Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

g prawda , oni mają zakaz czytania bredni , tym bardziej fanficów.

Tak? Mają oficjalny zakaz czytania fanficów? Nigdy o tym nie słyszałem... A i jeszcze coś do tego screena: co tam robi współczesna ulica? Co prawda, zmiana wieków była w serii MLP znana, ale jescze nigdy nie wstawiono czegoś z naszych dzisiejszych czasów... Oby nowa ekipa nie zepsuła zbytnio tego sezonu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ... widzieliście co Celestia zrobiła w 4:21 nowego spoilera? To wyglądało jakby ona też mogła użyć tej mocy co sami wiecie kto.

Dołączona grafika

oczywista oczywistość i nie róbicie z Celesti opętanej/czarownicy/władającej z czapy czarną magią

pokazała na małym przykładzie co się dzieje gdy hatred i zuło zdobywa przewagę/wygrywa.... by bardziej zmotywować Twilught

co jest bardziej istotne, przeraża i bardzo mnie zniechęciło do tego speciala (nie jest to 100% pewne ale i tak skręca mnie w środku strasznie):

Dołączona grafika

2:37

+

Dołączona grafika

oczywiście moja reakcja na te spekulacje gdy tylko je zobaczyłem:

Dołączona grafika

Jak Twilight z CZAPY (idiotyczny randomowy plot twist prawie jak w Naruto/Bleach) stanie się Alicornem to ja dziękuje za takie coś....

Mam nadzieję że:

a) owe słowa Celestii nawiązują do Cadance i tego czy będzie mogła władać CE gdy zostanie odczarowane

b) Twilight zawali sprawę, bo będzie chciała zrobić wszystko sama (lub pokonać Sombrę) przez co nie zmieni się w kolejną wersję pokem... kuca ;p i dopiero z pomocą przyjaciółek + magią przyjaźni + EoH rozwiąże problem mister sombrero

c) wybierze przyjaźń i normalne życie zamiast przeobrażenia w Alicorna +/- odda moc Alicorna dla Cadance by ja wzmocnić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... wiem, że większość ludzi nie pragnie nieśmiertelności. Dlatego też moim zdaniem robienie z Twi alicorna jest nie na miejscu. Nie przyjęłoby się to. Większość Bronies by się wściekła. Ja osobiście nie jestem w większości, więc nie przeszkadzałoby mi to. Co więcej moim zdaniem potęga Twi wymaga utrwalenia. No ale to tylko moja opinia i na miejscu twórców wstrzymałbym się z tym, a w ostateczności i tylko w ostateczności w ostatnim odcinku w którym klacze są już stare, w ostatnim momencie magia przyjaźni pozwala Twi zostać alicornem. To tyle. Co do Celesti, nie chcę zrobić z niej wiedźmy. Księżniczka pewnie nie używa czarnej magii na co dzień ale widać, że wie jak i potrafi jej użyć. Jakoś nie wydaje mi się żeby to była iluzja. Stworzyła te czarne kryształy a potem musiała użyć białej magii aby je zniszczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Celesti, nie chcę zrobić z niej wiedźmy. Księżniczka pewnie nie używa czarnej magii na co dzień ale widać, że wie jak i potrafi jej użyć. Jakoś nie wydaje mi się żeby to była iluzja. Stworzyła te czarne kryształy a potem musiała użyć białej magii aby je zniszczyć.

Na tym polega iluzja. Wydaję się, że coś jest a tego nie ma. Lepsza z niej iluzjonistka od Trixie i tyle.

Ale ta teoria którą nam przedstawił Lukiner... Nawet nie pomyślałem, żeby Celestia chciała z niej zrobić alicorna. Jestem tak przejęty tym, co oni chcą z tym zrobić. Bo co było dalej? Twilight Alicorn raczej by sobie tak nie mogła juz normalnie żyć z przyjaciółkami. Z nich też by chcieli zrobić alicorny? No raczej nie przecież. Cholera jasna, wie o co chodzi. Może po prostu chcą jej pokazać coś nowego, a nie od razu przemieniać w alicorna. Zresztą...

Wkrótce się dowiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zostanie pokonany w drugim odcinku,gdyż pozostałe są już zapowiedziane jako normalne.Najprawdopodobniej Trixie będzie tylko pod koniec sezonu wraz z swym amuletem. Propo zamiany Twilight w alicorna.Nie wiem czy to może mieć z czymś to wspólnego,ale wisiorek noszony przez Trixie nosił nazwę ,,amulet alicorna''.Możliwe,że Twi stanie się na chwile alicornem,ale najprawdopodobniej odda tą moc komuś,albo z niej zrezygnuje. @Lunkier Ale,zdajesz sobie sprawę,że to nadal kreskówka dla dzieci.Bronies do gadanie nie będą mieli zbyt dużo.Niestety albo stety,choć mi by to nie przeszkadzało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...