Skocz do zawartości

<<Spoilery>> sezon III


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Moja reakcja na wieść o tym co ma być w ostatnim odcinku.

Na 90% to bedzie Twi, jedyna nadzieja, to to że zrezygnuje, by móc dalej z przyjaciółmi, bo tytuł księżniczki wiąże sie z tym, że musiała by być pewnie w canterlocie, a na pewno nie chce przyjaciół opuszczać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Dash też jest w Akademii Wonderbolts i jakoś nie opuściła przyjaciółek, a też wszyscy się bali że tak będzie. Nie róbcie sensacji i nie siejcie paniki. Poza tym Twilight zasługuje na bycie księżniczką, a najlepiej alicornem. Jest po prostu zbyt potężna by miało to pójść na zmarnowanie. Popieram to całym sobą, jeżeli ktoś ma potencjał to powinien go używać, a nie rezygnować z powodu przyjaciół, bo przecież można godzić te dwie rzeczy. Cadance jakoś mogła być opiekunką będąc księżniczką. Swoją drogą nawet gdyby Twi chciała odpuścić zostanie księżniczką to ma dobre przyjaciółki, które nie będą takimi egoistkami żeby stawać na drodze jej karierze/przeznaczeniu i przemówią jej do rozsądku.

Właściwie to wcale nie musi chodzić o Twilight, ale jeżeli o nią chodzi to jestem za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu chodzi o coś innego, jak w ostatnich dwóch odcinkach 2 sezonu, nikt się nie spodziewał (a przynajmniej ja ;D), że dojdą 2 nowe postacie, może tym razem też tak będzie? A nawet jeśli zostanie alicornem, to może będzie to akurat na plus, może każdemu odcinek akurat się spodoba? Nie ma co dyskutować nad czymś czego jeszcze nie ma, ludzie, jeszcze 3 odcinki przed nami, mogą nam wiele wyjaśnić ;D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś podać jeden sensowny powód dlaczego Twilght nie miałaby być księżniczką/alicornem? Od razu zaznaczę, że Wasz "foch" na to że byłaby wtedy lepsza od innych klaczy się nie liczy, bo to jest po prostu zazdrość (jakkolwiek by to nie brzmiało). Brak czasu dla przyjaciół też można wyeliminować z wiadomych (wcześniej podanych) powodów. Także czekam na propozycje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, żeby być księżniczką, musiała by mieć jakieś korzenie, pochodzenie, a nic o tym nie wiadomo, nigdzie nie mianują kogoś takim tytułem, gdy nie jest związany z rodziną królewską. Lepiej żeby wyszło żeby to był ktoś inny, dobrze jest jak jest ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej całej paniki odnośnie Twi alicorn. Cały internet płacze i hejtuje Hasbro. Jeśli Twilight miałaby dostać skzrydła, to co? Ja rozumiem że nie wszystkim, to musi się podobać, ale 99% osób uważa że to nietrafiony pomysł? Pytam się, dlaczego nie? Według mnie jak najbardziej ma to sens, a Twi zasługuje na to.

Najgroszą dotychczasową decyzją twórców, było usunięcie Derpy a nie pomysł z nową księżniczką/aliconrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i zasługuje, ale jest to najwyraźniej w świecie głupi pomysł ponieważ:

1. Głupio by wyglądała ze skrzydłami

2. Będzie ewidentnie (nawet bez dużych zmian w charakterze) bardziej zbliżona do Celestia i Cadance niż swoich przyjaciółek

