Skocz do zawartości

Prace w digitalu by GFG.


GoForGold

Recommended Posts

Jest o wiele lepiej! Cienie się poprawiły ( według mnie ). Lineart boski. Grzywa całkiem spoko. Do robienie grzywy polecam Ci pędzel o nazwie "Grass" Przypomina włosy i fajnie się nim je cieniuje.

Dziękuję za opinię, na pewno przetestuję przy następnym arcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ładnie ci to wyszło. Mógłbyś dodać jakieś tło albo przyciąć to przezroczyste tak, by nie było tyle pustej przestrzeni. W GIMP jest opcja "dokładnie przytnij", mógłbyś jej użyć. Jak dla mnie dużo lepiej by to wyglądało. Ale sam rysunek świetny, podoba mi się wykonanie tego łuku.

PS Naucz mnie rysować skrzydła.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Skrzydła wyszły Ci bardzo oryginalnie. Masz swój styl rysowania. :3

Wiem co to jest rysować myszką. -.-' Tablet możesz kupić nawet w Biedronce za niecałe 5 dych. Ja tam mam swojego Bamboo [nie, nie kupowałam w biedronce] i nie narzekam. Choć sterowniki do tabletu często siadają i trzeba przeinstalowywać co jakiś czas to sprzęt jakoś nie budzi zastrzeżeń. Polecam!

Jak poprzednik zauważył jest troche zielonego koloru nałożone na skrzydła. Pyszczek Spit Fire jest taki [ogiery w serialu mają takie pyszczki] "męski". Ja bym go zaokrągliła. Po za tym nie jest źle.

Edytowano przez Phinbella Flynn
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się skrzydła oraz grzywa. Naprawdę niesamowicie zrobione, nieźle się namęczyłeś, zapewne. 

Mam tylko jedną uwagę  - czemu przednie nogi są narysowane pod takim dziwnym kątem?

Nie mam pojęcia, po prostu tak wyszły.

 

 

Skrzydła wyszły Ci bardzo oryginalnie. Masz swój styl rysowania. :3

Wiem co to jest rysować myszką. -.-' Tablet możesz kupić nawet w Biedronce za niecałe 5 dych. Ja tam mam swojego Bamboo [nie, nie kupowałam w biedronce] i nie narzekam. Choć sterowniki do tabletu często siadają i trzeba przeinstalowywać co jakiś czas to sprzęt jakoś nie budzi zastrzeżeń. Polecam!

Jak poprzednik zauważył jest troche zielonego koloru nałożone na skrzydła. Pyszczek Spit Fire jest taki [ogiery w serialu mają takie pyszczki] "męski". Ja bym go zaokrągliła. Po za tym nie jest źle.

Dziękuję za opinię. Za kupno tabletu biorę się od jakichś trzech miesięcy i jakoś nie mogę się zebrać. Kiedyś na pewno kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

A przejrzałem sobie wątek.

 

Najbardziej podoba mi się pierwsza praca, Pinkamena, ma w sobie to coś, skojarzyła mi się z innym artem, z podobną tematyką, ale tam była Octavia oparta o ścianę. Art ładny :D

 

Kolejne też są niczego sobie, FS wygląda uroczo, Derpy z rozwianymi włosami i muffinką na głowie rządzi, Dashie jest Dashie, ze swoim niezadowoleniem wypisanym na twarzy, Nightmare Rarity wzbudza niepokój swoim przenikliwym spojrzeniem, zupełnie jak Nightmare Moon z ostatniego arta. Można wysnuć wniosek, że te mroczniejsze strony postaci wychodzą Ci naprawdę dobrze, zwłaszcza oczy, one wyróżniają się na tle całego arta. Mi się podobają :D

 

Ogólnie skill rośnie z każdym artem, jest fajnie, będę musiał tu zaglądać od czasu do czasu :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...