Skocz do zawartości

Najbardziej lubiana piosenka z II sezonu.


zorua12

Najlepsza piosenka II sezonu?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza piosenka II sezonu?

    • Find a Pet
      49
    • Becoming Popular
      52
    • The Heart Carol
      8
    • The Flim Flam Brothers
      23
    • The Perfect Stallion
      17
    • Smile Song
      121
    • B.B.B.F.F
      66
    • This Day Aria
      127
    • Love is im Bloom
      43


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hm...ciężko wybrać tę najlepszą.Choć pod tym względem sezon 2 umywa się do pierwszego tam było tego więcej. Ale do rzeczy. 1.Smile,smile,smile song-perfidnie kawał porządnej roboty,przypomina mi sezon pierwszy. 2.this day aria-ja Candence wyciąga te nuty...cudo ludziska;) 3.Find a Pet song-mój ulubiony duet oraz genialne wstawki musicalowe.Zasłużone miejsce w czołówce.Reszta tak samo na 4 miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG... Prawie wszystkie uwielbiam... Co tu wybrać xd. 1. This Day Aria & BBBFF 2. Find a Pet & Smile Song 3. The Perfect Stallion, the Heart Carol & Becoming Popular Wszystkie dzieli minimalna różnica... I jak ja mam głosować?! :P W ankiecie w 1 sezonie całe top 3 szło na ankietę, jak patrzyłem po głosach... Cóż... tutaj top 3 to 90% ankiety, więc oddam głosy na top1 i 2 xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem jakimś bystrym osobnikiem (jeśli chodzi o interpretację tekstu), ale czy w temacie nie jest mowa o jednym najlepszym? Wypowiem się w ten sposób: Ciężko wybrać najlepszy, wiele mi się podobało, niektóre znam na pamięć (a przynajmniej zaśpiewam z podkładem). Pierwsze miejsce niestety zajmują dwie posenki, "Smile Smile Smile" i "This Day Aria"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego najlepszego nie potrafię wybrać, a wielokrotny wybór jest nie bez powodu :P. Dałbym tylko te 2 z top1, no ale źle bym się z tym czuł, bo te z drugiego miejsca uwielbiam tak samo i zasługują moim zdaniem na głos w tej ankiecie... No i jestem hipsterski, 1 głos na Find a pet! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak już pisałem w swoim temacie. Ulubiona This Day Aria, ale Smile to moja ulubiona piosenka Pinkie (w ogólnej na 2 miejscu.) 1 This Day Aria 2 Smile Smile Smile 3 B.B.B.F.F. 4 Love is in bloom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This Day Aria. Po prostu OBŁĘDNE. Słuch muzyczny mam, więc wiem co mówię ;) Jedyny minus to to, że jest taka krótka - przydała by się wersja 10/15min Drugie miejsce chyba Find a pet - bardzo podoba mi się to, że zaczyna się dosyć niepozornie, od delikatnych taktów, stopniowo narasta, a kończy się istnym muzycznym gromem. Trzeciego nie potrafię wyłonić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...