Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/26/18 in all areas

 1. 3 points
 2. 2 points
 3. 2 points
  3D jest mniej znacznie mniej czasochłonne i nierzadko tańsze niż 2D. Do 2D zatrudniasz większą ilość animatorów, w 3D tworzysz model i wszystko jest kwestią zaprogramowania sekwencji i innych. Nie musisz robić tego ręcznie. Moim zdaniem to nie jest tak, że dobrze, czy niedobrze... Gdybym miała powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałabym, że ludzi W grach zazwyczaj lepiej się sprawdza 3D, aczkolwiek też nie zawsze, bo animacja/design 2D są częściej charakterystyczne i zapadają w pamięć. Wiadomo, że fotorealizm jest super, ale znacznie bardziej w pamięć zapadają gierki typu "Don't Starve", "Cuphead", "Machinarium" bo mają klimat (czego nie odmawiam 3D, ale tu do klimatu niewątpliwie potrzebne są też takie elementy jak choćby muzyka). Ja wiem, temat był o animacjach, filmach serialach. Jeśli chodzi o to, to wygrywa tu zdecydowanie 2D. Jesteśmy na takim poziomie technologicznym, że powoli wspomniany wyżej fotorealizm przestaje już zachwycać, bo staje się normą. Dlatego uważam, że 2D jest po prostu ładniejsze i bardziej charakterystyczne. Swoją drogą, kreska z serialu MLP podoba mi się znacznie bardziej niż ta z niedawno wydanego filmu, która ma silne wpływy animacji 3D. Nie znam wielu kreskówek/seriali 3D, które wyglądałyby dobrze. Zazwyczaj czuć w nich biedę.
 4. 1 point
  Hej wszystkim. Potrzebuję pomocy osób, które potrafią poświęcić max do 10 min (głównie na przemyślenia i analizę). Ostatnio analizuje hobbystycznie wpływ jaki wywierają kreskówki, filmy oraz seriale animowane, wykonane w różnych technikach animacji. Mowa tutaj o animacji (można też się pokusić o grafiką w samą sobie) 2D kontra grafika 3D. Która jest najlepsza według was? Byłbym wdzięczny za wypełnienie formularza (anonimowy), gdyż tak byłoby najłatwiej uzbierać wasze opinie i wyciągnąć z nich wnioski, i dodatkowe własne przemyślenia. Oczywiście możemy też dyskutować poniżej w komentarzach . Link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMjeZGzoBE_1z1mEuHiQcS4JpGUebFqAiJUTGICIuUgCNnNg/viewform?usp=sf_link
 5. 1 point
 6. 1 point
 7. 1 point
  Puk! Puk! Tu znowu ja. Jeśli w ciągu 2 dni fanfik nie otrzyma tagów obowiązkowych i nie znajdzie się w google docs, to poleci do archiwum.
 8. 1 point
  Ciekawe, całkiem przyjemne w odbiorze opowiadanie fantasy, bazujące na klasycznym, znanym z wielu gier RPG motywie drużyny zbierającej się w celu wykonania questa. Miła odmiana po pełnych brutalności, spisków i psychopatów powieści fantastycznych pokroju PLiO. Przyjemny styl, fajny klimat, ciekawe postaci. Do tego dzięki krótkim rozdziałom opowiadanie szybko się czyta, można je bez problemu pochłonąć w wolnej chwili. Polecam.
 9. 1 point
  Nie cały tydzień do moich uro 6 dni ciekawe kto wypije moje zdrowie oprócz rodziny
 10. 1 point
  Cóż mogę rzec... cudem udało mi się przetrwać do końca tego. To raczej troll... musi być ehh taką mam nadzieję. Nie ocenię, bo nie mam w zwyczaju dawać oceny czemuś, co mi się po prostu nie podoba, ale tego się czytać nie dało, a twórca nawet imienia postaci nie umie napisać poprawnie i jak należy... twighligh to nawet ciężko napisać. Jedyny komentarz, jaki przychodzi mi na myśl to---> Polecam poszukać stron, które sprawdzą Ci poprawność tekstu pod kątem interpunkcji i ortografii... wierz mi to pomoże przynajmniej na jeden problem tego czegoś.
