Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

(PISZESZ KONKRETNE MIEJSCA PANIE PADOCHOLIKU ;) )

Ta książka ma tą stronę wyrwaną. Dalej masz legendę o Nightmare Moon i dopisany przez Twi fragment o tym jak odnalazła elementy i ocaliła Lunę... czytnij se.(szukać mi tej wyrwanej strony ^^)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian odskoczył przerażony, "Cholera wie co to było" pomyślał po czym skierował się do wyjścia. Według jego żołnierzy wszystkie zapiski jakie znaleziono były przepisywane i przechowywane w głównym komputerze, dla bezpieczeństwa. W Ponyville miał tylko mały oddział zwiadowczy składający się z 20 żołnierzy i 2 T-55, na razie przeszukują budynki.

Sam Kristian poleciał do Stalliongradu (Jak tego miasta nie ma to nie wiem... ), na początek zwiedzono jedną z fabryk.

[stalliongrad, Fabryka]

 

Oficer dowodzący małym oddziałem wszedł do głównego budynku prasy, może tu będzie coś interesującego.

[Manehattan, budynek prasy]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budynku władz miasta znalazłeś tylko list informujący o ewakuacji... no nic. Postanowiłeś wyjść, kiedy na schodach zobaczyłeś otwarty list.

 

Zdaję sobie sprawę, że jesteś w Manehattanie. Jeśli to czytasz, to znaczy, że kartka została już ukryta pod sadem Apple w naszym miejscu. Jeśli taka twoja wola, możesz ją wyciągnąć i schować gdzie indziej, ale jeśli chcesz może tam zostać.

 

Twilight

 

Nigdzie nie było napisane do kogo jest ten list...

 

 

Stalliongrad:

 

W fabryce znalazłeś tylko zboczony kalendarz jednego z pracowników (stary nie do miejsc których nikt nie zna xD)

 

Budynek Prasy:

 

W budynku prasy było kilka starych egzemplarzy gazet... ataki podmieńców, kucyki widzące dziwne postacie, święto Harmonii... zniknięcie Zecory na dzień przed świętem Harmonii?...

 

Kurnik:

 

W kurniku Fluttershy zobaczyłeś dziwne pudełko.

W środku był naszyjnik z motylkiem, a w środku naszyjnika krótki liścik:

Powiadomiłam Ją. Kartka Jest Tam bezpieczna i tylko ona wie gdzie jest ta kartka.

Ten naszyjnik daję ci, by chronił cię przed zgubnym działaniem tej energii, noś go zawsze gdy idziesz do lasu.

 

(radzę wam się połączyć w sojusz, bo nigdy nie dojdziecie o co chodzi)(Brawo Sajbi... Luna umiera na łóżku, a ty sądzisz, że to jej wina... to z Nightmare później się wyjaśni... jak wszystko)(Kurczę jaki kryminał ^^ Fanfica o tym napisać)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiono zrobić zdjęcie kalendarzowi, po czym podzielono się na dwie grupy i ruszono w kierunku ratusza oraz kopalni.

[stalliongrad, Ratusz, Kopalnia]

 

Oddziały w Ponyville zauważyły zdrajcę jednak postanowiono go zostawić, jedynie 4 żołnierzy go pilnuje. Czołg z 8 zwiadowcami pojechał do lasu, po drodze znaleziono chatkę w stylu afrykańskim. Postanowiono ją zbadać, czołg pozostał na zewnątrz.

[Everfree, Dom Zecory]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tak se tylko głośno myślę xD )

Później, poszedłem do chatki Fluttershy i tam żądło znalazł jakąś kartkę. Także ją przeczytałem.

- Cóż to za naszyjnik? Tej energii? Czyżby te cienie pochodziły z lasu? Czyżby to one wcześniej zmieniły Lunę w Nightmare? - Postanowiłem przeszukać chatkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było straszne.... głośny, pełen bólu krzyk Luny który dało się słyszeć nawet w Changei....

 

Wybieg Modeli:

 Na wybiegu było pusto(kto by się spodziewał), za kurtyną było mnóstwo pięknych strojów i kartka:

 

Już wiem, gdzie jest strona, ale nic nam to nie pomoże... jutro pokaz, zajmę się tym, ale nie wiem czy się odbędzie..

