Skocz do zawartości

[Zabawa] Oblej kogoś wodą!


Szeregowa WW

Recommended Posts

Oto najnowsza zabawa w dziale Derpy!

Wszyscy wiemy, że zbliża się Wielkanoc. Tak? A wraz z nią co???

No dobrze, dobrze... Już mówię. Lany Poniedziałek!

Ruszcie głową! O co w tym może chodzić co? 

No oczywiście! W tej zabawie Olewamy kogoś wodą!

Jest to bardzo prosta zabawa polegająca na oblaniu jakiegoś użytkownika tego forum wodą. Trzeba jednak napisać:

*Kogo?

*Dlaczego?

Nie może być to napisane w jednym słowie/zdaniu bo zostanie to wzięte za SPAM!!! Czyli minimum dwa zdania dziubaski!

I nie ma czegoś takiego jak "bo tak" bo takich rzeczy nie tolerujemy  :derp5:

Można oblać więcej niż jedną osobę! Tylko nie robić mi spamu dwoma postami, jednym pod drugim. Od czegoś jest ta funkcja "Edytuj post"!!!

 

Proste? Ależ oczywiście! To może ja zacznę...

 

Oblewam wodą... AppleDashie. Ponieważ w ogóle projekt "Głos Equestrii" stoi w miejscu od dwóch miechów .___. Rusz się! Trzeba coś zrobić! Masz tutaj dwa litry zimnej wody na głowę. Wracaj do żywych!

 

P.S. Mam zgodę BiP'a na stworzenie takiej zabawy :).

Chyba przejadę się do niego z maczetą :v ~ Myhell

Edytowano przez Myhell
  • +1 2
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Ja obleję Mephista i Oksymoron, bo są spoko rodzicami. No i może dlatego, że chciałabym ich mokrych zobaczyć a nie zobaczę. Mam jeszcze jeden argument, za który są zobowiązani mi wybaczyć i nie oblewać: To z miłości :v.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

*bierze wodę mineralną i wylewa na MaLinkę*

Woda-Mineralna-niegazowana-20139-big.png

Woda dla cygana, bo lubi mineralną. Dodatkowo za zacyganienie wielu rzeczy dla swej pani i za bezczelny wjazd do Amanu, goszczenie w nim i nie poinformowanie mnie.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

*wchodzi jeszcze bardziej mokra* mokry elf ;-;

Obleję Skodzię!

z9485762Q.jpg

Bo nie chce iść na terpię, mimo obsesji. Jest fajną osóbką i chciałaby, żeby ją Flynn zaatakował, yay.

Link do komentarza


obleje oksymorona i mefista bo są na mojej czarnej liście użytkowników.Oni wiedzą dlaczego.

Nawet nie umiesz napisać mojego nicku, a ty się jeszcze czepiasz? 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A ja sobie obleje Elfkę, bo to moja córka, i dlatego że śmiesznie się ją oblewa. To jedna z najbardziej lubianych przeze mnie użytkowniczek forum.

chlopiec_lany_poniedzialek_kiwi.jpg

Mwuhahaha!

Link do komentarza

 Czyli minimum dwa zdania dziubaski!

I nie ma czegoś takiego jak "bo tak" bo takich rzeczy nie tolerujemy  . 

Przypominam regulamin zabawy ludziska :derpwalk:

A zatem... :derpfly:

 

 

Oprócz tego Elfkę i Mephista. Dlaczego? Bo tak.

 

 

 

Obleję jeszcze Kruczka, bo mi się nudzi

 

Proszę nie pisać "bo tak" i przypominam, że minimum dwa zdania, nie jedno krótkie.

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...