Skocz do zawartości

[Gra] Chain [Human] [Fantasy]


Krulig

Recommended Posts

-Ja łańcuchem? - Uśmiechnął się Eomeer.- Nie. To Rikon jest łańcuchem. A jego mocą jest...

-Moją mocą jest precyzyjny wzrok moja miła.- Wtrącił się Rikon.- Widzą dokładnie gdzie jest słaby punkt naszego - wskazał na siebie i kompana- przeciwnika lub słaby punkt jakieś konstrukcji. Naprawdę się przydaje w czasie ucieczek.- uśmiechnął się po czym puścił jej oko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Mhm. - przytaknęła Ara.- Przede mną nikt się jednak nie ukryję, - powiedziała zrobiła jakiś gest dłońmi i po chwili stała za Rikonem. - Ja zatrzymuje czas. - dodała z uśmiechem. - Panicz Danate jest mistrzem w wykorzystywaniu tej mocy. - powiedziała, Danate poruszył palcem a Rikon wywrócił się, teraz mógł zauważyć że jest opleciony żelazną nicią. 

- W końcu jestem zabójcą... - powiedział spokojnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ara przytaknęła, podniosła Rikona i sprawnie pozbyła się więzów. - Proszę. - powiedziała rozbawiona i puściła oko do Rikona. Danate przyglądał się sytuacji bez słowa. Ara stanęła przy ścianie obok niego. 

- Spodobał ci się? - zapytał cicho Arę.

- Nie, Danate-sama. - odpowiedziała równie cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy jestem? Och tak, jestem. Wyjątkowo posłusznym i niebywale gdzecznym łańcuchem, prawda paniczu Williamie? - zapytał. Panicz William spojrzał na Eomeera z miną świadczącą o zupełnie innym poglądzie na sprawę.

- Moją domeną są sny. Polecam się na bezsenność i koszmary - rzekł Sen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzięki będę pamiętał- uśmiechną się po czy spojrzał na Williama i trochę spoważniał. Natomiast Rikon uśmiechnął się szerzej. 

-Eomeer widziałeś to?- powiedział podchodząc do kompana.Zniżył trochę głos.- Puściła mi oko. Chyba jej się spodobałem.

-Taa jasne.- Odpowiedział obojętnie. Wiedział, że Rikon może mówić prawdę ale wolał tego nie sprawdzać.- A jak podobało się związanie?- Uśmiechnął się.

-Zamknij się...- Powiedział przez zęby Rikon po czym spojrzał na Arę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ara uśmiechnęła się. 

- Wiesz że on, może uznać to za oznakę tego że do niego zarywasz? - powiedział cicho. Ara spojrzała na niego zaskoczona. 

- Oj, nie wiedziałam. Chyba nie będę już tak robić. - odpowiedziała cicho. Danate westchnął. 

- Jesteś seksowna więc lepiej nie przesadzaj jeśli coś robisz bo sporo facetów może się w tobie zakochać. - powiedział cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A właśnie Eomeer jeszcze jedno- Powiedział Rikon poważnie- Nie wiem czy zauważyłeś ale Shana ma bransoletkę z tym samym znakiem co ty łańcuszek.- Po tych słowach Rikon ponownie popatrzył na Arę. Lekko się uśmiechnął, jakby chciał zwrócić jej uwagę.

- Jesteś pewny, że to był ten sam znak?- Zapytał zaciekawiony Eomeer.

-Bez dwóch zdań identyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shana wróciła z jakimś mężczyzną ubranym w uniform lekko podobny do tego, który miała na sobie. - Przepraszam, że musieliście czekać. Mój panicz po tym wszystkim zemdlał i musiałam trochę pomóc, ale już w pożądku. Można zacząć rekrutację. - powiedziała, po czym skinęła głową w kierunku mężczyzny. Był wysoki, o brązowych włosach i oczach, oraz w okularach. Poza tym miał dość dziwne kolczyki w uszach. Ukłonił się.

- Witam wszystkich przybyłych. Nazywam się Reim Lunettes. Miło mi poznać nowych rekrutów. - powiedział.

- Oj! Nie bądź taki sztywny! To będą twoi przyszli towarzysze. - Shana poklepała go po plecach. - Poza tym, będziemy was zapraszać po kolei. - Otworzyła drzwi prowadzące do małego pomieszczenia. Cała rekrutacja szybko minęła. Padały między innymi pytania o zdolności Łańcucha, wiedzę na temat Baskerville'ów, Tragedii w Sablier oraz o Otchłani.

- Szybko poszło. Teraz musimy poczekać około 15 minut na decyzję... - oznajmiła Shana do grupki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wszyscy są zbyt przejęci tym Vessaliusem, co go 10 lat temu wtrącono do Otchłanii, więc wiesz… - powiedziała Shana zdejmując rękawiczki. - Jutro nawet nie będą pamiętać, że przyjeli nowych… Ale jest jeden plus. Już jutro dadzą nam jakieś zadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Hmm... Muszę się zgodzić z Dante. Myślałem, że będzie coś więcej.- Powiedział spokojnie Eomeer obserwując towarzyszy. Po chwili stuknął Rikona w ramię.- Nie patrz się tak na Arę. To niegrzeczne.

-Daj spokój Eomeer.-Odpowiedział Rikon z uśmiechem.- Przecież obaj wiemy, że się jej podobam i wzajemnie.

O tak może to jeszcze wykrzycz. Wystarczy, że mówisz o tym wszystkim. I tak nie ma szans a w najlepszym wypadku dostanie w twarz. Pomyślał Eomeer po czym uśmiechnął się pod nosem przypominając sobie co stało się z Rikonem chwilę wcześniej. 

-Shana mogę zadać ci pytanie?-Eomeer zwrócił się do towarzyszki.- Skąd masz tą bransoletkę? -wskazał na ręce dziewczyny.

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eomeer odszedł od Rikona i powoli zbliżył się do Ary (?).

-Musisz mi wybaczyć mojego kolegę. Wygląda na to że wpadłaś mu w oko.- Zniżył głos tak, aby Rikon go nie usłyszał.- Jeśli coś by robił co ci się nie spodoba to nie krępuj się i zrób co należy. Tylko proszę nie uszkodź go za bardzo dobrze?- Eomeer uśmiechnął się lekko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shana popatrzyła na branzoletkę. - A! Dostałam ją mając 10 lat. Wtedy też stałam się służącą rodziny Vessalius. - Powiedziała zdejmując ją z ręki. - Noszę ją, żeby pamiętać ile się nauczyłam dzięki mojemu paniczowi. - zwróciła się do wszystkich. - Jest tutaj ktoś, kto jeszcze nie pokazał swojego Łańcucha? - spytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzięki to chciałem wiedzieć. - Powiedział zadowolony.- Zapytałem, ponieważ - rozpiął kurtkę.- Też należałem do tej rodziny.- Na jego szyji wisiał medalion z znakiem rodowym Vessalius. Eomeer podniósł go lekko.- Dostałem go gdy miałem 15 lat. Nie wiedziałem, że ktoś inny jeszcze nosi ten herb.

Edytowano przez Bosman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...