Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana piosenka z II sezonu.


zorua12

Najlepsza piosenka II sezonu?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka II sezonu?

    • Find a Pet
      49
    • Becoming Popular
      52
    • The Heart Carol
      8
    • The Flim Flam Brothers
      23
    • The Perfect Stallion
      17
    • Smile Song
      121
    • B.B.B.F.F
      66
    • This Day Aria
      127
    • Love is im Bloom
      43


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1) Flim Flam brothers song - wykonawcy flim & flam (no kto by pomyślał 2) this day aria - cadence - & smale song - pinkie 3) Discord - TheLivingTombstone remix (wiem, że to nie jest piosenka z odcinka, ale ma powiązanie z odcinkiem 1 i 2 drugiego sezonu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór, lubię twórczość Daniela Ingrama i praktycznie każdy utwór ma w sobie "to coś". ;D Jeśli mam wybierać to będzie to "This Day Aria", "Smile Song", "Find a Pet", B.B... zaraz... musiałbym wymienić wszystkie tytuły. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię wszystkie piosenki, bo i słowa i wykonanie są wprost genialne, ale oczywiscie mam swoje ulubione. Bez wątpienia moją ulubioną piosenka II sezonu jest "This day Aria", potem "Smile Song"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mnie początkowo This Day Aria nie przekonała jakoś do siebie. Jednak wczoraj tak mnie ruszyło żeby to przesłuchać jeszcze raz i teraz mi z głowy nie może wyjść. :P Jak śpiewa ta dobra Cadance to aż mnie ciarki przechodzą. ;) Zagłosowałem na: 1-This Day Aria 2-Find a Pet 3-Smile Song

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

1.This Day Aria 2.Smile Song 3.Film Flam Brothers Find Pet też jest super (nie mogłam przestac tego nucic) ale mój ulubiony fragment to solówka RD "Fluttershy, pal, this won't cut it I need a pet to keep up with me Something awesome, something flying With coolness that defies gravity" A zwłaszcza kiedy mówi "awesome" nie wiem czemu, ale przewijałam ten moment setki razy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

The Heart Carol The Flim Flam Brothers The Perfect Stallion To spis piosenek, które do mnie nie przemówiły (najmniej przetrawiłem The Heart Carol). Spośród reszty nie potrafię zdecydować, która jest lepsza. Find a Pet mnie urzekło, Becoming popular sprawiło, że śpiewałem razem z moim komputerem, a po Smile bolała mnie twarz od wyszczerzania zębów. W pierwszym sezonie było chyba łatwiej wybrać faworyta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...