Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jak Sombrero przywitaliśmy, tak go pożegnaliśmy. xDD

xD seryjnie on nic nie zrobił... jaka padaka ^^ odzyskał ciało na kilka sekund a potem zginą lolololol

dno dna a nie villain heh

hejterzy w końcu odczepią się od NMM i przerzucą się na Sombrę za bycie tylko wiecznie czarną chmurką wywołującą "kamienną opryszczkę" (lol) 24/7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że odcinek naprawdę solidny. Sombra był o tyle ciekawy, że mimo bycia tym złym, pozostawał jakby w tle wszystkich wydarzeń. Jednak trochę szkoda, że nie dano mu większej roli. Ciekawa była ta tymczasowa przemiana wszystkich w kryształowe kuce - jednak nie oznaczało to bycia opętanym. A i źle zinterpretowałem pojawienie się oczu Sombry, gdy Twi rozmawiała z tą klaczą. Myślałem, że tak król kontrolował kucyki, by nie powiedziały za dużo, a tymczasem był to tylko strach. Co my mieliśmy... nieco Luny, nowe Imperium, dość ciekawego villaina (mimo że spie :yay: jego postać), czarną magię, screw physics a'la Pinkie Pie w wykonaniu Twilight. Nie ma co, mocno się zaczął S3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi co innego.

W zapowiedzi kolejnych odcinków było powiedziane: "pewien kucyk odkryje swoje przeznaczenie" (czy coś w ten deseń) i w tym samym momencie Twilight otoczona jakimś zaklęciem przed jakąś komisją (?). Czyli Twilight stanie się Alicornem, nie wiem co o tym myśleć...

a weź ... sama myśl o tym mnie dobija

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD seryjnie on nic nie zrobił... jaka padaka ^^ odzyskał ciało na kilka sekund a potem zginą lolololol

dno dna a nie villain heh

hejterzy w końcu odczepią się od NMM i przerzucą się na Sombrę za bycie tylko wiecznie czarną chmurką wywołującą "kamienną opryszczkę" (lol) 24/7

Nom. Ale może on jeszcze wróci... Przecież Trixol i ten amulet... On nie mógł tak po prostu... *opija smutek i rozczarowanie winem bezalkoholowym*

Mogliby z niego zrobić antagonistę na cały sezon. Bo Trixie i amulet... A o co biegało z tą kryształową opryszczką u Szajniego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórzcie temat dla pierwszych dwóch odcinków, bo mam potrzebę dyskusji o Pinkie Spy, Armored Fluttershy i innych perełkach! Czarny charakter co prawda był tak jakby go wcale nie było, ale koniec końców linia fabularna poradziła sobie świetnie bez jego ingerencji a i kilka świetnych min Twilight czy Fluttershy się znalazło. No i niech ktoś w końcu da Pinkie Pie te trąbkę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowanie zdolności magicznych by przypadkiem nie pomógł Cadance z barierą...

Aha... Przycinało mi trochę, i w ogóle mam słaby słuch jeśli chodzi o angielski.

Ale wciąż mam nadzieję, że Trixol wskrzesi Sombrera na jakiejś czarnej mszy :octcry:

A Sombrero mi jak najbardziej odpowiada. Nie potrzebuje więcej epickości, tylko żeby mówił więcej niż "Huehuehuehahaha" i COŚ zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...