Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

powiedz co mam poprawić bo od pierwszego razu nie dostałem ani jednej informacji co mam zmienić.

a wyciąganie postów z przed roku jest uczciwe.

o jakich szansach pisze kapi bo do tej pory zdaje się że była jedną i pomiędzy tą a poprzednią nie doszły mnie żadne informacje że robie coś źle

Edytowano przez Spirlny byt Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie O.o wiesz, tu akurat to nie obowiązuje, po za tym jaki sens ma mówienie "wpadłem tak samo teraz jak rok temu"? To internet, tu się nic nie przedawnia...

Lenistwo... I przez to mają nam oczka krwawić? Jednak literówki to drobiazg, to tylko problem w wykonaniu. Brak szacunku jest gorszy.

Po za tym ja też teraz z telefonu piszę i co? Można?

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam się jeszcze raz co mam zmienić bo po tamtym razie nic moim zdaniem się nie zmieniło bo jak miało się zmienić skoro nie wiedziałem o co chodzi.

Następnym razem piszcie wcześniej do mnie że coś jest nie tak a nie sąd od razu robicie.

a gram tak jakby wszyscy inni mieli być nagle nieobecni.

i znów ten brak szacunku, nie moja wina że mój telefon jest mocno zużyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się chce, to da się. Sam bez patrzenia w telefon piszę krótkie wiadomości z interpunkcją. Dobra, to stara komórka z klawiszami, ale skoro bez patrzenia się. 

 

skazany nie co poprawić bo nie wie za co został skazany więc co to zmienia.

sprawiacie nieumiejętnym rozwiązywaniem problemów psujecie mi grę

A ty psujesz nam grę swoją pisownią. Jak już napiszesz swój post spójrz na niego jeszcze raz i przepisz go ponownie, ale poprawnie. Ewentualnie polub się z jakimś komputerem.

 

Czego oczekujemy? Poprawnego pisania, to jedno. Drugie - szanuj innych graczy. Twoja postać może uważać ich postacie za niegodne robaki, ale postacie nie reprezentują graczy - oni tylko nimi kierują zgodnie z założeniami z KP. A wszystkie "słabeusz Nick" dało się przeprowadzić kulturalniej, np. " osłabiony Nick ". Drobna zmiana a jak wpływa na odbiór autora!

Te zmiany, jeśli tylko OKAŻESZ NAM TROCHĘ SZACUNKU I ZACZNIESZ PISAĆ ESTETYCZNIE na pewno nie będą dla ciebie trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stary nie dobrze, ale mniejsza z tym.

No wiesz tego "słabeusza" zniosłem bo no silny nie jest, jednak wielkie "n" by wystarczyło, żebyś chociaż szacunek udał, a Ty jeszcze bezczelnie mówisz "to nie błąd to brak szacunku"

Nadal nie wiesz o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze z telefonu bo nie da się z komputera a powodem jest brak internetu

ledwo zdałem z polskiego a na próbnej maturze z angielskiego miałem koło.50 procent błędów

Nie, to tak nie działa. Jeśli nie umiesz pisać poprawnie to najwyższy czas się nauczyć, a nie używać miernego wyniku jako wymówki - on jest, by pokazać ci potrzebę poprawy! A jeśli Harmonia podchodzi pod regulamin PBF, to ty go łamiesz - i to już pierwszy punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam się jeszcze raz co mam zmienić bo po tamtym razie nic moim zdaniem się nie zmieniło.

Ech i w tym problem. Już nie raz Cię ostrzegano i informowano o tym że innych nie szanujesz itd. A Ty nic z tym nie robisz, nic się nie zmienia (ok teraz będę wredny) i sądzę że teraz będzie tak samo, spalisz tą szansę tak samo jak wszysykie poprzednie, bo nie potrafisz przyznać że byłeś wrednym nie kulturalnym dziadem, który nie potrafi szanować innych i przez swoje samouwielbienie over 9000 nie potrafisz dostrzec swoich błędów, które Ci na srebrnej tacy podajemy i dlatego nie potrafiłeś się poprawić wcześniej.

DOŚĆ ujmę to tak jeśli teraz się nie poprawisz, jeśli twoja kultura się nie wylęgnie to to będzie koniec.

Zero nic nie wartych wymówek, zero zganiania winy na wszystkich innych. Uznaj swoje winy i błędy i je napraw. Kurdę przyznaj sam sobie "jestem werdnym niewychowanym dziadem" i się popraw.

I nie mów mi jaki to ja zły i nie dobry. Analogowo wskazuje Ci problem i klucz do jego rozwiązania a że jestem przy tym wredny to dlatego że "po miłemu" się nie dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW o tytule "Atlantis" były dwa, a ja byłem w obu i poznałem opinię każdego ;) Serox czyżbyś mnie nie doceniał :P :/

Tak, lol! :rariderp:

No właśnie, grasz tak, jakby inni gracze byli nieobecni, a to sesja od początku o współpracy. Przez takie zachowanie można przegrać. Mamy ekipę, lecz większość osób się rozeszła, to nie tylko do ciebie, bo jakoś przeszła pierwsza fala naszych ataków, a nie było drugiej narady omawiającej co się udało i kto co robi. Do ciebie mam jedną bardziej osobistą sprawę, a mianowicie parę razy zdarzyło ci się kłócić z Kapim na tym temacie na tematy z sesji. Nie lubię jak ktoś wchodzi w kompetencje MG i korzysta z niewielkich na ten moment informacji, które otrzymał od MG. Kapi jest świetnym MG, który potrafi zaskoczyć, a gracze nie muszą wszystkiego wiedzieć. Takie spoilery często psują grę i po tym jak wypłyną, to sesja pada, albo i tak się to zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów dowiedziałem się przed chwilą o rzeczach o których nie miałem pojęcia a mianowicie jak te ostrzenie.Tylko nie ja nie wiem oczym ty piszesz?