3. Dawanie jej dodatkowej mocy to zwykłe ułatwianie jej misji i tym samym osłabienie serialu

4. To naprawdę zaburzy równowagę między ją, a całą resztą drużyny

5. To po prostu głupi pomysł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że problemy tkwi w czym innym. Wszyscy przyzwyczaili się do utartego schematu i teraz boją sie zmian. Ta kreskówka to typowy serial gdzie wszystko stoi w miejscu i akcja nie posuwa się naprzód. Możesz zmienić odicnki w chronolgii i będzie bez różnicy. Alicorn Twi by roziwneła troche MLP, powstałyby nowe wątki, inne prowadzenie odcinków itp. Tak samo było gdy nagle w odcinkach zabrakło listów. Nikomu te listy nie są potrzebne, morał sam powstaje na końcu, a jednak wszyscy płakali. Jakie wielkie było oburzenie jak w drugim sezonie odcinki zaczeły się bardziej skupiać na jednej postaci niż na mane 6. Z czasem ludzie przywykli że jak w jednym odcinku nie będzie Pinkie Pie czy innej postacii, nic się nie stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że alicorn to niekoniecznie gatunek. Nie biologizujmy kucyków ... u nich działa magia. Skoro da się zmienić jabłko w pomarańczę, to czemu nie jednego kuca w innego?

Właśnie! Zauważyłem coś ciekawego. Kiedy w tym spoilerze/zapowiedzi ostatniego odcinka 3 sezonu jest moment w którym mówią o przeznaczeniu Twilight, jest pokazany moment jak robi ona magiczny pokaz ze zwierzątkami Fluttershy. Zwierzaczki układają się w symbol nieskończoności O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzycie, że Twi będzie alicornem? W takim razie co to jest?

http://2.bp.blogspot.com/-pBePNR5xLi0/UH...+large.jpg

Czy ktoś powiedział, że nie wierzy? Mówimy tylko, że to strasznie głupie. Poza tym widziałem już to zdjęcie. I co ludziska?! Po zobaczeniu tej fotki musicie się zgodzić, że Twii wygląda ze skrzydłami głupawo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to jasne że nie zrobią z niej alicorna ze względu na magię przyjaźni przecież taki kolejny alicorn byłby rozchwytywany jak Fluttershy w pamiętnym odcinku... to by było trochę nieuczciwe także ze względu na jej przyjaciółki , oraz samą Twi , która nie dorosła do tego i cały czas uczy się magii to jak natychmiast z pierwszego poziomu wskoczyć od razu na ostatni .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że alicornem trzeba sie urodzić? Może alicorn to wyższy poziom unicorna? Wogóle jeszcze do nie dawna, słowo alicorn nie istniało w MLP:FIM. Kto powidział że gdyby Twi została alicornem to zniszczyłoby to postać? Czemu musi sie odsuwać od przyjaciółek. Czemu musi już być idealna? To właśnie zapoczątkowałoby coś nowego, a nie nieskończoność popełniania tych samych błędów i pisania o tym listów. Twi staje się alicornem, nowe doświadczenie, nowe obowiązki, próba odnalezienia się sytuacji. W tym miejscu historia się nie kończy, wręcz przeciwnie. Co z tego, że Twi miałaby się przenieś to Cancerlot? Odejście od tej całej rutyny. Nadal jednak historie można tak sklecić, by widywała się z mane 6, wpadała do ponyville itp. Gdbyby RD została przyjęta do wonder bolts, postać by straciła na uroku? Poprostu skończyłoby się powtarzenie tego, że RD chce wstapić do tej grupy. Zaczęłyby się nowe przeygody. Jedno nie wyklucza drugiego. Wciąż nie rozumiem tej całęj paniki.

Mam też taką nadzieję, że CMC wreście dostaną swoje znaczki i przestanie się budować postaci tylko na jednym utartym schemacie. W w prawdziwym życiu ludzie zmieniają prace, miejsce zamieszkania itp. Dlaczego w kreskówce nie można wprowadzić żadnych zmian?

Twi wygląda głupio ze skrzydłami? Celestia też głupio wygląda. W ten sposób, to do wszystkiego można się przyczepić.

PS. Ja obstawiam że Twilight w tym sezonie odrzuci możliwość stanią sie alicornem, ale pod koniec serii i tak się nim stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...