Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/12/18 in all areas

 1. Oto przedstawiamy wam najbardziej poniaczowe wydarzenie tego lata! W lipcu tego roku zapraszamy was na kolejny niezwykły Twilightmeet. Razem z naszą jedyną słuszną księżniczką przyjaźni zorganizowaliśmy wam dwuetapową zabawę: Najpierw każdy uczestnik będzie miał szansę zatracić się w atrakcjach, które przygotowaliśmy wam pod schronnym dachem. Tym razem znowu mamy dla was to co jest znane i uwielbiane (możecie spodziewać się karaoke i trootmani), ale nie baliśmy się też przygotować czegoś nowego - to już jednak będzie niespodzianka . Po całym dniu kiszenia się w budynku przyjdzie czas na małą zmianę scenerii. 21 lipca około 18:00 zaczniemy się przenosić do namiotów by wspólnie zaczerpnąć świerzego powietrza.... przesyconego zapachem kiełbasek z naszego ogniska. Możecie spodziewać się dogodnego dojazdu i atrakcji dostosowanych do całkowicie nowego środowiska. Więcej info znajdziecie w samym wydarzeniu na forum albo na FB (na FB będą przesyłane jeszcze kolejne posty z info).
  2 points
 2. W jednej z wież pałacu górującego nad Canterlotem znajduje się niepozorny zwitek papieru. Ale ten niepozorny pergamin to jeden z ulubionych przedmiotów księżniczki Luny, bowiem zapisane są na nim imiona jej najwierniejszych poddanych, miłujących ją bardziej niż pozostali. Kto znajduje się na owej liście? 01. @Uszatka 02. @Sosna 03. @Darth Evill (Fire Sky) 04. @Ziemowit 05. @Zirathel 06. @Hi I'm Uzi Wanna Play? 07. @Ksavi 08. @Lemi 09. @Twisterrrrrek 10. @Poszukiwacz15 11. @PervKapitan 12. @FirstChoice 13. @Jinsi Zandi 14. @Polineks96 15. @Golden&Girl 16. @SebastianRichCountryOwner 17. @Mielcar 18. @livialeil 19. @Catniss 20. @darkblodpony 21. @Night Sky 22. @Kruczek 23. @Dark Technology 24. @votamanifesto 25. @Fayer Storm 26 26. @Lunafris 27. @Nightmare Princess 28. @Bertram Quist 29. @Wilczkowa 30. @MLPFan 31. @Lightning 32. @Arjen 33. @MGR Dash 34. @TalkativeCloud 35. @Night Dream 36. @BrainDev 37. @Solar Night 38. @GlaceCordis 39. @Lunar Zagłady 40. @Księżniczka Luna. 41. @Jakubas18 42. @Xsadi 43. @Yukonora 44. @Zafira 45. @Victoria Luna 46. @KursePl 47. @MagiMemNon 48. @Youkai20 49. @Suchar 50. @Tempest Shadow 51. @Ilkanar
  1 point
 3. 1 point
 4. Trzeba mieć własnego kompa czy jak?
  1 point
 5. W poszukiwaniu McDonald's w Gdańsku. (słaba jakość, nawet gorsza niż na moim telefonie :F)
  1 point
 6. 1 point
 7. Nowy utworek już dostępny!
  1 point
 8. Witajcie! Przed Wami 25 numer naszego czasopisma, a w nim wspaniałe artykuły! Między innymi tekst o poprzednich generacjach kucyków, jakbyście cierpieli na niedobór raka. Historia fanfików, wywiad z Coldwindem, przegląd gier kucykowych... No czego tam nie ma! Czytajcie i komentujcie. Linki: https://drive.google.com/file/d/1iRyB5ScQJpL-_eV8h5ATe9JyAwBwFiL1/view?usp=sharing https://issuu.com/equestriatimes/docs/025
  1 point
 9. Pearlie-pie Miltvain flamevulture17
  1 point
 10. Generalnie polecam bardzo wam wszystkim stronę jak i fanpejdż na fejsie Natrixa. Sporo pożytecznej wiedzy można uzyskać o naszej polskiej przyrodzie, a nawet pomóc, szczególnie w przypadku gniewosza plamistego. http://www.natrix.org.pl/
  1 point
 11. Przychodzę sobie do pracy, siadam do komputera, chcę przesunąć klawiaturę nieco bliżej, a tu niespodzianka. Dłoń wylądowała w pajęczynie. Zaglądam za biurko... Karmienie go muchami jest cholernie satysfakcjonujące Mam tylko nadzieję, że sympatyczne panie z nocnej zmiany nie potraktują go packą.
