Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

(Spokojnie z tym spamem. Bariera jest magiczna nie zniszczysz jej na razie. Później w czasie misji to się rozwinie. Ja już lecę i proszz... nie spamcie mi)

 

Drogi Michaelu!

 

Jesteśmy teraz straszliwie osłabione, ale mimo wszystko zebraliśmy w sobie tyle energii, by do ciebie napisać. Celestia i Twilight streściły nam w kilku słowach, to, co ty, Aleksander i wielu innych ludzi zrobiliście w Equestrii, za co chcemy wam, tak jak Tia, serdecznie podziękować. Trudno nam powiedzieć, co się z nami działo. Tak na prawdę jedyne co odczuwaliśmy to ból, bo cząstka Nightmare Moon, którą wywołały Cienie chciała wbić się w nasze ciało siłą, a nie było to przyjemne uczucie. Ale nie piszmy o nas. Jak podobała ci się Equestria? Mam nadzieję, iż żadne stwory jak podmieńce, albo mantykory nie zrobiły tobie i innym krzywdy. Czy FOL wywołał jakieś zniszczenia w Equestrii? Tia na razie gdzieś znikła, a Twilight za wszelką cenę nie pozwala nam wstawać z łóżka. Bariera została, jak wiesz, założona od nowa, ale jest o wiele silniejsza od poprzedniej, bo tą napędza magia Elementów Harmonii, co daje nam wytchnienie. Mamy do ciebie jeszcze małą prośbę, pozdrów od nas Aleksandra, ponieważ my wysyłamy listy magią i nie mamy sił na wysłanie dwóch. Oj, chyba się rozpisaliśmy, no nic.

 

Z wyrazami szacunku,

Luna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A więc dobrze. Oprucz napicia się, będzie jeszcze zastrzyk, ale nie boli. - Schowałem eliksir do sejfu i zasłoniłem obrazem. - Cieszę się że jesteś tak oddany sprawie. Aha, dołączy do nas niedługo nowy kucyk. Pamiętasz tego faceta który kazał nam kopać w sadzie? Zamienia się w kucyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dojechałem pod barierę, limuzyna się zatrzymała. Wysiadłem z samochodu i podszedłem do lśniącej ściany, ostatniej przeszkody na drodze do Equestrii. Powoli dotknąłem ją.

- Hm, ciekawe, czy uda mi się... - Nacisnąłem nieco mocniej, wyobrażając sobie, że przechodzę na drugą stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To może być naprawdę ciekawe doświadczenie. Ktoś, kto nienawidził kucyków staje się jednym z nich cóż za ironia tej sytuacji. Swoją drogą czy ten eliksir sam wybiera, w jakiego kucyka się zmienisz czy ty to wybierasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bariera zaczęła piec jego kopytko(Sorki XD i tak nie wejdziesz, bo elementsy to kontrolują), magia sprawiła, że poczuł jakby mrówki zaczęły mu wpełzać pod futerko?, a ręka była przypiekana żywym ogniem.

(Na razie nie)

(bariera jest teraz od Elementów, więc jest silniejsza)

- Chciałeś czegoś? - zapytała Cadance, która latała kilka metrów nad nim, wleciała w barierę i stanęła po drugiej stronie patrząc na niego(Akurat w tym momencie mogłeś ją zobaczyć. Bariera jest delikatnie przeźroczysta, dzięki jej magii(tylko teraz!)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadance zaśmiała się.

- Ależ, byłam wtedy w tym korytarzu, w którym Celestia trzymała was w bańkach, przykro mi. Nawet jeśli to nie tamten kucyk, który widziałam, to nowi w Biurach nie wiedzą gdzie jest bariera, my ich szukamy i przejmujemy... jakieś biuro było w ogóle ostatnio atakowane?... nic o tym nie słyszałam - Przechyliła śmiesznie głowę i magią wyciągnęła ze swojej torby gruszkę, którą zaczęła jeść - Coś jeszcze?