Nie nie niemiły tylko zabardzo chyba wbiłem w postać a ona wręcz nienawidzi Nicka po tym z zrobił w komnacie nmm.

Gdybyś wałczył 1vs 1 inaczej by było.

z mojej drużyny zostały dwie osoby + ja a było ich sześc a i swego czasu jedna odeszła dwie osoby z sześciu

Edytowano przez Spirlny byt Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec strat (interpretujcie to jak chcecie)

"Tych cholernych (przepraszam za wyrażenie, ale tak dla klimatu :) ) buntowników" jednak nawet w takich warunkach trza się pochamować. Po za tym pomyśl co myśli o was Nick pamiętaj mu współczucie i moralność skreślić bo podmieniec :v

Hej mam propozycje, jak wróci Kapi poprosimy go o pojedynek na PW. Nasze postaci w walce, po za sesją tak 4fun by to raz na zawsze ustalić ok?

Przyjmujesz wyzwanie? (Grupowe "ooooo" proszę xD )

Co ja na to mogę? U złych z mojej ekipy zostałem ja i Nightmare, chociaż wierzę że Cień wróci (Gurdiana od dawna nie widziałem :( )

Druga ekipa (Komputer, Nessise i może jeszcze ktoś) nie daje znaków życia...

Grim! Zgubiłeś kilka kul? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie wszystko przeczytałam i powiem jedno: Ledwo rozumiałam co Atlantis pisał, bo tak pomieszane słówka, jakby był Yodą >.<

 

Atlant, weź trochę, no nie wiem, może zacznij czytać co wszyscy dookoła piszą? Bo piszą, że masz karę za brak szacunku i łamanie zasad, a ty swoje "nie wiem, o co chodzi".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę szkoda, że Nick okazał się szpionem, bo jako gracz się do niego generalnie przyzwyczaiłem, i chyba nawet postać nienawidziła go jakby mniej [tu pamięć mnie zawodzi, bo generalnie do czasu wybuchu walk Grim nie lubił nikogo poza Animal i Rebonem]. Wciąż podziwiam cię Arcek za tak zajebiste odegranie tego. Żadnych podejrzeń póki nie było za późno. Choć mogłem coś ominąć, bo o ile dobrze pamiętam kiedy nadszedł punkt kulminacyjny akcji miałem bana plus nie było mnie w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie nie interesują przykłady, bo jak ci kilka podałem, to je zbyłeś, ty po prostu nie chcesz się poprawiać i tym samym zaczynam żałować, że nie głosowałem od razu za wyrzuceniem cię. To już bardzo dziecinne. Ostatnio w sesji niewiele się dzieje, bo akcja jest rozbita na kilka miejsc i akcji i dobrze wiemy, że to utrudnia komunikację, jednak są dowody, że naruszasz regulamin sesji i psujesz ją innym. To jak z wychowanie bezstresowym. Nie istnieje, bo albo ma się stresować dziecko, albo otoczenie.

Zarzucanie MG, że źle prowadzi świat i wywalanie swojej racji ponad jego.

Kapi przekombinował gdyż gdyby naprawdę mieli tam szpiegów to tych podziemi nie powinno już być.

Luki fabularne jak nic.

Szpan swoim golemem. Uważanie go potem za oddzielną postać, gdzie Kapi wytłumaczył ci, że ma KP, ale jest tylko jakby towarzyszem.

To co oni tam robią bez ominięcia jej?

A i mój strażnik jest zajebisty ,5 sekund i po strażniku.

Nawet nie mogłem zareagować.

Bla, bla, bla Przechwalanie się tą magią, która namierzy go wszędzie. Bla, bla, bla. Tu można dać brak szacunku do Arceusa, bo otwarcie mówisz mu, że zamierzasz skopać mu postać i on nie może nic z tym zrobić.

 

Wkrótce Chaos vs Harmonia część 2

Arceus twoją postać czeka wpierdziel z kopyt mojej postaci i z rąk mojego Golema.Tak dla informacji.

A i nie masz dokąd uciec,gdyż moją magią namierzę cię wszędzie.

 

 

 

A teraz Panie, Panowie i ty Tomkek hurr durr won odpisać w metrze :v Za chwilę przed wami wystąpi Atlantis i będzie się wypierać zarzutów!

PS Tak, to jest obraza, ale dlatego, że mnie już męczysz tym swoim udawaniem Greka. W moich oczach podczas tej kłótni i hipokryzji straciłeś wiele honoru, więc nie zamierzam pozostawać dłużny >:C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero podałeś coś konkretnego a nie ciągle "łamiesz regulamin i obrażasz innych".Mi to nic nie mówi.

Następnym razem nic napiszę poprostu to zrobię.

Bo jesteście tacy drażliwi.

Czyli gdybym tego nie napisał i to zrobił to byłoby wszystko w porządku.

Czyli wiem co mam zrobić.

Edytowano przez Spirlny byt Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...