Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Kto pamięta zdjęcie Trixie z "Amuletem Alicorna"

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/224/b/4/mlp_trixie_rumor_possible_season_3_by_stoneificaunt-d5aup1a.jpg

To chyba nie zakończy się dobrze

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430690_496825190348441_1751136456_n.jpg

Myślę że Trixie przegra w tym pojedynku i poprzysięgnie zemstę

na Twilight i innych . Więc wraca z tym amuletem i bach! pokonuje Celestie Lune i Twilight ale co się dalej stanie ja nie wiem ._.

Ale wiem że to będzie :soawesome:

bardziej prawdopodobny scenariusz:

  • w Ponyville pojawia się Trixie (z tym naszyjnikiem) i jednym zaklęciem ozdabia całe Ponyville (pomniki, itp)
  • gdy Twilight i reszta domaga się wyjaśnienia pojawia się Celestia+/-Luna z tą dwójką koni/kuców/alicornów
  • okazuje się że ta tajemnicza parka to władcy innego królestwa do którego udała sie Trixie (po tym bałaganie z Ursa Minor) by posiąść potężną magię (obstawiam szybki kurs magii + naszyjnik który wzmacnia jej moc)
  • Trixie lub ta dwójka rzuca wyzwanie/zakład by sprawdzić kto jest bardziej potężny: uczennica Celestii czy ich uczennica
  • reszta odcinka to różne zadania oraz przemyślenia Twilight czy zdoła wygrać (okazuję się że Trixie nagle przeskoczyła z poziomu NOOB na poziom MASTER w magii)
  • reszta mane6/Celestia/Luna (randomowo pojawia się i może da jej ten notes który był widoczny na końcu S3E2)/czy ktoś tam inny ją pocieszy i HOP SIUP PLOTTWIST Twilight wygrywa

Zgodnie z pisemnymi zapowiedziami: w Magic Duel Trixie ma pokonać (chorą) Twilight, wygnać ją z Ponyville i sobie objąć rządy.

source/źródło?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgodnie z pisemnymi zapowiedziami: w Magic Duel Trixie ma pokonać (chorą) Twilight, wygnać ją z Ponyville i sobie objąć rządy.

http://tvlistings.zap2it.com/tv/my-little-pony-friendship-is-magic-magic-duel/EP013304160057?aid=zap2it

When Trixie returns to Ponyville, she defeat Twilight and banishes her from town.

1) gdzie jest wzmianka o chorej Twi?

2) gdzie jest wzmianka o przejęciu władzy/rządów?

czyli odcinek zacznie się od wpadnięcie Trixie i bardzo szybkiego pokonania Twilight (tu zaczyna się opening i reklamy)... w momencie gdy Twilight będzie pakować się/odchodzić z Ponyville pojawi się Celestia + te dwa randomy, podniosą stawkę (wygnanie Twi to będzie pewnie mały pikuś) i zacznie się ten konkretny duel/pojedynek na zaklęcia...

jakoś muszą to upchnąć w 20 minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś muszą to upchnąć w 20 minut

Heh. Za dużo akcji jak na te 20 minut, c'nie? Też macie wrażenie, że wcześniej było tej akcji mniej/była lepiej przedstawiona? Jakoś mam wrażenie, że chcą upchnąć 2 odcinki w jednym, dzięki czemu jest tak wszystkiego wręcz nasrane. Więcej = lepiej zazwyczaj, ale bez przesady.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonim' date=' biorąc pod uwagę, że brązowy wygląda jakby się urwał z Turcji, a jasnoróżowa z Indii to jest to sensowny pomysł...[/quote']

No było by super gdyby pojawiły się nowe kraje i nowi władcy :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy Twilight i reszta domaga się wyjaśnienia pojawia się Celestia+/-Luna z tą dwójką koni/kuców/alicornów

okazuje się że ta tajemnicza parka to władcy innego królestwa do którego udała sie Trixie

Czyli jest jakieś królestwo oprócz Equestri ale co te konie majo wspólnego z magią :twilight3: mała ciekawostka na ich szarfach są cute mark :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Gilda wróci w 3 sezonie... Trixie wraca i ma być jedną z czołowych postaci jednego z odcinków, a to już daje nadzieję na powrót innych postaci. Stawiam, że ten cudowny gryf powróci w odcinku z Wonderboltsami, bo na jego temat jeszcze nic nie ma podane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Equestria to nie tylko Canterlot, Ponyville, Applelossa, Manehattan, Fillydelphia, Cloudsdale, ale też inne państwa! http://198.245.57.45/blab/attachments/84c4097c5bf13928be6561747b1cbb51.png

No może te kuce nie są z Equestrii...

Szkoda tylko że sezon ma 13 odcinków, dosyć mało, może być najlepszy ze wszystkich, ale boję się że ostatni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróci Trixie do ponyville pokona Twilight, wyrzuci ją z miasta. A w odcinku Sleeping Ponyville Rainbow Dash będzie miała chłopaka :soawesome: powiedziałabym coś więcej ale jak dostanę warna, można tu spoilerować? :x

Ewi, po to jest ten temat by spoilerować. Zawsze można użyć tagu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD nie będzie miała chłopka.Nie i koniec.Wszyscy wiedzą,że ona woli klacze:flutterblush:

A co do sezonów.Sezon 4 jest już w produkcji.Więc,nie daleko jeszcze do końca.

,,Scootaloo begins to have nightmares after hearing the frightful campfire stories.''

YAY!Odcinek o Scootaloo:1xkfz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie obejrzałem premierowego odcinka (spokojnie, jescze dziś nadrobię zaległości ;) ), ale przeglądam sobie My Little Brony i widzę masę memów z jakimś 'Gakiem'. O co z tym chodzi :derp: ? A, no i czy naprawdę Rainbow będzie miała chłopaka? Ech, tego się obawiałem przy zmianie reżyserów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie obejrzałem premierowego odcinka (spokojnie, jescze dziś nadrobię zaległości ;) ), ale przeglądam sobie My Little Brony i widzę masę memów z jakimś 'Gakiem'. O co z tym chodzi :derp: ?

A, no i czy naprawdę Rainbow będzie miała chłopaka? Ech, tego się obawiałem przy zmianie reżyserów...

W czasie emisji jakieś 93849384 razy puszczono reklamę jakiegoś gluta. Poza tym miniatura po prostu miażdży ("zjarany GAK?")

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=kgST63f6x88

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja dopiero oglądam ten 3 sezon,zobaczymy czy mi się spodoba czy nie.A w sumie też pierwsze słyszę o zmianie reżyserów o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, ale skąd niby ten chłopak? Skąd taka teoria?

Jeżeli chodzi o klacz z którą RD lata w reklamie, to mnie się wydaje że chodziło o jakiś wyścig żeby dostać się do Wonderbolts maybe?

a) bajki o tym że RD będzie miała chłopaka to bzdura xD Lauren Faust któregoś razu napisała dla zgrywy posta na dA że w którymś tam odcinku Luna, RD i ktoś tam jeszcze znajdą facetów i jak widać niektórym to jeszcze po części zostało w głowie.

b) fragment reklamy z RD i tą drugą pochodzi z odcinka o Akademi Wonderbolts... 6 albo 7 odcinek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...