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian spojrzał na raporty, Śląsk i Łódź już należą do RFL. Niestety ataki partyzanckie na dostawy zaopatrzenia wymusiły konieczność transportowania zaopatrzenia drogą powietrzną, z drugiej strony w tych miastach są już oddziały anty-partyzanckie. Teraz czas rozpocząć atak na Katowice, po tym można wymusić kapitulację FOL. Jednak tym razem będzie drobna zmiana, razem z siłami RFL idzie korpus USA i Chiński Korpus Ekspedycyjny.

To będzie piękna bitwa, całkowita wielkość sił to 18 brygad piechoty, 7 pancernych i 3 p-lot. To powinno starczyć, poza tym sojusz z POZ przestał mieć powoli sens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Proszę - powiedziała i rzuciła mu(świeżą, nieobgryzoną) przez barierę. Ewidentnie jej magia na to pozwoliła. W końcu jako alicorn jest powiązana z Crystal Heart i Elementami. - Ja już lecę. I radzę nie dotykać bariery, bo wzmocnienia Elementów Harmonii i Kryształowego Serca sprawiają, że to może cie nawet rozerwać. Ah, my poszerzamy barierę sprawdzając najpierw, czy nie ma ludzi na tych terenach, dlatego wzięliśmy sobie południową Afrykę. Tutaj są prawie same stepy. Gorzej z Ameryką, ale to załatwimy...no... lepiej jedźcie, bo nie chcecie tu być jak bariera się poszerzy - to powiedziawszy odleciała (będę jutro)

 

Siostra lekko nakłuła skórę Aleksandra, a ten poczuł, że mdleje. (bydziesz Pegazem, sam sobie się opisz, tylko nie spamcie ;D)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No i skończyło się rozpoznanie - powiedziałem do siebie, spoglądając na owoc. - Mogła chociaż nadgryźć, miałbym DNA do badań... Co za czasy, że każdy utrudnia każdemu robotę.

Ugryzłem gruszkę i skierowałem się z powrotem do samochodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na pewno będziesz świetnym kucykiem. - Wybacz, ale muszę napisać list.

Droga Luno.

W Equestrii było naprawdę niesamowicie i majestatycznie. Proszę, przeproś Pinkie Pie za naruszenie jej pamiętnika. Osobiście, nic mnie nie skrzywdziło, lecz nie wiem jak poradziła sobie reszta. Co do FOL to raczej nic nie zrobili, już o to zadbałem by nie tkneli waszej majestatycznej krainy. Odnośnie Aleksandra, mam dla ciebie dobrą wiadomość. Postanowił się sponyfikować. W tej chwili jest już pewnie kucykiem. Moje serce krwawiło kiedy widziałem cię w takim strasznym stanie, ponieważ zależy mi na tobie. Będę utrzymywał pokuj jak długo to tylko możliwe, lecz wiem do czego zdolny jest przywódca RFL. Nie poddam się jednak i w razie czego oddam dla was życie. Pozdrawiam Michael.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brygady RFL i ich sojuszników posuwały się szybko dzięki spychaniu śniegu dzięki lemioszom zamontowanych w niektórych czołgach, ciekawe jaką minę będzie miał dowódca FOL gdy jego siły dostaną w dupę w Katowicach.

 

Kristian wysłał list do POZerów o treści.

 

Drodzy sojusznicy!

Jako iż na froncie ponosimy coraz większe sukcesy uważam że dalszy sojusz jest bezcelowy, poza tym nic nie robicie. Jednak RFL dalej zastrzega sobie prawo do stacjonowania jego wojsk na waszych terenach, w razie zastrzeżeń centrala jest aktywna.

RFL

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian czekał na prawdopodobną odpowiedź od POZ na temat zerwania sojuszu, jeśli nie napiszą przechodzi do fazy drugiej swego planu.

