Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jeśli serio by było jak ziomek u góry piszę, że Twili vs. Trixie to by było zaj:yay:ście : D

Choć było już coś podobnego w 2 sezonie z "niedźwiedziem" czy coś w tym stylu, że Trixie picowała wszystkich :E

a nie w 1 sezonie czasem ??:twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne tytuły odcinków bez opisów: Title: One Bad Apple (S03E04) Date: December 7, 2012 (Friday) Source: Zap2it Title: Sleepless in Ponyville (S03E06) Date: December 8, 2012 (Saturday) Source: Zap2it Title: Wonderbolt Academy (S03E07) Date: December 15, 2012 (Saturday) Source: Zap2it Title: Apple Family Reunion (S03E09) Date: December 22, 2012 (Saturday) Source: Zap2it Wonderbolt Academy Czyżby..?:rd12:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było napisane o tym że po 3 bedzie od razu 4 sezon. Raz tylko napisali ze ma być więcej, i nie chce was rozczarować ale Hasbro coś kręci, ktos od nich sie ostatnio wypowiedział, że chcą sie wiecej skupić na innych seriach bajek, mlp dadzą wiecej powtórek, bo dzieci je lubią... Tak więc, nie zdziwcie się jesli na 4 poczekamy drugie 10 miesięcy, odpukać by sie tak nie stało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta teoria jest głupia...MLP jest ich najbardziej oglądanym serialem więc logiczne jest to,że będą chcieli produkować go więcej póki ciepły,po za tym sezon 3 był już zakończony dawno temu i jak dotąd pracowali nad czymś wspominała o tym w wywiadzie autorka scenariusza do 3 sezonu,a na pytanie:nad czym?Nad 4 sezonem a wydadzą go moim zdaniem na wiosnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Jeśli taki temat,wiadomo że mlp ogląda bardzo dużo ludzi na świecie i jest to ogółem dość znany serial.Wydaje mi się że na pewno po 3 sezonie coś jeszcze wykombinują i zrobią 4 sezon.Mnie ciekawi ogółem jak się skończy mlp i ile będzie sezonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę nic mówić ale chyba G1 skończyła się po 3 sezonach serialu potem posucha w kwestii G2, fatalne klinówki G3 i największa tragedia serial G3,5 chociaż w kwestii G1 było tak, że nie było dużo nie wiadomych, a w G4 mamy bardzo dużo niewiadomych jeśli chodzi o Historię, Geografię świata, więc materiał mają jeszcze spory do obrobienia + nie zapominajmy, że poprzednie dzieła pani Faust liczyły po 6 sezonów każde i mam nadzieję że ten serial też dojdzie przynajmniej do tej liczby sezonów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle' date='że z tego co słyszałem obecny sezon transformersów ma być ostatni.[/quote']

Puki coś na siebie zarabia i przynosi dochody firmie nie zrezygnują z tego od tak. Było już wiele filmów/seriali/bajek/anime, które był ciągnięte do granic możliwości. Aż w końcu (zazwyczaj) ostatni sezon był wielka klapą i rezygnowano z dalszej produkcji. Niestety ale praw rynku nie oszukamy. Puki coś jest fajne, będą to męczyć, ąż do znudzenia. Prostym przykładem mogą być np Pokemony teraz puszczają już 15 sezon a każdy kolejny jest coraz gorszy. Kończą się im pomysły. Ale puki ludzie to oglądają będą kręcić dalej.

Innym przykładem może być np Dragon Ball. Po wypuszczeniu GT, który nie zadowolił fanów i już nie kręcą nowego. Postanowili, że lepiej będzie go odświeżyć. Kolejny przykład: Yu-Gi-Oh ostatni sezon został stworzony dla młodej publiki, przez co stracili wielu starszych fanów. Przykłady można mnożyć w nieskończoność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...