Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Oczywiście, że stary najlepszy! Też go używam - i tutaj prośba. Aktualizacja playera, aby ten z nowego stylu działał na starym jest możliwa?

Wydaje mi się nawet, że więcej rzeczy by trzeba było zaktualizować... dla mnie zawsze nowy design to były 2 kroki wstecz.

I podbijam swój pomysł odnośnie raportów na SB :luna:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Podobał mi się stary motyw ale do niego nie wrócę xD Tło jest też stonowane, ale można by poeksperymentować z różnymi wariantami jak chociażby taki, żeby tło w ogóle nie było szare, jakiś prosty motyw, albo coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie... Może załóżmy gdzieś dyskusję na temat motywów? Bo zaraz tutaj spam wyjdzie :P.

Aby post się nie zmarnował umieszczam listę ostatnich próśb dla leniwych:

  • Przy raportowaniu na SB likt do osoby raportowanej, a nie raportującej.
  • Aktualizacja starego motywu ( MLPPolska v.1 )

    - Odliczanie do odcinka

    - Aktualizacja playera

    - Inne pierdoły, jakie się da xD

  • Liczę, że ruszy podział w fanfickach, Kuoth, to prośba najbardziej do Ciebie :P.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opowiadania forumowych bronies

a) Pony

b) Non Pony

2. Opowiadania bronies z poza forum

"Spoza" to raz, dwa: dla mnie kompletnie zbędny jest podział na fiki forumowe i osób, które na forum nie siedzą :P Jak dla mnie to za duży bałagan się zrobi, bo to by oznaczało tryliard poddziałów :P

