Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

@Sttark Wybacz, ale nie do końca rozumiem, co to w ogóle za strona, kto tam się wypowiada, bo wyglądają to jak zwykłe spekulacje jednego z bronych. Mi chodzi o jakieś rzetelne źródło informacji, które poda czarno na białym "hasbro oficjalnie potwierdziło, że wyjdzie sezon 4" a w artykule napisane ładnie kto to dokładnie potwierdził, kiedy i w jakich okolicznościach. To co on tam pisze to nie jest oficjalne potwierdzenie. Poza tym data tego posta, to 27 lipca 2012, czyli przed startem sezonu 3, a żadna stacja nie zapowiada, że wypuści więcej, niż kolejny planowany sezon, nim nie sprawdzą, czy wcześniejszy nie odniósł sukcesu. Mogą co najwyżej napisać coś w stylu "podpisano kontrakt na więcej sezonów", "planuje się wypuszczenie większej ilości sezonów", ale to jeszcze nic nie gwarantuje. @djsound widziałam to info na wiki. Widziałam nawet źródło, na podstawie którego była ta informacja napisana, to jest to, co pisałam wcześniej, że planuje się budżet na sezon 4, ale jeszcze nie potwierdzono, czy on na 100% wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, chyba najlepiej będzie dyskutować o 4 sezonie jak skończy się 3. Po obejrzeniu ostatniego odcinka możemy się domyślać czy był ostatni ogólnie, czy ostatni w sezonie, bo można przewidzieć 4 sezon :D . Szczerze mówiąc po obejrzeniu ostatnich dwóch odcinków 2 sezonu myślałam, że 3 już nie będzie, po tej końcowej piosence i tych zdjęciach... Śliczny koniec sezonu, mam nadzieję że ostatni odcinek 3 sezonu też będzie udany. A i zauważyliście, że w 3 sezonie co drugi odcinek jest z piosenką? :D 2 pierwsze odcinki - piosenki, 3 - brak, 4 - piosenka o Babs Seed, 5 - brak, 6 - piosenka Sweetie Belle, 7 - brak, 8 - piosenka AppleJack(!), 9 - brak i teraz 10 odcinek będzie z Discordem, kto wie, może on coś zaśpiewa? Choć bardziej realne jest, że to FlutterShy będzie śpiewała... Jestem wręcz przekonana, że będzie piosenka! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zauważyliście, że w 3 sezonie co drugi odcinek jest z piosenką? :D

2 pierwsze odcinki - piosenki, 3 - brak, 4 - piosenka o Babs Seed, 5 - brak, 6 - piosenka Sweetie Belle, 7 - brak, 8 - piosenka AppleJack(!), 9 - brak i teraz 10 odcinek będzie z Discordem, kto wie, może on coś zaśpiewa? Choć bardziej realne jest, że to FlutterShy będzie śpiewała... Jestem wręcz przekonana, że będzie piosenka! ;D

Dobre spostrzeżenie, ja na to nie zwróciłam uwagi. ;) Huh, Fluttershy? Bardzo możliwe. ^ ^ Ja się tego odcinka nie mogę doczekać. Discord, wielki powrót, yay! :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie do końca rozumiem, co to w ogóle za strona, kto tam się wypowiada, bo wyglądają to jak zwykłe spekulacje jednego z bronych. Mi chodzi o jakieś rzetelne źródło informacji, które poda czarno na białym "hasbro oficjalnie potwierdziło, że wyjdzie sezon 4" a w artykule napisane ładnie kto to dokładnie potwierdził, kiedy i w jakich okolicznościach. To co on tam pisze to nie jest oficjalne potwierdzenie. Poza tym data tego posta, to 27 lipca 2012, czyli przed startem sezonu 3, a żadna stacja nie zapowiada, że wypuści więcej, niż kolejny planowany sezon, nim nie sprawdzą, czy wcześniejszy nie odniósł sukcesu. Mogą co najwyżej napisać coś w stylu "podpisano kontrakt na więcej sezonów", "planuje się wypuszczenie większej ilości sezonów", ale to jeszcze nic nie gwarantuje.

