Skocz do zawartości

Gildia Nocnych Braci [gra]


Lightning Energy

Recommended Posts

- A ta mrówka, o tutaj? - zapytał Kot, pokazując obrazek na mapie.

- Nie. Dlaczego odczuwasz niepokój, kiedy na ciebie patrzę? Nic złego przecież nie pomyślałam - powiedziała. Alice i kot również wsiedli do pociągu.

Edytowano przez Oksymoron Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A szczerze nie mam pojęcia co to za mrówka. U mnie nie ma czegoś takiego. - odpowiedział na pytanie kota. Teraz zwrócił się do dziewczyny. - Wierz mi, jestem już na to uczulony. Już dziesiątki razy ktoś próbował mnie załatwić w takich momentach bo byłem niewygodny. Ciężko jest być tym dobrym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Aren usiadła tuż koło Alyss. Nie mogła przestać patrzeć na nietypową lalkę. Jedyne przez co co jakiś czas odwracała wzrok to kucyk. Musiała przyznać, że klacz była na prawdę słodka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoshimitsu usiadł gdzieś obok rozmawiających, wyciągnął swą katanę która o dziwo świeciła lekką zielenią.

- Ciekawe rzeczy tu się dzieją z moimi rzeczami. - powiedział do siebie patrząc broń. - Koncetracja to klucz do zwycięstwa. - dodał również do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co się stało Jango ? - Spytała odkładając słodycze . - Dlaczego śpisz ? umarłeś ?  Nie, bo oddychasz. Chciałeś cukierka? 

Zauważyła, że trzyma w ręce wahadło, więc sobie wzięła i zaczęła się nim bawić, podeszła bliżej i kiwała mu nim nad głową. 

- Kiedy powiem ,,cukierki" obudzisz się... Cukierki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...