 11. 1 point
  Napewno zagram. Mogę nawet pomóc przy tworzeniu. Co do możliwości upadku serwera jest to niestety możliwe ale nie wykluczone, że serwer troche pożyje (oby). Ja jestem do tego pozytywnie nastawiony i czekam z niecierpliwością na start
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  Wojny Klonów wracają z nowym sezonem. Chyba pierwszy raz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Disney wg mnie podjął dobrą decyzję w sprawie SW.
 18. 1 point
  Nowy utwór już dostępny!
 19. 1 point
  viwrastupr viwrastupr viwrastupr
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
 24. 1 point
  Ja też nic z opowiadania nie rozumiem, ale ten dialog wygląda dość nienaturalnie i jest możliwe, ze znajdzie się jeszcze takich sporo. Ja rozumiem, emotikony w internetach, ale w opowiadaniu wygląda to dość sprośnie, nigdy nie czytałem książki, w której w dialogu wystąpiła emotka. Jak chcesz wyrazić emocje bohatera, to od tego są słowa, które potrafią zdziałać cuda. Ja bym zwrócił uwagę, że Celestii z dużej literą, gdyż to imię, podobnie jak litera po myślniku i słowa od myślnika rozdziela spacja. Piszesz opowiadania po ślunsku ? Popracuj nad składnią, bo to wygląda okropnie. Przecinki. Po męczącej podróży poćungiem, pamiętającym czasy Piastów, główkowanie się nad tymi Twighigli i wymiarami jest za ciężkie, nie wiem kompletnie o co chodzi w fabule. Zlikwiduj błędy, zastosuj się do rad wyżej i więcej czytaj, wówczas będziesz wiedział jak w fajny sposób pisać opowiadania i ogółem same pozytywy z tego wyjdą.
 25. 1 point
  O rany to jest bolesne. Błędów jest zatrważająco dużo, Składa się to prawie wyłącznie z tego co mówią postacie. I nie tak tutaj się wstawia fanfiki. Popatrz jak to robią inni. I czemu wstawiłeś trzy takie tematy?
 26. 1 point
 27. 1 point
 28. 1 point
  Somnambulla Tempest PearButter Luna Celestia Derpy Fluttershy wampir
 29. 1 point
  Tempest Butter Luna Somnabulla Scootaloo Sweetie Belle Tiara Flurry Heart
 30. 1 point
  Ostatnia moja robótka podobała się tylko mojej dziewczynie więc mam nadzieję że tym razem lepiej wypadnę... Chcąc zrobić znów coś większego i przy okazji trochę wykrój poprawić, zdecydowałem się zrobić kogoś kogo już od jakiegoś czasu chciałem zrobić - Spitfire. Ma 55 cm wysokości, ubrania i gogle oczywiście zdejmowane, te drugie są z polaru i plastiku. Mam nadzieję że się podoba, bo sam uważam ją za jednego z najlepszych moich pluszaków. Choć nadal mam co poprawiać (i w końcu muszę ogarnąć jakoś usta bo jak tutaj próbowałem dodać to wyszło... dziwnie).
 31. 1 point
  Obawiam się że porwanie może być trudne ;p Plus dużo jem i potrafię sporo marudzić. No i trzeba mnie często wyprowadzać na spacery bo lubię się ruszać Nie wiem czy byłoby to opłacalne oraz ktoś może mieć coś przeciwko (no i już jestem gościem od pluszaków dla kogoś...). Ale mniejsza o to. Pluszak ma już kilka dni ale aparat mam nieczynny więc musiałem poczekać na możliwość zrobienia znośnych zdjęć, choć z samym pluszakiem i tak nie za bardzo wyszło. Kolejny metrowy kucyk: Oraz Fluttershy z moją dziewczyną dla pokazania skali: Poprzedni metrowy był próbą, ale i tak nie wszystko mi wyszło tak jakbym chciał.
