Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

Na mojej tapecie(bezpiecznie ukrytej w folderze, ogólnie na tapecie trzymam M6 na epickim tle nad jakimś dziwnym morzem, po którym szaleje burza, z równie epicko rozwianymi włosami) z CMC Sweetie Belle ma serce przez które przechodzi pięciolinia, pośrodku której znajduje się nuta(jeśli się nie mylę, w gamie przedstawia "la" bądź "si", acz nie jestem pewna). Scootie ma koło od skutera, za którym unosi się kurz, zaś nieco wyżej są żółte błyskawice(trzy, o ile dobrze widzę). Apple Bloom ma nieduże, czerwone jabłko, za którym znajduje się młotek. Cóż, nie mam jednak pewności, poszperam jeszcze dokładniej w google, i tak nie mogę zasnąć. Przynajmniej będę miała większe zawroty głowy niż te w ciągu ostatnich dwóch(prawie dwóch) tygodni, ale co tam, w końcu to weekend(:rainderp: co ja tu piszę, tu mają być spoilery... xD). Huh, zaczniemy od grafiki. Jak coś znajdę, to napiszę. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o znaczki i talenty CMC, przypomnijcie sobie odcinek 18 z pierwszego sezonu - The Show Stoppers. Tam jest jawnie - nam, widzom - pokazane, jakie są talenty naszej trójcy. Scoot to przede wszystkim wyczyny kaskaderskie, Sweetie - śpiew i charakteryzacja, A AB - malowanie i odnawianie obiektów. Pamiętacie chyba, że sama naprawiła domek na drzewie, nie? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o znaczki i talenty CMC' date=' przypomnijcie sobie odcinek 18 z pierwszego sezonu - The Show Stoppers. Tam jest jawnie - nam, widzom - pokazane, jakie są talenty naszej trójcy. Scoot to przede wszystkim wyczyny kaskaderskie, Sweetie - śpiew i charakteryzacja, A AB - malowanie i odnawianie obiektów. Pamiętacie chyba, że sama naprawiła domek na drzewie, nie? xd[/quote']

Prawda prawdą. Zgadzam się z tobą. Nie zapominajmy też, że Scootaloo jest dobra w tańcu.:rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler do(nie wierzę,że to piszę...)przedostatniego odcinka 3 sezonu... Episode Title: Games Ponies Play Air Date: February 9, 2013 Synopsis: Princess Cadance invites Twilight and her friends to welcome the important Equestria Games inspector. YAY!Cadance wraca.:cadanceawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odcinki będą się ciągnęły aż skończą im się pomysły. I wtedy będą puszczać bardzo podobne do poprzednich jak było z np. Pokemonami lub (jeśli ktoś oglądał) Star Trekiem.

Nie oszukujmy się,prędzej czy później ten serial zacznie obniżać loty choć mam nadzieje,że nastąpi to jakby co dopiero po 6/7 sezonie(jak do tego dotrwamy...).Dodatkową zaletą FIM jest jego popularność co będzie powodowało to,że Hasbro będzie chciało wycisnąć z niego wszystko co będzie możliwe.Mam nadzieje,że serial utrzyma poziom(jest na to bardzo dużo szansa)i dotrwamy do 10 sezonu na przyzwoitym poziomie jak Spongebob:TWcU3:

Pytanie za 10 punktów: Czemu odcinek 11 będzie 19.01, a odcinek 8 26.01? Czemu go ominęli? W sumie na jedno by wyszło gdyby zmienili numeracje odcinków.

Jest to kwestia numeracji odcinków i pomyłki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten kanał "minimini" puszcza ciągle te odcinki' date=' bo jak latam po kanałach i natrafię na to, to zawsze to leci. ;p[/quote']

A ja nie mam minimini ;( . Na szczęście wszystkie odcinki są na YT. ;D

Ciekawe czy kiedyś zrobią taki półtora godzinny film...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam minimini ;( . Na szczęście wszystkie odcinki są na YT. ;D

Ciekawe czy kiedyś zrobią taki półtora godzinny film...

Z tego co wiem Hasbro ma w planach zrobić pełnometrażowy film o kucykach. Oczywiście w ramach kasy. To będzie prawdziwy rarytas dla bronies i pegasis.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Hasbro ma w planach zrobić pełnometrażowy film o kucykach. Oczywiście w ramach kasy. To będzie prawdziwy rarytas dla bronies i pegasis.

Chyba raczej więcej niż rarytas to będzie dla bronies i pegasis niczym ambrozja. Popularność tej kreskówki przeogromna, mam nadzieje że tak Sttark mówił dojdziemy do 10 sezonu i to na poziomie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie śniło ze Vinyl Scratch będzie w 11 odcinku :) jest taka strona tak jakby kucykowy kwejk (mylittlebrony.com) i pierwsze 2 memy były o nim to chyba musiało być coś wielkiego może nawet przemowila ;P ale to był tylko sen ;P Kto wie może zostanę telepatą xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się oficjalny zwiastun zawierający fragmenty nowych odcinków.

Uwaga, spoilerowaty spoiler.

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FBWlFPMyHak

(źródło: Equestria Daily)

Co może oznaczać epicka podróż Twilight? Oby nie to, czego się wszyscy obawiamy, czyli wyrośnięcie skrzydeł.. :twilight3:

Weeź, teraz jeszcze bardziej nie wytrzymam do następnej soboty, ja chcę już nowy odcinek! Zapowiada się jeszcze fajniej niż sobie wyobrażałam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna nie mogę wytrzymać do następnej soboty, ale po spojlerze - jeszcze bardziej. xD A trza tydzień czekać. Czemu? ;_; Dobra, jakoś trza się trzymać. Ale zapowiada się bardziej epicko niż myślałam. Mam nadzieję ,że odcinek będzie wart czekania. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej ciekawy jestem do czego przygotowują Twi Celestia i Luna.

Pierwsze co mi przyszło na myśl podczas oglądania 1 odcinka, to że Celestia panuje nad słońcem(dniem), Luna nad księżycem(nocą), może Twilight będzie panowała nad gwiazdami? Pewnie dowiemy się w 13 odcinku, albo co gorsza w 4 sezonie (nie chce tyle czekać ;( ).

I tak teraz sobie pomyślałam, że skoro 3 sezon ma 13 odcinków, a 4 ma już mieć normalnie 26, to może twórcy szykują dla nas półtora godzinny film? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...