Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Chrysalis westchnęła...-  nie wiem...(przeczytaj poprzednią stronę Gandziu, to ci pomoże) - szepnęła - nie było... jej tu....

 

 

Znaleźliście się w starej komnacie.

W rogu leżała paczka listów. Wśród niej:

 

Droga Cadance!

 

Informowałam cię już, Windigos od lat nie żyją na terenach Kryształowych gór... 

 

dalsza część listu cię nie interesowała, bo....Windigos 1/4!

 

Dom Rainbow Dash:

 

Był to dosyć duży dom(Jak chodzisz po chmurach? ~~ Eliza). Nie było tu w sumie nic co mogło być ciekawa. Na półce koło łóżka leżało zdjęcie Applejack z podpisem ,,ten tyłek  kapelusz...ahhh...''

Ta...

 

 

 

(JAKI KUR.... DEMONTAŻ! JAK TAM WPADNIESZ, TO CIĘ ZMIELI!)

(poczebuje jednego chętnego, co do Crystal Empire się dostanie)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domku Fluttershy? Nie Discord nic nie zostawił, ale planowałam tam dać obrazek z Windigos...eh... Saj... 2/4

 

 

W podziemiach nic nie ma...

 

Ułatwię wam i powiem co macie szukać:

Chrysalis:

Kopia aktu ślubnego Kredensu i Szajninga

Łuska podmieńca(nie pytajcie)

Fragment w definicji stworzeń niekucykowych

Pierwsza suknia ślubna Kredensu

Discord:

Okruszek kamienia z posągu

List do Gummy Cloudy

Łyżwy(Te co chciał Flutt namówić)

Ta dziwna laska z twarzą Twi XD

Windigos:

Obraz,

List do Kredensu,

Scenariusz z Wigilii Serdeczności

Wyrwana strona z akt początków Equestrii

NMM:

Figurka,

Akt z Fabryki,

Fragment zbroi,

Gumowy pajączek z Nightmare Night

 

No i rzeczy główne. Good Job :DD

 

Pustynia:

 

Na Pustyni znalazłeś czaszkę bizona. haha, jak fajnie. (trochę bliżej stary... xD W ogóle jest taka pustynia?)

 

Jaskinia Crystal Empire:

 

Znalazłeś tam mnóstwo lodu.

Jeden kawałek się wyróżniał. Poczułeś od niego magię. Nie weźmiesz go gołą ręką, ale... Pradawny lód, czy jakoś tak 1/1

 

(nie da się wejść do Crystal Empire jako tako, ale ja mam plan dla jednego chętnego)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Pytanie dnia - bariera jest nieprzekraczalna dla nikogo?)

Niczego nie znalazłem i omal nie znalazł mnie jakiś człowiek. Pobiegłem z powrotem do miasteczka, a aby nie zostać wykrytym, wszedłem do pierwszego lepszego domu. Napis na nim głosił "L. Heartstrings"

 

[Dom Lyry, Ponyville]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Masz jakoś wziąć ten lód, do uratowania Equestrii)(Tylko dla istot magicznych - Gandziu)

 

Fabryka tęczy gabinet kierownika 

Tam właśnie znaleźliście akt o tęczy i deszczu ;)

 

Targowisko Ponyville

(Spróbujcie pozachwycać się otoczeniem, jakoś pokazać jak poznajecie Equestrię, a nie z miejsca na miejsce tylko)

Było tam mnóstwo kolorowych straganów z jabłkami. Nad jednym z nich, ozdobnie wisiały gumowe pajączki 3/4 NMM

 

Dom Lyry, Ponyville

Przeszukałeś uważnie cały dom. Było tam mnóstwo rzeczy wskazując na uwielbienie ludzi. Na jednym z pięter znalazłeś stare listy. przeszukałeś je. Jeden był wyjątkowy. Adresowany do niejakiej Gummy Cloudy (pewnie jakiś przodek), opowiadał on o panowaniu Discorda. Wczytałeś się w niego Discord 1/4

 

Butik Rarity

Już był, nic tam nie było nowego ;)

 

 

Nadal szukam chętnego, który weźmie dupę do Crystal Empire, za pozwoleniem Kredensu. 

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale!

(Magus był pierwszy)

Ruszyłeś do Crystal... (nie chce mi się gadać procedury...). Byłeś w środku.... było tu... no... bolały oczy.

Na samym środku świeciło się Crystal Heart.

Cadance nie wyglądała zdrowo. To ona tu podtrzymywała barierę.

Wszędzie naokoło chodziły kucyki. Większość była spokojna, bo nie wiedziała o co chodzi.

- Porozmawiajmy w pałacu - rzuciła księżniczka i zaprowadziła go po schodach.

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( Troszkę mnie to nudzi... ale niech inni zdecydują)

 

Kristian udał się do lasu, helikopter wylądował obok zamku.

- Ładnie tu nawet... - Skomentował po czym wszedł razem z eskortą do jednej z sal ( Tam gdzie Twi pokonała NMM)

Everfee, jakaś tam sala.

Edytowano przez Komputer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek był zawalony wszelkiej maści rupieciami. Zatrzymałem się na chwilę, gdy rozpoznałem niektóre z nich. Rower jeszcze zrozumiem, ale rękawiczka? W domu kucyka? Zapamiętałem, by sprawdzić to miejsce, gdy tylko zakończy się ta cała afera - kucyk z zamiłowaniem do ludzi powinien być przydatny. Znalazłem też całkiem ciekawy list, który schowałem do kieszeni - nigdy nie wiadomo, do czego się może przydać...

Właśnie, Discord! Może on zna rozwiązanie tej zagadki! Wezwałem pilota, by podwiózł mnie pod barierę Canterlot - może uda mi się przez nią przejść?

[Canterlot, granice bariery]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...