 

M.C

 

(zaraz tu dam dla Komputera)

 

Kopalnia:

 

W kopalni zobaczyliście trochę diamentów i kilka porwanych skrawków papieru... no nic..

 

Chata Zecory:

 

Była pusta. Wszystkie maski i eliksiry zostały zabrane, jakby ktoś się przeprowadził. Został tylko stół, a na nim kartka.

 

,,tego już nie zniosę. więc zostawcie mnie proszę, Twilight ty wiesz, gdzie to szukać, niech nie będzie dla niepowołanych''

 

Hmmm.... Hmmmm....Hmmmm....(zabawa dopiero się zacznie. Teraz musicie się zebrać i razem znaleźć kartkę. To będzie duży Progress)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Hah, wszyscy boją się fabryki tęczy... hah... no, ale najpierw cza znaleźć stronę. To będzie jedna część. Druga skłania się ku szukanie części i fragmentów CZEGOŚ)(Ah... i odwiedzicie Crystal Empire)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś żołnierz podszedł do ochroniarzy dezertera, poinformował tylko o pamiętniku którego zawartość została skopiowana na główny komputer i kilku kartkach których też zawartość tam trafiła.

Żołnierze w chatce wyszli i skierowali się gdzie indziej, tym razem skierowali się na bagna w poszukiwaniu czegoś interesującego. Kartę standardowo skopiowano.

[Everfree, bagna]

 

Kristian wyszedł śmiertelnie przerażony, jego żołnierze wzięli trochę diamentów. Postanowiono udać się teraz na pustkowia, po wylądowaniu zauważono wejście do jakieś dziwnej jaskini.

[Pustkowia, tajemnicza jaskinia]

 

Kolejni zwiadowcy dotarli do Yanhoover, na początek żołnierze weszli do wieżowca od razu idąc na dach.

[Yanhoover, wieżowiec]

 

Mały oddział w Cloudsdale skierował się do budynku który nazywał się "Fabryką tęczy", szybko żołnierze tam weszli.

[Cloudsdale, Fabryka Tęczy]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle podbiegł Austin.

- Witaj. Musimy wszystko przeanalizować. Podmieniec mówił o pewnych tajemniczych istotach. Podobno to one są temu winne. Temu wskazuje ten rysunek w szkole. W pokoju Twilight była książka o Nightmare Moon i wyrwana strona. Ta strona musi być ważna. Ponadto, zdobyłem zdjęcie Luny i ten tekst - Pokazałek kartkę. - Wydaje mi się że na tej brakującej stronie, znajdziemy odpowiedzi, wracajmy do biblioteki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sypialni Twi leżał list, którego tu wcześniej nie było.

 

Zdaję sobie sprawę z tego, iż jesteście tu i szukacie śladów, nie mam jak wam powiedzieć o co chodzi, ale jeśli wam się nie uda, stanie się wiele złych rzeczy, a Luna trafi na 1000 lat na księżyc, a Ziemie ogarnie mrok... i....

 

Tu list się kończył

 

(Jeden z ludzi ma podpowiedź co do kartki)

 

(Pamiętajcie o tym, że w tej misji można wygrać ;)! Misji w Equestrii będzie więcej i możliwe, że misja III to będzie drugie Past Sins, a 4 to jakaś wojna FOL  - POZ np. :D)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem z Michaelem do biblioteki i zacząłem mówić o swoich znaleziskach (jak czytaliśta moje posty, to wiedzieliśta jakie znaleziska). Nagle do biblioteki wpadła Lily i przytuliła się do mnie natychmiast.

-Tato, gdzie byłeś? Bałam się.- piszczała klaczka.

-Spokojnie kochanie. Tata jest przy tobie.- szepnąłem i objąłem małą.- Dobra, szukajmy tej kartki.

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Ekhem... Komputer jest w bazie, poprostu wszystkie dane wysyłają do niego by mieć gdzie przechowywać. A Elizka, mógłbym prosić odpowiedzi o resztę miejsc :3?)

 

Patrol składający się z jednego czołgu i 8 ludzi patrolował Ponyville poszukiwaniu wskazówek, na razie znaleziono kartkę w domku na obok lasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...