Masz potwierdzenie od człowieka odpowiadającego za serial,że będą kolejne sezony robione...jeśli to nie jest dowód na powstanie sezonu czwartego to czekaj parę miesięcy jak Hasbro go ogłosi.Tak po za tym,zdajesz sobie sprawę,że MM potwierdziła już wcześniej w wywiadzie,że trwają prace nad MLP FIM.Skoro 3 sezon się skończył,filmu nie robią to pomyślmy co to może być?I ostatnie zdanie,tak to gwarantuje,że 4 sezon wypuszczą nie ważne czy 3 odniesie sukces(a już odniósł)czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi o takie oficjalne potwierdzenie chodziło, domyślam się, że go jeszcze nie ma, ale wolałam spytać :) Niestety z doświadczenia wiem, że sam fakt, że prace nad kolejnym sezonem trwają i jest on nieoficjalnie zapowiadany wcześniej przez ludzi za to odpowiedzialnych nie oznacza jeszcze, że dany sezon ujrzy światło dzienne. Szczególnie co do MLP, gdzie seria ta jest co jakiś czas odnawiana istnieje ryzyko, że kolejny sezon nawet jeśli wyjdzie, może się okazać sezonem 1 całkiem nowej serii (choć póki co nic na to nie wskazuje, wolę chuchać na zimne). Wiem też, że póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że sezon 4 będzie (co mnie bardzo cieszy). Jednak z byciem pewną wolę poczekać do zapięcia ostatniego guzika i oficjalnego ogłoszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem też, że póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że sezon 4 będzie (co mnie bardzo cieszy). Jednak z byciem pewną wolę poczekać do zapięcia ostatniego guzika i oficjalnego ogłoszenia.

Wiesz,można mówić wszystko o Hasbro,ale na pewno nie są głupi.Frindship is magic jest prawdziwym fenomenem w Ameryce,więc na pewno nie myślą by go zakończyć.Niech jako dowód posłuży ostatnio wydany komiks MLP FIM mający największy nakład z wszystkich komiksów wydanych w 2012 roku.Hasbro i DHX muszą mieć rozplanowane mniej więcej sezony i odcinki do nich,po za tym sam nie mogę się doczekać odcinka z Al Weird Yankovic'em.:rd12:

To będzie eragazm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że dla dobrej jakości odcinków można trochę poczekać. Nawet jeśli na 4 sezon sobie poczekamy, ważne jest to, że on w ogóle będzie. Tym lepiej, jeśli będzie naprawdę dobrej jakości. Ktoś jeszcze sądzi tak jak ja? A i chyba tylko Pan Bóg wie ile 4 sezon będzie miał odcinków. Chyba, że Hasbro już to sobie dobrze rozplanowało, to jeszcze kilka osób. Możliwe, że dłuższa przerwa pomiędzy "Spike At your Service" a "Ceep Calm and Flutter On" może wynikać z tego, że szykują się do tworzenia odcinków z kolejnego(4) sezonu. A może przedłużą jednak 3 sezon z powodu nowych pomysłów na odcinki? To oczywiście tylko moje przypuszczenia, mogę się mylić, i to bardzo. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że będzie s4 MLP. Hasbro nie tak szybko pozbędzie się kury,która sama znosi złote jajka. Oni dają nam odcinki a my im kasę. I wszyscy są zadowoleni. W czwartym sezonie chciałabym się (i pewnie nie tylko ja) aby dowiedzieć się czegoś więcej o rodzinie Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawią rodzice AppleJack, są tacy tajemniczy, symbolizowały ich 2 spadające gwiazdy podczas odcinka Apple Family Reunion i tyle o nich wiadomo. Ale najbardziej nie mogę się doczekać aż CMC dostanie swoje Cutie Mark, jestem ciekawa co to będzie i przekonana, że Sweetie Belle dostanie swój za śpiew. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej nie mogę się doczekać aż CMC dostanie swoje Cutie Mark' date=' jestem ciekawa co to będzie i przekonana, że Sweetie Belle dostanie swój za śpiew. ;D[/quote']

A Scootaloo będzie miała coś związanego ze skuterem. Co do Apple Bloom nie jestem pewna - coś związanego z budowaniem bądź malowaniem + zapewne jabłka/jabłko. ^^ Łatwo rozpoznać po imionach, nie zawsze, ale najczęściej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...