Skocz do zawartości

W poszukiwaniu Harmonii [temat do offtopu]


kapi

Recommended Posts

Atlantis, twoja postać jest wykończona. W tym stanie ciężko o jedną, złożoną myśl. 90% twojego postu powinien stanowić ból, towarzyszący każdej najbardziej pierdółkowatej czynności. Nie na jej głowę jest zastanawianie się " co się do licha stało z golemem? ".

Choć piszę to niechętnie, bo wróg to wróg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: Atlantis powinieneś nie żyć, w tym stanie kurować się będziesz długo... Nick był mniej ranny niż Ty teraz i dalej jego sytuacja nie poprawiła się (zdrowotna mówię). Będziesz się kurować długo.

 

Golem jest konstruktem, a nie de facto Twoją postacią. Możesz nią mówić i deklarować działania, właśnie ze względu na przesyłanie wiadomości z mózgu Twojej postaci do jednostki sterującej (Twoje myśli są nadrzędne w stosunku do wszystkiego innego dla golema). Gdy mózg Ci się wyłączył, bo straciłeś przytomność golemowi została jego ograniczona sztuczna inteligencja, na którą nie masz wpływu.

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, bo każdy wie że to ja ogień podłożyłem :(

Zatem Atlantisie... Kapi nie jest mną, on w taki sposób nie żartuje... To się stało naprawdę.

Jednak to i tak łagodniejsza kara bo była możliwość kompletnego wykopania Cię z sesji.

"Wielki sąd" to każdy z nas. Takiej decyzji nie podejmuje jedna osoba, to były demokratyczne wybory...

Możesz mi niewierzyć, ale tak było... Twoi kompani Cię przed wygnaniem ocalili, teraz masz szansę na poprawę (nie zmarnuj jej)

Możesz mi nie wierzyć, ale reszta powie to samo (i doda że głosowałem na początku za wygnaniem :v )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było obrony, gdyż sprawa jest rozpatrywana ponownie z tego co się dowiedziałem. Oskarżenie brzmi: Coraz więcej pada skarg na Atlantisa i prośby o jego wyrzucenie z sesji. Argumentowane są często w ten sam sposób. Atlantis nie współgra z ekipą, wywyższa się i obraża innych graczy, ma zbyt duże mniemanie o sobie i swoich zdolnościach, szpanuje nimi, że boli po oczach.

 

Chyba było coś jeszcze, ale nie pamiętam, jestem neutralną w tym momencie osobą i jedną z tych, które stały za karą, a nie wywaleniem. Kapi zrobił PW ze wszystkimi chyba graczami właśnie z pytanie czy cię wywalić lub jaką nałożyć na ciebie karę i uwierz mi wiele osób miało stanowisko "Atlantis miał już swoją drugą szansę i był upominany. Nie przyniosło to skutku, więc do widzenia."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaośników nie ma, bo urwa nie są w drużynie z Atlantisem i urwa nie odczuli tego co jego drużyna, bo robi to w swojej drużynie! Arcek uspokój się z tymi chaośnikami. Wszyscy wiemy od dawna, że jesteś szpiegiem i nie musisz tego nam przypominać. A wszyscy wiemy czemu ty byłeś, bo twoja skarga była ostatnia i miała mocne argumenty :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW to prywatna sprawa, ale jest tam też druga osoba, której to też jest prywatna sprawa i jak komuś nie odpowiada rozmowa z tobą ani w sesji, ani na PW stwierdza, że go obrażasz w sesji ORAZ na PW, to wykazuje to brak szacunku do innych osób. Padły nawet argumenty i cytaty, że szanujesz swojego golema bardziej niż inne osoby.

 

Z wywyższaniem chodzi o to, że stwierdzasz, że dzięki umiejętnością jesteś bogiem i innych traktujesz jak osoby gorsze. Przypomina mi to pewną inną osobę, która jest twoim rywalem, czy nawet wrogiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcek, byli tyle że miejsc na PW jest ograniczona ilość, więc Kapi zrobił ich kilka, o czym powiedział.

