Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamiiru

Gra My Little Pony Android

Recommended Posts

Dobra, od wczoraj ruszył o 1 %. Mam 870 Loyalty, 380 Magic, ale niedostatek Honesty i Laughter. Generosity też się kończą.

Ja akurat mam odwrotnie czyli multum Honestly i Loyalty ale  reszta aż żal patrzeć bo ostatnio aktywowałem kolejne kamienie. Musiałbym chyba 40 razy ustanowić rekord świata w mini gierce z wózkiem.

Właśnie klikam sobie w kwiatki i widzę że jak jest licznik eventów i kociołek Zecory po lewej stronie czasami jak to znika to pojawia się jeszcze 3 opcja. Hm....... Spróbuje zobaczyć co na niej jest

Zrobiłem aktualizacje , ale mam pełno błędów.

- Timer gry źle działa (tydzień robię dom Sombry)

- Na mapie pokazuje że w danym mieście mam Bitsy a w rzeczywistości ich nie ma.

Ten event to jakiś niewypał. Grałam w te minigierki, starałam się i co? Powinnam dostać 3 kucyki za zajęcie wysokich miejsc, a nie dostałam ani jednego. W totemy już dawno przestałam się bawić ze względu na przestawiający się czas. Po aktualizacji sklepy wariują. Główne nagrody za event z drzewem? 14 gemów... Nic za to nie kupisz. Ogólnie jestem zniesmaczona. Jeszcze parę takich kwiatków i bez żalu odinstaluję grę.

Ten event to jakiś niewypał. Grałam w te minigierki, starałam się i co? Powinnam dostać 3 kucyki za zajęcie wysokich miejsc, a nie dostałam ani jednego.

Spokojnie, ta gra jest tak skonstruowana abyś przypadkiem nie wygrała czegoś co jest warte więcej niż 10 gemów. Tu przecież chodzi o to, że szansę na zdobycie czegokolwiek mają Ci, którzy przewalają na to 400pln miesięcznie, lub Ci dobrze oszukujący. Popatrz na złośliwe questy, ceny dekoracji, czasy wykonania, gem droprate. Nic dodać, nic ująć.

Powinnam dostać Apple Star za zajecie 1 miejsca, a dostałam na nią 50℅ zniżki. Nice.

Edited by Celly

Jednak się cieszę że przestało mi czytać save, niby 2 lata gry poszły, ale przynajmniej nie muszę się (już) męczyć z bugami i z durnymi eventami w których i tak nic nie dostajesz mimo wygranej.

Ja mam już odblokowane całe drzewo harmonii, wyskoczyła mi szkatułka i pisze, że podczas kolejnej aktualizacji rozwiąze się jej tajemnica.Kto wie może będzie Tirek

Hej. A Możecie mi powiedzieć jak zainstalować aktualizację na Win8, bo mam już 70lvl i dalej nic mi nie idzie :)

Gameloft całkowicie olał tę wersję. Jedyna możliwość na win8 to odpalenie wersji na androida przez emulator.

Udało mi się ukończyć to cudactwo z Drzewem Harmonii. Wyskoczyła znana nam skrzyneczka.

Zgadnijcie, co to oznacza...

Czekanie do następnego update

:rainderp:

Od jakiegoś czasu zbierałam sobie na Rainbow Dash i dzisiaj już miałam 61 klejnotów,a po chwili dostałam 55 klejnotów, więc kupiłam RD za 65 klejnotów i restaurację za 50 klejnotów i zostały mi 2 klejnoty.

Pewnie znowu trzeba będzie wydawać masę elementów na np. klucze do skrzynki. A co w niej będzie?

a) biblioteka Twi zmieni się w zamek (mało prawdopodobne)

b) dostaniemy zamek do dekoracji

A ja jeszcze nie mam Twilicorna :O

Gameloft całkowicie olał tę wersję. Jedyna możliwość na win8 to odpalenie wersji na androida przez emulator.

Może i olał ale przynajmniej nie trzeba się tam męczyć ze zbugowanymi eventami i znikającymi save'ami c:

Właśnie, jak zdobyć Twilicorna?

Trzeba wykonać część questów w Canterlot. Twilight zostaje koronowana i zmienia się w alikorna. 

Ja wam chcę tylko przypomnieć o bardzo ważnym fakcie.

THE RIDE NEVER ENDS

Trochę wulg, ale jest cenzura. (teraz mniej wszystko kosztuje, ale cykl zbierania daje zauważanie mniej + jest więcej rzeczy do wykonania, mi wyszło 12k gemsów... więc... ) 

Zastanówcie się nad użyciem edytora save'ów

JNHyAaj.png 

A, no i odkryłem fajny bug związany z czasem gry. 

Wchodząc do chatki Zecory ze strefy stawiania tokenów na miejscach i szybko z niej wychodząc przyciskiem home daje nam +2h zegarowego i globalnego czasu gry. Da się tym uzyskać wszystko. Oprócz daily rewardów które są oparte na zegarze systemowym  na serwerach pewnie Gameloftu lub jakimś innym czasie online. 

Edited by KochamChemie