Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

- Du musst am Ende einige Schritte zu tun. Weil sonst die revolutionäre Front der Menschheit fallen. - powiedział Kristian do podwładnych biorąc łyka kawy.

- Może powinniśmy zrobić pierwszą, poważniejszą akcję? - zaproponował jeden z żołnierzy.

- Perfekte Idee! To się może udać. Przejmijmy kontrolę nad kopalniami na Śląsku! Wysłać oddziały na Śląsk! - rozkazał, żołnierze szybko się rozbiegli do ciężarówek. Po okołu dziesięciu minutach odjechały razem z trzema pojazdami z piskiem opon ku nowemu celowi. - Heute wird die revolutionäre Front der Menschheit seine Macht zeigen! - dodał Kristian do swoich żołnierzy.


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak Pado wczoraj pojawiły się w całym internecie informacje oczerniające FOL, ale dzieci sobie robią z tobą zdjęcia, jakie to oryginalne i cie kochają. Cóż poziom drugi oczerniania xD)

Podziemna baza POZ

-Szefie na mieście widziano obecnego szefa FOL

-Skąd wiecie, że to on?

-Mundur go zdradził. To jego zdjęcie

Agent popatrzył i zmrużył oczy

-Chwila czy ja już gdzieś nie widziałem. Pokaż mi nagrania z biur

-Tak jest

Kilka nagrań później

-Niema wątpliwości to on. Włącz nagranie w tle i nagrywaj

-Tak jest

W internecie pokazało się nowe nagranie

-Panie i panowie. Ponownie witamy wszystkich Polskich patriotów. Udało nam się zdobyć coś, co was zainteresuje. Obok pojawiło się zdjęcie obecnego dowódcy FOL. -Proszę państwa zdobyliśmy nagranie jak obecny szef FOL paktował przeciwko ludziom z dziwnym stworem. Proszę tylko spojrzeć. Pojawiło się nagranie z biura. Jak przywódca FOL pije alkohol z nieznaną istotą. -Czy tak to ma wyglądać najpierw POZ chciał was dać kucykom. Ale FOL nie jest lepszy ma zamiar was najpewniej zmienić w takie monstra. Czy to ma być ratunek? Czy w dzisiejszym świecie nie możemy być już ludźmi? Wszyscy próbują nas w coś zmienić. Tylko my możemy walczyć o naszą wolność. Wygnajcie stąd FOL i wszystkich innych są nam zupełnie zbędni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(O tak Pado zdecydowanie nie jesteś OP)

-Szefie złe wieści. Zablokowali nasze sygnały. Wiele baz jest atakowanych

-No tak FOL pokazuje swe prawdziwe oblicze

-Co robimy?

-Mogą próbować blokować sygnał. Film został wysłany do biur na całym świecie. Ludzie już widzieli prawdziwe oblicze FOL. Teraz czas na coś nowego. Uruchom nowy kanał

-Czyli? Nagrywamy dalej?

-O nie przyjacielu. Umieść ten napis na wszystkich stronach patriotów

-Szkoda ludzie nas polubili

-Pamiętaj nasze cele są najważniejsze

Na stronach z filmami pojawił się komunikat. "Wybaczcie nie jesteśmy w stanie wam dalej pomagać terroryści z FOL zaatakowali zabijając wielu naszych patriotów i grożąc naszym rodzinom teraz wszystko w waszych rękach powodzenia bracia i siostry."

Na reakcje ludzi długo nie trzeba było czekać Polskę opanowały nowe zamieszki. Transparenty byłym takie jak precz z FOL. Chcemy wolnej Polski. Jesteśmy ludźmi i nimi pozostaniemy.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mając konkretnego celu poszedłem na zimne piwo do baru na rynku. Wchodząc do baru zobaczyłem znajomą twarz w mundurze, momentalnie się zatrzymałem i spytałem: - Czy my się przypadkiem nie spotkaliśmy wcześniej? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-W sumie znajdzie się jedna sprawa. Mam zamiar utworzyć własną grupę FOL'u pod moim dowództwem - powiedziałem dosiadając się do stolika po czym zauważyłem trzecią osobę i dodałem: -My to mamy dar wpadania na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Wie ktoś ile Gandzia miał punktów? Bo 35 + 4 = 39 ale właśnie z tamtymi punktami problem być.)