1. Opowiadania forumowych bronies

a) Pony

I) MLN

II) MLS

b) Non Pony

I) MLN

II) MLS

2. Opowiadania bronies spoza forum

a) PL

I) MLN

II) MLS

b) ANG

I) MLN

II) MLS

A w takim wypadku już się trochę tego robi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja proponowałem coś, jak Kuoth, z tym, że dodałem jeszcze podział na pony i nonpony dla forumowiczów. Co do MLN i MLS nie operuję w tych działach, więc nie mam pomysłu, co by z nimi zrobić, ale wierzę w Kuotha xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż jakiś spis forumowych pisarzy i ich dzieł? Wydaje mi się, że warto czasem tak po prostu "patriotycznie" przejrzeć jakieś prace Swoich i zobaczyć, jak wypadają na światowym tle :). No i może przy okazji... Wspominałem już o tym Tarrowi na gg, ale może napiszę dla wszystkich. Gdy gadałem z kilkoma osobami na SB nawiązał się taki pomysł, by zrobić taki dział do rozmów o zainteresowaniach. Po co? Po 1 wszyscy lubimy rozmawiać o naszych zainteresowaniach i dzielić się wiedzą, zresztą masa podobnych tematów zapycha gdzieś forum, a mogłaby być uporządkowana i ładnie zorganizowana. Po 2 dzięki temu możemy łatwo się rozwijać, bo wiedzę najlepiej zdobywać od bardziej doświadczonych ludzi. I wreszcie po 3, może nawet najważniejsze, to świetny pretekst do tego, by nasi użytkownicy odpoczęli trochę od dużej liczby użytkowników i popisali trochę w drobniejszym gronie, które ma podobne zainteresowania, lepiej się poznali, nawiązali kontakt etc. Pomysł ten bardzo przypadł do gustu Bonifacusowi i razem ułożyliśmy taki m.w. wstępny schemat: NASZE ZAINTERESOWANIA - Manga, anime i Japonia, czyli wszystko dla otaku - Paranormalium - wszelkiej maści zjawiska wykraczające poza ludzkie pojmowanie - RPG, czyli coś dla forumowych nerdów - Sport, tłumaczyć chyba nie trzeba - Gastronomia, czyli coś dla forumowych kucharzy - Militaria i historia ( wojsko, uzbrojenia, fakty i przypuszczenia historyczne ) - Nauka i technologia ( nauki ścisłe, motoryzacja, osiągnięcia techniki ) - Była jeszcze propozycja polityki, ale z tym trochę się boję xD. Może pod mocnym założeniem braku konfliktów... Tak więc wydaje mi się, że wszystko jest spoko, tylko do RPG ( bo dużo na forum już o tym, ale można poprzenosić ), oraz polityki ( bo flame ) mam wątpliwości... Ciekaw jestem, co o tym sądzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak swe wąsy kocham, traf w dziesiątkę z działem dot. Japonii. W jednym temacie już odbyło się głosowanie odnośnie samych Otaku, gdzie powstały aż 2 strony samych pozytywnych głosów. Gastronomia może... nie wiem. Wątpię, by tu było wielu kucharzy, a jeśli tacy są, niech się odezwą, potwierdzą - i niech się dzieje co ma dziać. Lemuur wszystko dobrze opisał. Zdziwię się, jeśli chociaż ta Japonia nie przejdzie, skoro tyle osób od tak dawna o to prosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dorzucić kilka przemyśleń na temat tak bardzo kontrowersyjnego działu o polityce. Taka jest natura akurat tego tematu, że niezależnie od dobrej woli wszystkich dyskutujących, prędzej czy poźniej dojdzie w nim do kłótni. A jak doświadczenie uczy raczej prędzej. Wysnuwając powyższy argument, nie miałem zamiaru wypowiadać się przeciwko stworzeniu takiego działu, a wręcz przeciwnie - zachęcić do jego stworzenia. Dlaczego? Oto główne powody: 1. Zainteresowanie polityką staje się coraz mniejsze, a to jest coś z czym należy walczyć. Jeżeli nie będziesz interesować się tym, co się dzieje w Twoim kraju, to jak w przyszłości masz zamiar mu w poważnym stopniu pomóc? Niewiedza niczego nie tłumaczy, a nic nie poszerza tak horyznotów jak gorąca dyskusja. 2. Co do nieuniknionych starć w dyskusji - powiedzcie, czy nie lepiej, żeby ktoś kto chce prowadzić ostrą, bezkompromisową dyskusję (Cygnus pozdrawiam! ;D) mógł toczyć ją z innymi osobami o podobnych upodobaniach i to w dziale, gdzie naprawdę niewiele potrzeba, żeby ją wywołać? Z pewnością pomogłoby to rozładować nieco napięcia, które czasami występuje na Shout Boxie. 3. Co do utrzymania porządku - należy ustalić zasadę, że nikt nie może zostać ukarany za swoje poglady, choćby diamteralnie różne, od poglądów adwersarza. Naturalnie wyjątkiem są tu takie poglądy, które są wymienione przez regulamin jako zakazane. To samo tyczy się samego poziomu kłótni. Choć dla podtrzymania dyskusji, drobne złosliwości powinne być traktowane z przymrużeniem oka, to cokolwiek bardziej drastycznego powinno zostać ukarane, w sposób stosownie bezlitosny i to jak najszybciej. To w sumie tyle, co chciałbym wnieść do Lemurzych sugestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

To ja też dodam swoje 3 grosze odnośnie pomysłu Lemuura. Pomysł ogólnie bardzo mi się spodobał, wspólne zainteresowania naprawdę łączą, dlatego myślę że łatwo będzie w ten sposób poznać się jeszcze bliżej niektórym osobom. Dział z Japonią, anime itp to strzał w dziesiątkę, na forum jest bardzo dużo osób które się tymi sprawami interesują, dlatego to musi wypalić :soawesome: Sport też zacny plan, z chęcią pogadałbym z kimś o koszykówce, wrestlingu, pływaniu nawet itp ^^. Jeszcze jak mowa o tych zainteresowaniach, dodałbym jeszcze temat z szeroko pojętymi konsolami- od tych starych typu Atari, po te najnowsze czyli Ps3 czy Xbox360. To tyle, gratulacje dla tego świetnego pomysłu :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest limit. Zapobiegnie sytuacji, w której ktoś walnie tekst na 50 linijek, niezależnie czy to wyzwiska (jak to było niedawno) czy po prostu spam/tekst utrudniający normalną konwersację. I nie trzeba już wlepiać za to warnów. Może trochę bym go zwiększył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...