Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Zaciekawiło mnie też takie jak by zimne spojrzenie Luny na Twilight ... może to zazdrość ?

hm raczej to nie zazdrość tylko sceptycyzm względem Twilight tak samo się zachowywała w Luna Eclipsed, gdy Twi powiedziała Lunie jak w końcu kucyki mogą polubić Księżniczkę Nocy, ale Luna powiedziała coś takiego : Wybacz że nie podzielam twojego entuzjazmu.. I Luna po prostu uważa , że Twi nie da rady ponieważ, zna ją krócej niż Celestia i nie wie na co stać najdzielniejszego maga Equestrii od czasów Starswilla, a Celestia wie na co stać jej uczennicę
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

hm raczej to nie zazdrość tylko sceptycyzm względem Twilight tak samo się zachowywała w Luna Eclipsed, gdy Twi powiedziała Lunie jak w końcu kucyki mogą polubić Księżniczkę Nocy, ale Luna powiedziała coś takiego : Wybacz że nie podzielam twojego entuzjazmu.. I Luna po prostu uważa , że Twi nie da rady ponieważ, zna ją krócej niż Celestia i nie wie na co stać najdzielniejszego maga Equestrii od czasów Starswilla, a Celestia wie na co stać jej uczennicę

lub Luna ma wątpliwości czy Twilight będzie w stanie sama (Celestia powiedziała że ona sama będzie musiała dokonać "tego" i ochronić CE) wykonać misję. Luna dobrze wie że działając wspólnie z przyjaciółkami Twi może dokonać wszystkiego (odczuła to na swojej własnej skórze, patrz: NMM), ale inaczej to może wyglądać gdy będzie sama. Dlatego chciała wyruszyć również do Crystal Empire by pomóc oraz dlatego tak dziwnie patrzyła na Twilight (za duże ryzyko, że klęska Twi może przynieść katastrofalne skutki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Cutie Mark Crusaders are crushed when Apple Bloom’s cousin, Babs Seed, rejects their invitation to become a fellow Crusader and instead becomes a bully determined to make their lives miserable. Tak właśnie brzmi opis 4 odcinka sezonu 3 MLP.Wygląda na to,że Apple Bloom ma kuzyna,który będzie sprawiał kłopoty.Tak się zastanawiałem kiedy będzie odcinek CMC.Czy mi się tylko wydaje,że AB jest lepiej wyeksponowana niż jej starsza siostra:cmc:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest! :P Zobacz na statystyki piosenek! AJ: 0 AB = CMC/3 = 3(?)/3 = 1 czyli teoria, ze będzie odcinek 4 dla apple-ów upada.. 1-2 twi, 3 pinkie, 4 cmc, 5 twi trix, 6 luna, 7 RD + WB, 8 apple family, 10 spike tak bym strzelał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO może i ja się wyłowię. Po pierwsze pamiętajmy, że na początku serialu nikt nie zastanawiał się nad spójnością fabularną, czy jakiś zagmatwanych dziejach przedstawionego świata. To dopiero teraz zaczynają wszystko przedstawić tak aby miało sens, chociaż póki co sami nie wiemy w jakim stopniu. Innym słowem bądźcie gotowi na nieścisłości i wzajemne wykluczenia fabuły. Co do Twi jako alicorna. Skoro widzimy oficjalny plakat oraz model pluszaka z twilight w wersji pegarożcowej to chyba jednak możemy się czegoś takiego spodziewać w serialu. Przypomnijcie sobie serię zabawek gdzie każda z bohaterek była ze zwierzątkiem. Rainbow wtedy w zestawie była z żółwiem i ludzie się zastanawiali skąd do licha ten żółw. Odcinek ze zwierzętami wtedy nie był jeszcze nawet zapowiedziany. Hasbro to korporacja której działką jest tworzenie zabawek. Seriale od 20 lat to tylko skuteczna reklama do napędzania sprzedaży jej produktów. Wątpię aby twilight na stała zostałaby pegazorożcem, ale nie pozostaje wątpliwości, że twórcy wreszcie postanowili jakoś usprawiedliwić to, ze twilight jest pupilem celestii, jej brat wyszedł za księżniczkę, a ona sama otrzymuje misję które powinno sie zlecać żołnierzom, a nie studenciakom. Dodajmy jeszcze do tego te jej białe oczy podczas magicznej ekstazy i to, że jej znaczek to gwiazda pomiędzy 5 mniejszymi gwiazdkami. TO można podciągnąć pod symbolikę mane 6. W dodatku było chyba wspomniane, ze magia jest najważniejszym elementem Harmonii. JAk dla mnie mogą nie wyjaśniać dziejów equestri. Nawet byłoby to pożądane, ale jeśli chcą to zrobić, to niech zrobią to jak najszybciej. P.S. Pinkie w goglach rozbraja. Wygląda jak Sam Fisher :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm raczej to nie zazdrość tylko sceptycyzm względem Twilight tak samo się zachowywała w Luna Eclipsed, gdy Twi powiedziała Lunie jak w końcu kucyki mogą polubić Księżniczkę Nocy, ale Luna powiedziała coś takiego : Wybacz że nie podzielam twojego entuzjazmu.. I Luna po prostu uważa , że Twi nie da rady ponieważ, zna ją krócej niż Celestia i nie wie na co stać najdzielniejszego maga Equestrii od czasów Starswilla, a Celestia wie na co stać jej uczennicę

