Skocz do zawartości

[Gra][Fantasy][Human] Na początku był Eru...


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

-Słyszałem pogłoski o tych istotach. Ale nie miałem okazji ich nigdy spotkać. Ale słyszałem też opowieść o tym niziołku, co zniszczył oko zła. Cóż, jeśli tak bardzo chcecie jechać w te okolice. Z mojej strony nie będzie przeciwwskazań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gwydril

 

Niebo nad głowami grupy zakryły drzewa, a ścieżkę pokrywało kilka żółtych i jasnozielonych liści. Lato powoli ustępowało miejsca jesieni. Temperatura podniosła się, a słońce wyjrzało zza chmur.

- Nie aż taki znowu kawał... Byłaś kiedykolwiek w Rivendell? - zwrócił się do niej i spojrzał kątem oka na Valthara podążającego blisko nich. Miał dziwne wrażenie, że mag nie poczuł sympatii do elfki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron

 

Zastanawiając się nad rzeczami błahymi Aaron słuchał nieco rozmowy elfów. Powoli zaczął nudzić się ciszą więc postanowił nieco pobawić się sztyletem który miał. Kręcił nim między palcami w bardzo zwinny sposób. Miał nadzieje że uda mu się usłyszeć coś ciekawego od krasnoluda ale ten raczej się skupiał na jeździe. - Krasnalu. Byłeś kiedyś w morii? Ciekawi mnie jak wygląda. - rzucił do jadącego obok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanir

 

 

Krasnolud starał się utrzymać na koniu i to mu wychodziło i wtedy nagle usłyszał od człowieka o dawno opuszczonym mieście,dawno utraconym,splamionym krwią setek braci.

Kiedy tak się zatracił w marzeniach usłyszał słowa czy tam,i od razu odrzekł:

-Nie nie byłem tam,a co wyglądu to znam tylko opowieści starszych,piękne arkady,sklepiania,cud architektury krasnoludzkiej.Marzy mi się kiedyś postawić tam moją stopę-

Powiedział to grubym głosem.Po czym dodał:

-Dziwne to ze człowiek pyta o takie rzeczy,zwykle to chcecie broni i surowców.-

Edytowano przez Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron.

 

- Na moją cześć powinni wymyślić jakieś pojęcie na osobę która jest zupełnie inna od reszty. Hipster na przykład. Brzmi śmiesznie. - Zaśmiał się. - Nie potrzebuje surowców. A broń już mam. No może nieco więcej strzał by się przydało. Ale ogólnie to wolę podziwiać architekturę innych ras. Z ludzką jestem już dość obyty. -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem rozmów towarzyszy rozglądając się przy okazji po całej okolicy. Jednak nie wyczuwałem już zapachu ludzi ani innych stworzeń, które mogłyby tu się kręcić. Zdjąłem w końcu materiał, który zasłaniał moją postać uznając, że na razie mi się nie przyda. Po czym go zwinąłem i położyłem na grzbiecie warga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    -Jak możesz mówić elfie że od kogoś czegoś chcemy,my miłujemy własną ciężka pracę a broń i surowce sami zdobywamy,więc nie mów że czegoś chcemy to prędzej od nas wiecznie ktoś czegoś chce.-

Naburmuszył się słysząc iż porównuje ich do ludzi.Po czym dalej się starał utrzymać na koniu,

Edytowano przez Atlantis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...