Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

-heh no dobrze.- Uśmiechnął się lekko. Następnie wstał, otrzepał tyłek z ziemi i stanął na rękach. Zaczął powoli iść wokół ogniska. Mimo tego, że czasami zachwiało go udało mu się zrobić pełne kółko. Pod koniec zawiał wiatr i Nick upadł na twarz.

-Tfu.- Zaczął wypluwać ziemię. -Wiedziałem, że to tak się skończy.- Powiedział cicho. Jednak mimo tego uśmiechnął się lekko. Wziął butelkę i zakręcił ją. Wa zatrzymała się na Cat. Nick popatrzył na nią.- Pytanie czy wyzwanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-hmm... spróbuj zrobić to tak, aby nikt się nie obraził a wszyscy zaczęli śmiać. Wyglądasz mi na taką osobę która potrafi to zrobić.- Uśmiechnął się do niej i puścił oko - No chyba, że się mylę. A ja mam nadzieję, że nikt się nie obrazi prawda? - Zapytał trochę podnosząc głos aby wszyscy go usłyszeli, ale nie za głośno, aby nikt inny poza nimi tego nie usłyszał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż, skoro tak... - powiedziała z uśmiechem i wstała. - Ekchem... Uwaga proszę państwa! Nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia i nie będę przepraszać za to jeśli kogoś obraziłem bo jestem wielkim panem i królem wszechświata! Bla, bla, bla... Nie możecie się kochać bo ja tak mówię! - zawołała machając rękami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...