Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Z biznesowego punktu widzenia,to ma sens,choć szkoda,że Hasbro patrzy głównie na oglądalność na HUB-ie,oraz na sprzedaż zabawek,ale z tego co widzę to samo show znaczenie przerosło oczekiwania twórców,więc postanowili stawiać na jakość nie na ilość,dla mnie w sumie dobrze.Wolałbym gdyby show miało mniej odcinków w sezonie,niż potem straciło na jakości.Nadal kuce są(chyba po transformesach) najbardziej dochodowym źródłem pieniędzy firmy.Same powtórki są ok,ale nie zmienia to faktu,że prędzej czy później wystartują z nowym sezonem,pytanie kluczowe to kiedy?Moim zdaniem za wcześnie na takie rozważania.W końcu to tylko wolna interpretacja tego co napisała osoba z Hasbro.Pozostaje czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość CherryGrove

Gdzieś czytałem, że sezony 3 i 4 to dopiero początek, bo My Little Pony to istna żyła złota a nie zabija się kury znoszącej złote jajka ^^ Pewnie doczekamy się sezonu 8, może 18, a może jeszcze nasze wnuki będą miały nowe odcinki (he he :fluttershy5: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

No fajne marzenia,genialnie by było jak było np 15 czy ileś sezonów,ale pożyjemy zobaczymy jak to będzie.Tak czy inaczej,kucyki ostatnio stały się modne z tego co zauważyłem.No nie pozostaje nam nic innego jak czekać :wrWgR:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Choć z jednej strony chciałbym by ten serial trwał w nieskończoność,to z drugiej na samą myśl,że skończy tak jak Simpsonowie i Spongebob,robi mi się niedobrze...choć Hasbro na pewno nie zakończy szybko działalności friendship is magic.Może będzie miał tyle sezonów co wszystkie seriale L.Faust?Czyli sześć?Choć niestety chyba nie ma ona nic do gadania na ten temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz na myśli Atomówki i Dom dla zmyślonych przyjaciół pani foster ?

ja myślałem,że i jedno i drugie ma z maks. 3 sezony XD

Też mam nadzieje,że nie będzie jak np. z Kiepskimi,bo teraz nawet nie da się na to patrzeć...

no między innymi , dlatego , że aktorzy się już postarzyli , a nie którzy nie żyją już , tak jak w " Rodzinie zastępczej " , gdzie umarła jedna z głównych postaci serialu :(

co na pewno odbije się na oglądalności .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidujcie tylko, że 1 sezon zazwyczaj przypada na 1 rok. Więc jak piszecie o sezonie 18 to wyobraź sobie, że to będzie mniej więcej za 16-18 lat. Wtedy to może się już przejeść. Chodź pamiętajmy, że grupa wiekowa dla, której jest skierowany serial jest dość niska. Jeżeli nie będą zapoznawać z bohaterkami nas co jakiś czas od nowa, dzieci nie będą wiedziały za bardzo o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Dopóki bronies czuwają, to nic takiego się nie stanie. A gdyby nawet MLP się wcześnie skończyło (oby nie) to jest wśród bronies paru utalentowanych animatorów i z pewnością powstawałyby nowe odcinki, chętnie darowałbym trochę pieniędzy na taki projekt ^^ A jeśli nie oni, to wielu zaczęłoby się uczyć takiej animacji. Poza tym, gdyby ogłosili, że to koniec My Little Pony, to wywołaliby jakąś wojnę chyba :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki bronies czuwają, to nic takiego się nie stanie. A gdyby nawet MLP się wcześnie skończyło (oby nie) to jest wśród bronies paru utalentowanych animatorów i z pewnością powstawałyby nowe odcinki, chętnie darowałbym trochę pieniędzy na taki projekt ^^ A jeśli nie oni, to wielu zaczęłoby się uczyć takiej animacji. Poza tym, gdyby ogłosili, że to koniec My Little Pony, to wywołaliby jakąś wojnę chyba :fluttershy5:

I to napewno , ja nie wiem co bym zrobił gdyby tak powiedzieli :cadance4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnośnie 4 sezonu to wg. mnie to lepiej niech zostaną 3 sezony, ale w dobrym wykonaniu niż późniejsze idące na komerchę lub (Luno chroń nas) jakaś aktorka z mane6 się zmieni. Takie me spostrzeżenie. Ale by nie robić offtopu to jak mamy odcinek ze Spikiem to ja myślę, że może wątku miłosnego z Rarity ciąg dalszy^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...