  1 point
 12. Przeważnie zamawiam z internetu, ale jest też w specjalistycznych sklepach stacjonarnych. W Kielcach na pewno znajdziesz.
  1 point
 13. Typowa muzyczka instrumentalna do gier typu fantasy, niczym się w sumie nie wyróżnia, ale lubię tego typu rytmu, dam mocne 7/10 temu Ode mnie utwór z najnowszego dodatku do warframe "fortuna". Jest to piosenka o uciemiężonym ludzie, który jest wykorzystywany przez bogatszych od siebie pod pretekstem wykupienia swoich win i części ciała ciężką pracą, obietnice bywają jednak często puste... czasem pozostaje tylko wspólna praca "here we all lift together". Czy pomożesz im uwolnić się z okowów korpus i zbudować lepszą przyszłość dla systemu tenno? (btw zignorujcie ten że może was przerzucić do środka piosenki i przesłuchajcie od początku, nie wiem jak usunąć to przejście co wstawiłem przez przypadek (jeśli też tak macie) )
  1 point
 14. Witam! Wbrew wszelkim pozorom, wciąż doglądam tego opowiadania. Wiem. Była długa przerwa. Ale postanowiłam wreszcie zebrać się w sobie. Czerwony olbrzym [Część I] Chciałabym podziękować @Hoffmanza wszystkie poprawki i sugestie Link znajdziecie również w pierwszym poście. Druga część "Czerwonego olbrzyma" wymaga jeszcze poprawek, ale chciałam przede wszystkim dać znać, że ten fanfik "żyje"
  1 point
 15. 1 point
 16. until
  Oto przedstawiamy wam najbardziej poniaczowe wydarzenie tego lata! W lipcu tego roku zapraszamy was na kolejny niezwykły Twilightmeet. Razem z naszą jedyną słuszną księżniczką przyjaźni zorganizowaliśmy wam dwuetapową zabawę: Najpierw każdy uczestnik będzie miał szansę zatracić się w atrakcjach, które przygotowaliśmy wam pod schronnym dachem. Tym razem znowu mamy dla was to co jest znane i uwielbiane (możecie spodziewać się karaoke i trootmani), ale nie baliśmy się też przygotować czegoś nowego - to już jednak będzie niespodzianka . Po całym dniu kiszenia się w budynku przyjdzie czas na małą zmianę scenerii. 21 lipca około 18:00 zaczniemy się przenosić do namiotów by wspólnie zaczerpnąć świerzego powietrza.... przesyconego zapachem kiełbasek z naszego ogniska. Możecie spodziewać się dogodnego dojazdu i atrakcji dostosowanych do całkowicie nowego środowiska. WYDARZENIE NA FB (warto zasubskrybować do wydarzenia, ponieważ będziemy publikować więcej info) REJESTRACJA HARMONOGRAM (na bieżąco uaktualniany) REGULAMIN, ZGODA OPIEKUNA (cena wejściówki: 15zł) Organizatorzy: Dmitrij telefon: 791 200 242 email: [email protected] Nicu Silicius
  1 point
 17. Droga Twilight Wszystko na razie toczy się spokojnie. Po Bitwie Zespołów Rainbooms zyskały niezły rozgłos, pomimo tego, że do nich dołączyłam. Nadal dostrzegam wśród uczniów niechęć do mojej osoby i odnoszę wrażenie, że taki stan się utrzyma jeszcze jakiś czas. Najważniejsze jest to, że teraz mam zaufane przyjaciółki. Ostatnio udało nam się nawet wybrać na weekend nad pobliskie jezioro, niedaleko farmy rodziny Applejack. Przyjemnie było uciec od wszelkiej nauki, kłótni i nieprzyjemnych spojrzeń, a czas spędzałyśmy głównie pływając lub leniuchując nad wodą. Chociaż Rainbow zabrała ze sobą zeszyt i zabrała się za układanie jakichś utworów. Nawet nie sprawiało jej większych problemów to, że weszłam do zespołu jako gitarzystka i wokalistka. Mówi tylko, że to dobra okazja, aby wypróbować kilka nowych zagrań. Ale na razie odłożyłyśmy to na potem, ciesząc się wypoczynkiem. Nauczyłyśmy też Fluttershy, jak się pływa. Dziewczyna miała na początku opory, jednak dało się ją przekonać i uczy się naprawdę szybko, chociaż potrzebuje jeszcze czasami pomocy. Ale tym zajęła się już Rainbow, z drobną pomocą ze strony Applejack. Mam też nadzieję, że u was w Equestrii wszystko gra oraz, że niedługo mi odpiszesz.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...