 

Ciężarówki i trzy pojazdy trochę bardziej opancerzone jechały ku Śląsku, a konkretniej kopalniom. Wydobycie kilku rzeczy przyśpieszy badania na temat przebicia bariery lub ochrony przed tym mało prawdopodobnym promieniowaniem. Niepokojące jest to, że jakieś frędzle uzbrojone się tam kręcą ale to się załatwi szybko.

- Mówiłem matce, że jestem tam gdzie są duże ceny i demonstracje. Myślała, że byłem w jakimś supermarkecie. - ten żart rozbawił wszystkich szturmowców w ciężarówce.

- Moja jeszcze lepsza Hans, nie wiedziała jak się wymawia "pierogi". - kolejny raz ciężarówka wybuchnęła śmiechem.

- Jak tam dojedziemy to skoczę do restauracji, dawno nie jadłem porządnego żarcia. Józef, twoje żarcie smakuje jak gówno. Sam je żryj. - powiedział jeden spokojnym głosem.

- Nie jestem twoją matką dupku. - odparł wymieniony Józef. Prawdopodobnie będą sobie w ciężarówkach żołnierze docinać w drodze na Śląsk.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sir! Osiągniemy Śląsk za kilka minut. Jednak musimy się przygotować. Nie wiemy czy nie ma tak jakieś większej gromadki, może nasze działa sobie poradzą może nie. Ale to mogłoby być trudnawe.

- Świetnie, w tych ciężarówkach są otwory strzelnicze rozumiem? - na te pytanie tamten przytaknął. - To dobrze.

 

A tymczasem w ciężarówce.

- Cholerne dowództwo, kpi sobie chyba kupując broń z drugiej wojny. MG42 jeszcze zrozumiem, ale z Kar98k to przesada i to mocna.

- Wyluzuj Bogdan, sam wiesz że to uzbrojenie pokazuje POZerom i FOLiom gdzie ich miejsce. Nigdy z tym sprzętem nie ponieśliśmy większej porażki, równie dobrze mogą pokazać na środkowego.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Mogę nazwać ten oddział jakoś nie? Padoholik jak się nazywała twoja postać? Tak jakoś nie pamiętam tera :/)

Udałem się za dowódcą FOL'u w boczną uliczkę. -Uda się na pewno. Nie wiadomo tylko jak dobrze. - Nie zwracałem uwagi na Pavela ponieważ mimo że wcześniej działał w POZ'ie nabrałem do niego zaufania.

Edytowano przez Shatter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Hmm tego nawet nie przemyślałem)

-Pomoc w walce z POZ'em i wszystkim innym co zagraża ludzkości. Mam duże doświadczenie w walce, 15 lat służyłem w rosyjskiej armii jako snajper. Na pewno będzie tego więcej gdy zadzwonię do paru przyjaciół z wojska. - Powiedziałem dosyć pewnym głosem po czym dodałem: Nie wiele będzie to pana kosztować a zyska pan dodatkowych ludzi do walki i innych bardziej specjalnych zadań.

Edytowano przez Shatter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pavel tylko bez żartów to poważna rozmowa - Powiedziałem trochę rozbawionym głosem jednak upewniłem się że mam przy sobie nóż  a po chwili dodałem: Przecież FOL nie ponifikuję a chcesz do niego dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Wy to macie kurna problemy, co do rakiet tą mogą być w sklepie jako bronie wyższe, ale wiem że to nie bojowa bo Pado pisał wcześniej o kosmicznych. Nie wtrącam się dalej.)

 

Ciężarówki wjechały w końcu do Śląska kierując się do najbliższej i największej kopalni, żołnierze byli w stanie gotowości jednak dalej sobie żartowali.

- Jesteśmy na miejscu, zabezpieczymy jedynie kopalnie i nikt nam nie podskoczy. Tak sądzę, a FOL nic nam nie zrobi bo jest żałosny. - powiedział Kristian do dowódców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Koniec na dzisiaj, bo ja idę.

