Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mlp bez Derpy jest jak auto bez jednego koła .... niby da sie jechac ale to nie to samo... Derpy ma za dużo fanów by tak poprostu ją usunąć....

Twi jako Alicorn? Ok niech zrobią... bede się śmiał jak twi na kilka odcinków zrobi się zła.....

Jak ich tak ciągnie do usówana postaci drugoplanowych to niech unuą jeszcze Vinyl scrach i Octavie..... Ludzie co się z tymi ludźmi z Hasbro dzieje....

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlp bez Derpy jest jak auto bez jednego koła .... niby da sie jechac ale to nie to samo... Derpy ma za dużo fanów by tak poprostu ją usunąć....

Twi jako Alicorn? Ok niech zrobią... bede się śmiał jak twi na kilka odcinków zrobi się zła.....

Jak ich tak ciągnie do usówana postaci drugoplanowych to niech unuą jeszcze Vinyl scrach i Octavie..... Ludzie co się z tymi ludźmi z Hasbro dzieje....

Ech...

Derpy się pojawi w serialu...po prostu sezon 3 produkowany był kiedy była afera z Derpy i dlatego jej nie ma,na razie.

Twi nie ma być alicornem,to tylko plotka niczym niepotwierdzona a odcinek finałowy ma być jeden więc nie dadzą czegoś super skomplikowanego.Bardziej coś w stylu ,,At the gala''.

Hasbro nie przeszkadzają żadne postacie.Gdyby tak było nie robiły by ich blinbagów,nie umieszczano by Derpy na okładce komiksów oraz nie wystawiano by jej jako ekskluzywnej zawartości na comics-conie.

Troszkę przeszadzasz.Hasbro nadal wie i docenia bronies po prostu starają się by wilk był syty i owca cała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...

Derpy się pojawi w serialu...po prostu sezon 3 produkowany był kiedy była afera z Derpy i dlatego jej nie ma,na razie.

Twi nie ma być alicornem,to tylko plotka niczym niepotwierdzona a odcinek finałowy ma być jeden więc nie dadzą czegoś super skomplikowanego.Bardziej coś w stylu ,,At the gala''.

Hasbro nie przeszkadzają żadne postacie.Gdyby tak było nie robiły by ich blinbagów,nie umieszczano by Derpy na okładce komiksów oraz nie wystawiano by jej jako ekskluzywnej zawartości na comics-conie.

Troszkę przeszadzasz.Hasbro nadal wie i docenia bronies po prostu starają się by wilk był syty i owca cała.

sorry troche mnie poniosło......

Oglądam kucyki dopiero od Grudnia.... i troche mi sie żal zrobiło że dopiero co spodobała mi sie derpy a juz ja chca do kosza wyrzucać.

Ale jak to sa tylko brednie to dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, Bo ja w ogóle jej nie zauważyłem :derp4:

Raz była w Crystal Empire, w Too Many Pinkie Pie przez chwilke było widac tył jej głowy i w Magic Duel była podwójna Derpy w tłumie kucyków. Po tym odcinku przestałam ją wogóle zauważac :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla się - obrazki z funnyjunka mają tendencję do nie-działania :P

Meanwhile, dali ostatnio extended synopsis nadchodzącego odcinka... Ale to nic nowego:

Princess Celestia has decided that the rambunctious Discord needs to be tamed and commissions the ponies for the job; Fluttershy believes that Discord deserves a second chance but she faces opposition as the only one who thinks so.

Po prostu lekko rozbudowali zdania :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ToffiLove, nie 16 tylko 13 (czyli de facto połowę normalnego sezonu). Nie jestem pewien z czego to wynika, ale czasami tak się zdarza w popularnych serialach. Zapewne kwestie finansowe ---> popularność nie rośnie wraz ze zwiększeniem ilości odcinków, ważne żeby po prostu były nowe sezony. Chyba o to chodzi, ale głowy sobie urwać nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie. z reguly takie seriale mają 65 odcinków bo po tym twórcy muszą dostać podwyzke, jakoś się tak utarło. poza tym 65 odcinków to wystarczająco wiele żeby je można było codziennie przez około rok powtarzać. innymi słowy: kasa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale Hasbro ogólnie miało bardzo zapracowany rok,więc nie mieli czasu na 26 odcinków w sezonie,po za tym może będą chcieli przejść do tego systemu odcinków?Kto wie?Doctor Who ma ostatnio co sezon 13 odcinków,więc...

Po za tym odpowiedź W.Andersona o tej sytuacji.

Jak widać takie krótsze i dłuższe sezony mogą się odbywać częściej,ale przynajmniej mamy potwierdzenie przyszłysz sezonów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to ostatni sezon? No niee ;( .

Serial szczyci się popularnością, nie mogą tak po prostu go zakończyć. Musieliby zrobić jakiś super odcinek końcowy żebym się z tym pogodziła :D.

Towarzyszko!

Nie siejcie paniki. Post przed tobą wspomniano, że będą kolejne sezony (bo po co zabijać kurę, która znosi złote jajka?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszko!

Nie siejcie paniki. Post przed tobą wspomniano, że będą kolejne sezony (bo po co zabijać kurę, która znosi złote jajka?)

Aaaa, podnosisz mnie na duchu! ;D

Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, żeby po mniejszej ilości odcinków w serialu były następne jego sezony, w sumie oglądam więcej filmów niż seriali, niedoświadczona jestem ^^.

Dobra, czekam dalej na Keep Calm and Flutter On, bo zapowiada się fajnie a nawet o 20% fajniej :x .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...