Skocz do zawartości

Igrzyska Śmierci II edition [O dziwo, Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

-Nie twierdzę, że z tobą wygram i nie jestem żadnym rycerzykiem. Ale są pewne zasady w walce a wybieranie przeciwnika, który nie jest w stanie nic zrobić to kiepskie zachowanie. Zawsze się zastanawiałem, czemu mój gatunek tak za wami nie przepada teraz już zaczynam rozumieć, dlaczego. Ponownie położyłem ostrze pod kopytami. -Teraz ja jestem bezbronny to może dla odmiany mnie zaatakujesz?

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W ostatniej chwili ominąłem bełt. Po czym spojrzałem na podmieńca. jego latanie było problemem. Uniosłem ostrze za pomocą magii by trafić podmieńca zacząłem kierować magią ostrze by go trochę podrażnić i zmylić.

( Dobra na dzisiaj mi starczy jutro skończymy starcie)

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tarczę, którą stworzył podmieniec. Wiedziałem już, że nie walczę z amatorem. Bardzo dobrze znał się na magii. Poza tym skrzydła dawały mu dodatkową przewagę. Za pomocą magii podniosłem kilka skał tworząc przed sobą mur, który miał mnie osłonić przed jego bełtami. A na ostrze rzuciłem zaklęcie iluzji. Tworząc w ten sposób jeszcze dziewięć sztucznych ostrzy nie sposób było je odróżnić od prawdziwego te z kolei wirowały wokół podmieńca. Miałem nadzieje, że jak się ruszy jego tarcza zniknie a moje ostrze zakończy sprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak moje ostrza lecą we wszystkie strony. W ostatniej chwili zdołałem je przechwycić i przenieść z powrotem w okolice rywala. Na twarzy podmieńca widziałem zmęczenie, ale dla mnie też nie było łatwo wykonywać tyle czynności na raz. Wiedziałem, że może to być walka na wytrzymałość.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pojedynek. Koleś od eliksiru, rzucił w Mimica jakimś ostrzem, które rozpadło się na więcej ostrzy. Ciekawe jak by wyglądała ta walka z perspektywy Smile'a. Nie! Lepiej jeśli będę go trzymał na smyczy, to był ten jeden raz. Mam nadzieję że nie wygra Mimic, bo jeszcze zabije Rubby... . - Wdech- Szkoda że tego nie widzisz Pinkie... z tobą byłoby weselej.

Edytowano przez Sajback claus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dobra koniec tego dobrego-krzyknał Mimic do swego oponenta, z rogu wyleciało kilka pocisków magicznych z głośnym świstem. Każda zostawiała za sobą smugę, to te same zaklęcie którego użył na manekinach. Czyli wybuchają jak będą między przeciwnikiem, nie miały prawa zabić. Ale ogłuszyć albo przewrócić tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem bełty, które leciały w mój skalny mur. Wiedziałem, że ten podmieniec nie jest głupi i nie atakuje bez powodu. Nim zauważył moje prawdziwe ostrze zniknęło i pojawiło się w moich zębach. Gdy bełty uderzyły w mój mur ja stałem tuż za podmieńcem z ostrzem w zębach, po czym spojrzałem na niego.

-I jak dobrze się bawisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kątem oka zauważyłem błysk na kuszy ledwo zdołałem się uchylić. Po czym zamachnąłem się moim ostrzem by trafić w kopyto przeciwnika. Przy okazji widząc, że przeciwnik odsłonił się na ataki. Z powrotem wezwałem dziewięć sztucznych ostrzy, które poleciały prosto w niego. Miałem nadzieje, że skupi się na sztucznych ostrzach, dzięki czemu odsłoni się na atak tym prawdziwym. Widziałem, Irona który wkroczył na pole naszej walki. W tej chwili starałem się nie zwracać na niego uwagi. Skupiłem się tylko na moim przeciwniku i tak nie spodziewałem się długo żyć. Uznałem, że jak pokonam podmieńca zapewne Rapid i reszta uzna mnie za zbędne obciążenie i zlikwidują po walce. No cóż takie są uroki tych igrzysk.

(No nic muszę lecieć będę późnym wieczorem, jeśli padnę fajnie się grało)

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd on się tu wziął. Omineły go najlepsze rzeczy!

- Iron, po co przyszełeś? Kazałem ci zostać... a zresztą... fajnie że jesteś. Tyle się działo kiedy cię nie było! Podmieniec podszył się pod ciebie, ale go zdemaskowałem, Rubby zapadła w śpiączkę, ale nie martw się, mamy eliksir który ją obudzi. Teraz podmieniec walczy z tym fajnym gościem. Lepiej się nie wtrącać. Posiedźmy sobie na drzewie i obserwujmy. - Uśmiech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(86 powiadomień. Dzięki Ziom's :( )

Rubby odzyskała przytomność. Nie mogła się poruszyć. Z oczami było już lepiej, widziała zamazane zarysy wszystkiego dookoła. Zaczęła nasłuchiwać, zamykając uprzednio oczy. Dzięki temu osoby ją obserwujące miały wrażenie, że wciąż jest nieprzytomna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieniec poczuł coś w kopycie, po spojrzeniu okazało się że ma ostrze w swojej dziurze w kopycie. Mimic znowu otoczył się barierą, teraz przybrał inną taktykę. Konkretniej teraz skupia się na obronie, a nie na ataku

-Zmęczyłeś się?-zakpił sobie z przeciwnika-Obydwoje wiemy że mam przewagę bo mam skrzydła, może poddasz się to nie będe musiał cie zabijać?-Kusza w tym czasie dzięki czarowi lewitacji, latała wewnątrz osłony. "Przecież każdy wie aby uziemić podmieńca, wystarczy złapać ręcznie lub magią jego skrzydła" pomyślał sobie

Edytowano przez komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam tych sześciu stron. Grajsce ze grajcie, ale bez buntów, a jak ktoś się zbliża do chatki napisać na priv I CZEKAĆ NA ODPOWIEDŹ)

Informacja. Zaczynamy zabawę na życie i śmierć.

Na razie prosto, bo początek. Las płonie żywym ogniem. Oprócz Magusa i Komputera możecie se uciekać, nie oceniam tego.

Za to ta dwójka pisze mi ładne opisy ucieczki, kto napisze gorzej to BURN BABY BURN!

Werdykt dam jak obydwoje napiszecie posty. Najlepiej zawrzyjcie to w jednym.

 

Z ranodmów na razie nikt nie zginie. Później będą odlatywać masowo :D

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...