Hmm... bardzo prawdo podobne (Twi naprawde jest "najdzielniejszym magiem Equestrii od czasów Starswilla" ^^ )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to reguły :P Zależy ile tekstu, jakiego typu będzie to tekst... no i sprawę opóźnia fakt, że są dwa odcinki na raz... ale jakoś mi to nie przeszkadza ;p. Ale strzelam, że na następny dzień powinny być już dostępne napisy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mody się o drugiej budzą ;) Zapewne zejdzie co najmniej 5 niezależnych napisów. Jak nie na youtube, to na napi-project. Zresztą... UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO! Wtedy nie ma problemu z opóźnieniem ;) jedyne co... to te reklamy.. u nich gorzej niż u nas na polsacie i tvnie razem wziętych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Jeśli chodzi o język angielski,pewnie że powinno się go uczyć bo wiadomo przecież że jest to teraz międzynarodowy i powinno się kojarzyć choć trochę.No zobaczymy jak wyjdzie te tłumaczenie w 3 sezonie tak czy inaczej ;). Za błędy przepraszam ale jest dość późno ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 21 roku życia trzeba angielkis mieć wyklepany tak jakbyś urodził się w ameryce i tam mieszkał, bo żadnej porządnej pracy nie złapiesz, a takie tłumaczenia jakie robi PhosiQ i ja tylko wzbogacają o słówka i budowe zdań (czasy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 21 roku życia trzeba angielkis mieć wyklepany tak jakbyś urodził się w ameryce i tam mieszkał, bo żadnej porządnej pracy nie złapiesz,

Taa, jasne. Jak znasz doskonale angiewlski to faktycznie gwarantuje ci to dobrą, a raczej za normalne pieniądze, ale za granicą. W kraju jedyne co wpływa na dobrą prace to dobre znajomości. Takie są realia współczesnego syfu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza że dali AŻ osiem minut spoilerów.. to trochę za dużo , wolałem nie wiedzieć i trzymać się domysłów. bo tak jest zabawniej. postaram się NIE oglądać na 240dpi stream'ie , wole jakiś bardziej cywilizowany sposób. no i te gagi które już znamy na pamięć.. tylko pinkie dała radę mnie zaskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, jasne. Jak znasz doskonale angiewlski to faktycznie gwarantuje ci to dobrą, a raczej za normalne pieniądze, ale za granicą. W kraju jedyne co wpływa na dobrą prace to dobre znajomości. Takie są realia współczesnego syfu.

Jednak jest mało osób co mają takie dojścia, trzeba umieć 2 języki na perfect , studia ukończone z magistrem lub być dyplomowanym studentem i może będziesz zarabiał średnią krajową. Ale to MOŻE, zazwyczaj na minimalnej się charuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie mogę się doczekać już.. :sad: A jeśli chodzi o ten angielski cały,to też taki temat rzeka bo niestety u nas z pracą jest ciężko.Ale nie chcę robić offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to w sumie spoilery bardziej zawiązane z szeroko pojętym fandomem,ale o show też coś jest: Ok kilka informacji na temat show z Equestria LA.(Konwentu z Los Angeles). 1.Najprawdopodobniej MandoPony(współautor Loyality) ma być członkiem zespołu odpowiedzialnego za Friendship is magic. 2.Możliwe,że Lauren Faust wróci do ekipy Hasbro.Jak ,,warunki będą w porządku''. 3.Mały spoiler: możliwe wyjaśnienie nieobecności Luny przez tak długi czas w dwóch sezonach. 4. Weird Al oraz Jayson Theissen są zainteresowani byciem w show.Ten pierwszy to znany amerykański parodysta a drugi to współautor show).To kwestia harmonogramów,warto dodać,że Werid Al już od dawno jest zainteresowany fandomem podobno sam jest brony'm i przyjacielem Andersona. Nic tylko zacierać ręce z niecierpliwości. Oraz bardzo interesująca linijka z wykazów DHX ,,DHX Vancouver was $1.63 million for My Little Pony Seasons 2-4, $0.91 ''... Wygląda na to,że mamy (nie)świadome potwierdzenie sezonu czwartego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mando będzie w zespole? No to zapowiada się epic! Ten gość ma olbrzymie znajomości wśród gwiazd fandomu, nie mówiąc już o tym, że sam jest taką gwiazdą. Jakkolwiek, każda jego piosenka jest boska, a wszystko w czym choćby macza palce jest genialne. Btw. Animowana wersja jego piosenki pt."Picture Perfect Pony" jest tak epicka, że nie jestem tego w stanie wyrazić słowami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...