 

O to Atlantis chodzi, ty nawet tego nie widzisz, a zachowujesz się karygodnie. I do tego teraz zachowujesz się jakby nie było przeszłości i byłbyś czysty. Proszę oto twoje przewinienia, które podał nam Arceus. Pomijam już liczne błędy ortograficzne.

 

Spirlny byt Atlantis, dnia 26 Cze 2014 - 1:16 PM, napisał:

Nir musi nic mi mówić,poprostu wydre mu te infomscje z głowy.



Mała litera oznacza brak szacunku a nie jakis bład
Np : papież, bóg itp.

 

Spirlny byt Atlantis, dnia 28 Cze 2014 - 10:06 AM, napisał:

Ja mam przewagę nad słabeuszem nickiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerowy brak kontekstu, nick wtedy nawet na kopytach ustać nie mógł a co dopiero walczyć więc silnym go nazwać nie można było

pisze z małej teraz bo pisze z telefonu a jestem leniem i poprawiać mi się nie chce

z błędami pisałem bo z telefonu pewnie pisałem i słownika nie miałem włączonego

Edytowano przez Spirlny byt Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się szukać twojej kłótni, że tamci szpiedzy coś zrobili twemu zarąbistemu golemowi. Prawda jest, że wiele osób ma ciebie i twojej postaci po prostu dość, z różnych powodów i leciało na ciebie wiele skarg. Było tego na tyle dużo, że już wcześniej dostałeś podobno upomnienia od Kapiego i tę "Drugą szansę". Ja tej sytuacji nie pamiętam, bo miałem spadek aktywności na forum i w sesji, lub w ogóle było to podczas mojej przerwy od Harmonii. Tym bardziej źle jak jednak mnie nie było, gdyż nie było to wcale aż tak dawno temu. Sprawa była omawiana przez tydzień i w trakcie tego padło wiele argumentów i pomysłów jak rozwiązać tę sprawę i wynika z tego, że drużyna woli pozbyć się jednego z silniejszych magów w ekipie, niż męczyć się z jego zachowaniem. Uwierz mi Kapi nie działa bezmyślnie i impulsywnie. To dla niego wielki ból, że jest taka sytuacja i musi podjąć takie kroki, ale jest do tego zmuszony.

 

I radzę ci porządnie przejść resocjalizację, bo kolejnej szansy, już na pewno nie będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast łagodzić problem tylko go pogarszacie.

tak dla mnie to wygląda.

teraz aż przez trzy sita przesiewał bo mam dosyć tych ataków.

a co do postaci, to wiecie ile czasu na nią poświęciłem, bardzo dużo.

za chwile się okaże że tym postem to wszystkich obraziłem.

Edytowano przez Spirlny byt Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcek, byli tyle że miejsc na PW jest ograniczona ilość, więc Kapi zrobił ich kilka, o czym powiedział.

PW o tytule "Atlantis" były dwa, a ja byłem w obu i poznałem opinię każdego ;) Serox czyżbyś mnie nie doceniał :P

A teraz do Atlantisa:

Mamy tu sytuację patową, bo wywalenie Atlantisa zepsuje Mu zabawę, a nie wywalanie Go zepsuje zabawę Tobie i paru innym osobom. Atlantis dostawał już wielokrotnie swoje kolejne szanse, więc można uznać, że miarka się przebrała.

Nas stać na uznanie dobra wielu nad dobro swoje, a Ty?

Po za tym nieludzkie szczęście miałeś... Nadal jesteś w sesji. Zobaczymy czy się poprawisz, czy dobrze wykorzystasz szansę jaką dostałeś. (Podpowiadam jeśli nie to postać podzieli los PD)

Cały czas mówimy za co oberwałeś a Ty nadal tego nie dostrzegasz, nic na to nie poradzę. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...