Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

(NO PRZESZ TO CO ZAKOPANE TO TA STRONA, A WY NIE WIECIE GDZIE DOKŁADNIE NA FARMIE ONA JEST)

 

Sajback masz wizję od Elizki...

 

Twilight siedziała załamana koło łóżka Luny, która wyglądała strasznie. Miała szaro-czarne futerko, a włosy całkiem jej oklapły i zaczęły powoli robić się te jak NMM.

- Luna proszę... my się dowiemy co zrobić... proszę...wytrzymaj.

 

Wizja się skończyła, a Michael ze zdziwieniem zobaczył, że leży na ziemi.

 

(Nie spoczywajcie na laurach, bo sprawa NMM to jest tylko wierzch góry lodowej ^^)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem że leżę na ziemi. Ta wizja utwierdziła mnie w moim przekonaniu.

- Tak... . - Złapałem się za głowę. - Widziałem Lunę i Twilight. Luna wygląda coraz gorzej i chyba zamienia się w Nightmare Moon. To jednak może być tylko początek kłopotów. Chodźmy na farmę. Jeśli kartka została zasypana, to może ziemia jest wciąż ubita. - Wyszedłem z biblioteki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka Tęczy:

 

Na pierwszym poziomie było kilka zbiorników z kolorowym płynem, a na drugim ciemne maszyny, który ten płyn produkują.

 

W gabinecie było kilka rzeczy.

Głównie była to kartka schowana głęboko w szufladzie:

(DOKUMENT)

Zgodnie z prośbą Władczyni Słońca:

 

Nightmare Moon odeszła, więc Władczyni oddaje część obowiązków pegazom, i to od teraz one są zobowiązane  tworzyć tęczę i deszcz.

Dokument uchwalony, pod władzą samej Księżniczki Celestii

 

 

Brawo. To się przyda w drugiej części zadania:

 

 

(Taki spoiler co do drugiej części później się to wyjaśni ^^, ale będzie grubo. Kto zbierze więcej ogólnie wygrywa i nagroda bonusowa, dla tego kto zbierze więcej przedmiotów głównych :D)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragment strony był w doniczce w domku Znaczkowej Ligii:

 

Wtedy są wspaniałe warunki dla powstania cieni Przeszłości. Tak przynajmniej napisane było w księdze Starswirla Brodatego.

Powoduje cień na nowo powstanie największych tragedii jakie dotknęły daną krainę. Nikt nie wierzy jednak w ich istnienie. Według Starswirla jedynym lekarstwem jest zebranie czterech rzeczy powiązanych z danym przekleństwem, oraz śladów pozostałości tych stworzeń, a potem złożenie ich w magicznym rdzeniu krainy, gdzie się połączą.

 

Koniec strony...

 

A więc część druga!

 

Rzeczy powiązane z NMM 1/4

Rzeczy powiązane z Discordem 0/4

Rzeczy powiązane z Chrysalis 0/4

Rzeczy powiązane z Sombrą 0/4

Rzeczy powiązane z Windigos 0/4

Pradawny lód 0/1

Strzępki NMM 0/1

Czekoladowy deszcz 0/1

Róg Króla Sombry 0/1

Ektoplazma Chrysi 0/1

 

Kto zbierze najwięcej rzeczy powiązanych wygra(sami se to zapisujcie)(Uwaga bo to może być byle gówno) A bonus dla tego co zbierze najwięcej rzeczy głównych.

Potem zobaczycie. (Po zakończeniu bonusu macie przerwę(Bariera bydzie znowu... teraz tak na prawd. ratujecie SWÓJ świat, a nie Equestrię. Ah... nie możecie NIC wynieść z Equestrii... a później... kolejna misja ;D)

START! ^^

 

( W kryształowych górach nie ma. Ale tam są jaskinie... i wąwozy... konkrety, konkrety)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwniczka(Możecie tak BTW znajdować też nadal zwykłe listy, nie majace nic wspólnego z rzeczami które szukacie)

 

Piwnica była dosyć ciemna. Mnóstwo skrzynek z jabłkami, a w rogu stare stroje z Nightmare Night.

Koło nich leżała kupiona w promocji figurka Nightmare Moon. Brawo! NMM 2/4(Mówiłam, że to może być byle gówno)(sami se zapisujecie ile macie)

 

Piwnica Yanhoover:

(zaraz dam)

 

Piwnica była starą aktownią. Nie było tam nic ciekawego.

W rogu leżał jakiś list:

 

Przenieśliśmy stare, rozsypujące się akta z czasów panowania Discorda do archiw Canterlockich

 

Little Derenson

 

(Kto powiedział, że będzie łatwo xDDD)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ja nie mogę, chwilę mnie nie ma i już ponad 100 powiadomień. Streści ktoś?)

Wysiadłem ze śmigłowca i wszedłem do pałacu Chrysalis. Zobaczyłem królową Changelingów.

- Kolejni wędrowcy? - zdziwiła się.

- Tak, tak. Mam parę pytań. Ponoć Celestia miała tu przybyć. Wiesz coś o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...