cena jednej?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są osom. A jaka dokładnie cena jednej?

25$ to cena podstawowa za jedną. Do tego dochodzi jeszcze koło 18$ za shipping (nie, nie taki ;)), więc warto polować na kody zniżkowe, często są na EqD. Ja miałem -15% z okazji Labour Day.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Jedyna kucykowa kolekcja jaką posiadam, to folder z najbardziej zderpionymi obrazkami, jakie udało mi się znaleźć w sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam na ten temat kiedyś z moją przyjaciółką która mieszka w Pradze (a w weekendy wraca do rodzinnego miasta). Sytuacja z kucami tam wygląda podobnie... jak nie gorzej. Gdy wysłałam dla jej siostrzyczki w ramach świąt ...małą "mopową" RD ta była w szoku ,że w ogóle są maskotki z kucykami.

 

Nie opłaca się kupować tam kucyków ,bo z tego co się orientuje na nasze to wychodzi drożej gdybyś jeszcze musiała\musiał zmieniać kasę w kantorze na korony czeskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Kupione w zestawie czy masz za dużo zbędnej kasy?  :NjdaT: To spooro, ja tyle przez prawie rok zbierałam.

 

Hmmm poniekąd w zestawie - koleżanka sprzedawała swoje stare kucyki (głównie G1-G3) bo nie ma ich gdzie trzymać, więc mi się poszczęściło :) Kasy poszło sporo, ale taniej niż jakby je kupować na ebayu ;)

W tamtym roku był taki miesiąc gdzie (nawet nie wiem kiedy! D: ) poszło mi na kuce około 500zł O_________O

 

Taak, główną zaletą Toys 'r us jest to, że możemy kupić Pinkie w dziesięciu odmianiach^^

 

Moje najnowsze nabytki: Minty, Honeybuzz i komiks o Nightmare Rarity^^

minty.jpg

Noooo Pinkie to mają tam sporo :P Po cichu kwitła we mnie nadzieja, że o wiele większy będzie wybór... Nie wiem czy to tylko w Krk bo kolega z Rzeszowa mówił, że u nich jest np Lyra...Nie wiem czy mu się coś nie pomyliło, ale Lyre bardzo chcę i taki lekki zawód mnie spotkał T^T

Ale Minty i Honeybuzz Ci zazdroszczę *________________________* Tak bardzo *______* Ile za nie dałeś? Na allegro, ebayu czy jeszcze gdzie indziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. SKĄD TY MASZ DO KOPYTA NIGHTMARE RARITY ?!

Komiks mam :P Nie mam figurki NR, choć bardzo bym chciał... musiałbym zamówić customa chyba :P

 


Ile za nie dałeś? Na allegro, ebayu czy jeszcze gdzie indziej?

Honeybuzz z Allegro za 75 zł (przepłaciłem, były za 50, ale tak to jest, jak człowiek odwleka decyzje zakupowe, zwłaszcza w świecie G4 ^^)

 

Minty od Anglika z Ebaya za Ł15 i w sumie też przepłaciłem bo z Ameryki byłoby taniej (w granicach $13 - $15), ale trzeba by czekać trzy tygodnie na przesyłkę zza oceanu. BTW to nie jest ta superżadka i prototypowa "Minty A", tą ostatnio widziałem za $360. Moja to jest ta zwykła "Minty B" z zestawu Midnight in Canterlot i nie jest taka trudna do znalezienia na Ebayu :P

 

Co do Toys'r Us też jestem zawiedziony. Tak się odgrażali że zniszczą Smyka a od czterech miesięcy na półkach to samo. Twojemu koledze chyba jednak coś się pomyliło, bo o ile wiem, to Lyra nie była wznawiana. Też musiałem szukać na Allegro, bo przegapiłem moment, kiedy była w sklepach.

 


To ja też się pochwalę swoją kolekcją. Nie za dużą i nie za małą moim zdaniem ^^

Jak byłem mały to też zaplatałem kucykom warkocze^^ BTW całkiem ładna kolekcja, parasprite żądzi^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minty od Anglika z Ebaya za Ł15 i w sumie też przepłaciłem bo z Ameryki byłoby taniej (w granicach $13 - $15), ale trzeba by czekać trzy tygodnie na przesyłkę zza oceanu. BTW to nie jest ta superżadka i prototypowa "Minty A", tą ostatnio widziałem za $360. Moja to jest ta zwykła "Minty B" z zestawu Midnight in Canterlot i nie jest taka trudna do znalezienia na Ebayu :P

 

Co do Toys'r Us też jestem zawiedziony. Tak się odgrażali że zniszczą Smyka a od czterech miesięcy na półkach to samo. Twojemu koledze chyba jednak coś się pomyliło, bo o ile wiem, to Lyra nie była wznawiana. Też musiałem szukać na Allegro, bo przegapiłem moment, kiedy była w sklepach.

Aj tam - mi by wystarczyła Minty B :P Ale jakoś nie możemy się polubić z ebayem ^^"

No wiesz...on na poniaczach się nie zna to mu można wybaczyć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...