Skocz do zawartości

Igrzyska Śmierci II edition [O dziwo, Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Niestety szczęście mi nie dopisywało jedyne, co udało mi się znaleźć to kawałek jakiejś kredy żałowałem, że nigdzie niema żadnych probówek lub czegoś, dzięki czemu mógłbym pobawić się w alchemię dla zabicia czasu. Idąc przez korytarz z ponurą miną zauważyłem pegaza, z którym wczoraj rozmawiał Rapid. Jednak wolałem się nie mieszać w sprawy innych trybutów.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem uśmiech pegaza, co wywołało u mnie zdziwienie. Nie umiałem tego pojąć poza igrzyskami wszyscy mnie unikali i traktowali jak dziwaka wszyscy poza tą, którą straciłem na zawsze. Ale tutaj wszyscy wiemy, że prawdopodobnie nie wrócimy już do domu a jednak jest tu tyle pozytywnych uczuć nie umiałem tego pojąć. Z głową pełną myśli o tych zdarzeniach ruszyłem dalej w głąb korytarza przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubby znalazła się przeddrzwiami do restauracyjnego. Stał tam kucyk, który jej nie usłyszał. Cofnęła się trochę, i znów zaczęła iśc. Tym razem jej kroki były głośniejsze.

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(7 stron, nie czytam, sorry, mnożycie się jak mrówki)

(Zabawe zaczynam dziś, bo jednak gość nie przyjechał)

 

Pociąg powoli dojeżdżał. Discord stanął z boku pozwalając wam wyjść. Zostaliście wproszeni do samolotu i przewiezieni na arenę.

Teraz stoicie w podziemiach.

Igrzyska zaczną się za kilka minut.

- To jak się czujecie, misiaczki? - zapytał Discord, w swojej SWAG sukieneczce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(dziękuję Sajback, już wiem jakiego randoma zabić tak, byś na to patrzył. SADYZM ELIZKI MODE ON)

Odliczanie rozpoczęło się.

(bla, 40, bla 15)

10...9..

- No, na was już czas, do kapsuł - powiedział Discord z jakąś taką niedogadnioną miną. - A już was polubiłem...

8....7....6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No wiesz co, Discord. Żeby śmierci życzyć. - Rubby weszła do swojej kapsuły. -życz nam szczęścia, nie śmierci. Rapid (pokazała specjalnym językiem.

Edytowano przez maisha737
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowa klaczka szybko wzbiła się jak najwyżej w powietrze, niemalże do bariery. Oglądała jak kuce sobie wyrywają i się już biją znalezionymi przedmiotami. Z boku rogu obfitości leżał jeden plecak, zupełnie niezauważony. Jak najszybciej podleciała do niego i złapała w pysk, po czym wleciała wgłąb lasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(panie Magus, jeśli pan dojdzie proszę śmiało zaczynać od rogu obfitości, nie zabraniamy)

Rozległy się 3 błyskawice i na kopule pojawiły się trzy zdjęcia martwych: (Masakra Pod Rogiem Obfitości MPRO)

Gizmo, (zdjęcia nie mam XD)

mlp_hipster_fancy_pants_by_utauwatcher-d

Aloe.png

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...