 

Naukowcy pracujący przy barierze byli zafascynowani fauną rosnącą obok bariery, niektórzy próbowali dojrzeć coś po drugiej stronie. Jako ich ochrona zgłosili się żołnierze USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by odpowiedzieć na list tego zabójcy. Nie potrzebujemy kłopotów, póki nie zabijają kucyków, niech będzie.

Witam byłych sojuszników.

Rozumiem waszą decyzję o zerwaniu sojuszu. Przedewszystkim, nasza organizacja istnieje tylko i wyłącznie by pomagać kucykom. Zgadzam się na dalsze stacjonowanie waszych wojsk na naszych terenach. Dopuki nie krzywdzicie kucyków, nie mamy powodów by wysunąć wobec was jakiekolwiek środki świadczące o agresji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gabinetu Kristiana wszedł jeden z jego najlepszych naukowców, z fiolką w której był limonkowy gaz.

- Sir! Stworzyliśmy wirusa który działa tylko na kucyki! - Zameldował podekscytowany.

- To go użyjcie!

- Użyjemy go na Poznaniu. - Odparł po czym wyszedł.

 

Bombowce Xian H-6 z nowym wirusem właśnie wystartowały kierując się na Poznań, jeśli atak się uda to żaden kuc nie przeżyje. Bombowców leci tylko 7 ale tyle wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(W telegraficznym skrócie:

1. Komputer zreformował FOL w RFL, sprzedał 40% Ziemi kucykom, dzięki czemu ma sojusz z USA, Chinami, Kaliningradem i IV Rzeszą. Nie pytaj, jak, sam się nad tym głowię.

2. Padocholik się skuczył i przeszedł do POZ.

3. Gandzia jako jedyny jest po jedynej słusznej stronie.

4. Komputer atakuje wszystko, co się rusza, z subtelnością radzieckiej dywizji pancernej.

5. Zagadka znikającej bariery się rozwiązała, Celestia była osłabiona i musiała ograniczyć zasięg bariery, by magia się nie wyrwała i nie zamieniła całej ludzkości w budyń.

6. O czymś zapomniałem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[sporo tego. Przyjmijmy, że próbowałem przez cały ten czas przetrwać z gromadką uchodźców i mieszkańcami wioski. Trawią mnie wątpliwości bo chcę pomagać, to modlitwa oraz dobre słowo. Nie wiem, kto jest kim, a w osadzie powoli rysują się podziały. Dzieje się coś pod Przemyślem?]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem w fotelu i zastanawiałem się czy to poskutkuje. W między czasie mój synek i córka bawili się w biurze. Nagle uderzyłem pięścią w biurko.

- Koniec tego! - Wziąłem płaszcz i wyszedłem na dwór. Nie ufam temu dupkowi i koniec! Poszedłem do okolicznego telefonu i zadzwoniłem. - Witam pana, jestem nowym dowódcą POZ i muszę stwierdzić że nie możemy ufać RFL.

- Ale dlaczego?

- Znam ich dowódcę, to dupek! Jemu po prostu nie wolno ufać. Potrzebuję waszego wsparcia. Anglia zawsze była lojalna dla POZ. Macie także wdrożyć z powrotem projekt GP.

- Ależ on został wycofany.

- To go odtwurzcie! Potrzebuję tej substancji. Jeśli zacznie się wojna, musimy mieć przewagę!

- O... oczywiście... .

- Zacznijcie już teraz! Chcę oddziały najszybciej jak się da i projekt ma być ukończony!

- Dobrze... .

- No ja myślę. - Odłożyłem słuchawkę. Muszę pamiętać co on zrobił i do czego jest zdolny. Wróciłem do biura. Zadzwonił kolejny telefon.

- Tak?

- Michael, według naszych informacji, w kierunku Poznania, leci 7 bombowców.

- Co?!

- Co mamy robić?

- Nic.

- Na pewno?

- Tak. - Rozłączyłem się. Jeśli chcesz ujarzmić byka, niech on zaatakuje pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...