Od razu mówię, to co ma Padocholik zrobić będzie powodem do rozpoczęcia wojny Equestriańsko-ludzkiej i MA to zrobić, bo jakoś musimy zacząć. Ale im to wytłumacz. Jutro. JUTRO BO DZISIAJ MNIE JUŻ NIE MA)

 

Jetem.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan agentów POZ udał się idealnie FOL stracił twarz wśród ludzi tak jak to zaplanowano. Teraz wszystkie organizacje są złe w oczach ludzi. Jak widać ludzie mają już dosyć tego, co się wokół dzieje. Pierwsza część planu wyszła idealnie. Kolejną część będzie znacznie cięższa trzeba będzie ponownie odzyskać zaufanie ludzi w Polsce dla POZ i Equestrii. Ale pierwsze kroki w tym kierunku wkrótce się już zaczną. W tym czasie zamieszki przybierały na sile. Zirytowani ludzie wyżywali się na bazach FOL. Dochodziło do wielu konfliktów między protestującymi a służbami porządkowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziemna biura POZ

-I jak demonstracje?

-Przybierają na sile. To się może źle skończyć

-O to właśnie chodzi. Powiedział agent z uśmiechem

-Nie rozumiem

-Eh czy ja wam wszystko muszę tłumaczyć. Nasze wtyczki są wśród demonstrujących. Odpowiednio ich opłaciliśmy więc bardziej wkurzają ludzi

-Ale w końcu ich zaatakują

-I niech tak zrobią. Nasze kamery są w gotowości. Jeśli zaatakują tych ludzi to FOL dostanie nową piękną reklamę. Jeśli wiesz, co mam na myśli.

-A, co z propagandą przeciwko nam?

-Znajdź nagrania, o które prosiłem to wymyślę coś z tego

-Tak jest!

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziemna baza POZ

-Masz to nagranie?

-Tak udało mi się je znaleźć

-Włącz chce zobaczyć

Agenci z zaciekawieniem oglądali nagranie

-Co za ohydne stwory. Wiadomo skąd się wzięły?

-Według naszych ustaleń to ci przybysze z innych wymiarów

-Nieźle niemal rozwaliły całą Warszawę. Cóż z tego, co widzę służby porządkowe niewiele były w stanie zrobić. Kolejny dowód na bezsilność rządu. FOL jak widzę w tym czasie nie pomagał ludziom. Matko to jest Michael?

-Według naszych ustaleń tak

-Skąd on ma te włosy to peruka czy jak?

-Nie mam pojęcia?

-Co to za kucyk?

-Brak informacji. Ale są pewne ciekawostki na jego temat. Widziano go kiedyś w biurze, ale jego teczka jest pusta pojawił się i zniknął jak duch. Na dodatek to on chyba był tym strażnikiem, który nas ostatnio odwiedził

-Ciekawe... Cóż zresztą to nieważne zmontuj odpowiednie nagranie i wtedy się ujawnimy. Czas na operacje odrodzenie feniksa

-Tak jest!

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celestia szybko wypuściła powietrze z płuc kiedy wydarzyło się coś, czego za Canterlot i resztę Equestrii by się nie spodziewała. A jak już mówimy o Canterlocie... . To wszystko było tak bardzo nagłe, że odleciała jakieś trzysta metrów do tyłu uderzając w szkło i raniąc sobie grzbiet. Potrząsnęła głową, by z grzywy wyleciały jej kawałki gruzu. No cóż. W Canterlot uderzył meteoryt i klacz wątpiła by stało się to przypadkiem. Natychmiast przy jej boku pojawiła się Luna z miną zabójcy i Twilight z oczami szeroko otwartymi i skrzydłem przekrzywionym pod dziwnym kątem. 

- Co... Co się stało? - zapytała cicho.

- Nie ważne. Na razie musimy policzyć straty i naprawić ten bałagan. Twilight, wezwij pozostałe Elementy.

 

Canterlot co prawda został na prawiony, bo czym to jest dla jednorożców? Jednakże straty w postaci 200 żołnierzy Gwardii, 12 pracownic i pracowników Pałacu oraz około trzech setek cywili wprawiły wszystkie cztery księżniczki w bojowy nastrój. Wysłane zostało oficjalne zarządzenie o wypowiedzeniu Wojny. Celestia miała po prostu dość. Wiadomość o złości księżniczki pojawiła się w telewizji i poszła do druku. Natychmiast zwołano WSZYSTKIE kuce z dokumentami na teren Imperium, a Bariera zajarzyła się dodatkowym światłem z powodu zaklęcia nieprzepuszczalności. Co prawda musiano użyć do tego mnóstwo energii Crystal Heart, jednak wojna to wojna.

 

6 punktów dla Pado i 6 dla Magusa.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...