 32. 1 point
  Kolejny pluszak: Pinkie jest ogromna, ma 110 cm wysokości i prawie 5 kg wagi. Zrobiłem go dla dziewczyny na urodziny, mam nadzieję że się jej spodoba. Mam zamówienie na coś tych rozmiarów więc przy okazji prototyp wykonałem. Praca nad czymś tak wielkim to całkiem inna liga... Ale efekt mam nadzieję się podoba Teraz tylko go zawieźć dziewczynie. To tylko 10 km na rowerze... Uprzedzając uwagi dotyczące marszczącego się materiału na nogach to na swoją obronę mam to że po pierwsze to dużo waży i wiadomo że pod wpływem swojej wagi będzie nieco siadać, a po drugie to i tak jest dobrze wypchana i nie ma co więcej puchu pchać. Jak tak się na nią patrzy to robi duże wrażenie, na żywo lepiej się prezentuje, nie mam warunków do robienia zdjęć....
 33. 1 point
  Teraz coś większego niż do tej pory: Zrobiłem nowy wykrój i chciałem go przetestować, padło na Rainbow. Ma 56 cm wysokości, kawał pluszaka. To tylko prototyp, zrobiłem żeby wiedzieć co poprawić, i troszkę tego jest, ale i tak nie jest źle. Wiem że nie jest idealna, i te naprasowanki na oczy, ale dobrze zrobiłem to to druga głowa, jakbym zrobił porządne oczy pierwszej to by się zmarnowały. Ach te próby...
 34. 1 point
  Kolejny pluszak z którego jestem nawet zadowolony:
 35. 1 point
  Jeszcze mi wszystko nie wychodzi tak jak bym tego chciał. Ale ćwiczę. Przy okazji kolejne pluszaki: Najgorsze co w nich jest to jakość zdjęcia Muszę to ogarnąć...
 36. 1 point
  Ja zaczynałem od normalnych kucyków ale teraz jak na to patrzę to nie był taki dobry pomysł. Takie małe na początek będą odpowiednie, bardzo łatwo się je robi i szybko widać efekty pracy. Zalecam poczytać cokolwiek o ściegach ręcznych żeby ładnie pluszak wyglądał. No i przy okazji kolejne pluszaki: Z Octavii nie jestem do końca zadowolony. Lyra też sprawiała problem i nie jest wykonana tak jak bym tego chciał, kolejna będzie lepsza.
 37. 1 point
  Kolejna praca: Miałem z nią troszkę problemów bo rozmiar jest mniejszy niż zwykle, wolę pracować na większych.
 38. 1 point
  Głowa jest w porządku, nie jest za mała, takie ujęcie. Dzięki, Luna będzie ale w swoim czasie, muszę zrobić wykrój dla alicorna więc nie jestem w stanie powiedzieć ile czasu mi to zajmie. No i cieszę się że ktoś wreszcie zauważył mój super zajefajny rower. Też sam robiłem, ale jednak szycie jest trochę mniej urazowe (ach te poparzenia...). Ale skoro się już odzywam to mam zaszczyt zaprezentować wam wielką i potężną Trixie! Sporo problemów miałem z ubraniem, pierwszy raz coś takiego robiłem i to nie jest do końca to co chciałem osiągnąć. Ale i tak chyba nie jest źle?
 39. 1 point
  Rainbow Dash jest prześwietna! Może spróbuj uszyć Lunę, tylko tą wersję: Życzę powodzenia w dalszym szyciu, pluszaki są coraz śliczniejsze
 40. 1 point
  Kolejny pluszak: Z nią się sporo namęczyłem, ale z efektu jestem bardzo zadowolony.
 41. 0 points
  Kiedyś z ciekawości wpisałem sobie w Google My Little Pony Steam i okazało się, że była kiedyś możliwość kupna gry o MLP na Steam, ale teraz tu nasuwa się moje pytanie, czy ktoś miał okazje zagrać albo wie, na czym ta gra polegała lub w ogóle wiedział, że MLP było dostępne na steam? Screen:
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...