Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

((Add wyrzucił Makra przez okno :v))

Add poszedł do pokoju w którym wcześniej mieszkał Mark i po użyciu jakiegoś czaru ściana w pewnym stopniu zaczęła wracać do normy. Potem poszedł do siebie, wyciągnął z walizki jakieś ubrania i opaskę na oko (taką białą, zwykłą)

- Wiedziałem że kiedyś się przyda. - mruknął Potem położył się na łóżku.

 

 

((jego strój na teraz +opaska, na koszulce ma napisane Ram it down :v, ten łańcuch to ogon.))

elsword-add-time_tracer.png

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie, to była poranna furia bo ją obudzili...)

- Nom. Możliwe, to cała ja, tak to jest gdy się mnie dobrze nie zna. - mówiła tuląc okno, ale była japa więc wypadła potknęła się i szybko cofnęła by nie skończyć na ziemi jak Add który spadł z drzewa. Zdjęła kaptur , bo tak. - to...co robimy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Cass, ogar i pisz jakieś poważniejsze posty .-. ))

Yuki zmeczona wrocila do swojego pokoju. Zerknęła na naprawiającą się jakimś cudem ścianę a potem na dziurę w oknie i westchnęła. Na palcach poszła do łóżka żeby nie obudzić Emily i zasnela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Reani skupiająca się w kącie zauważyła wchodzącą do pokoju Yuki. Cicho podeszła do jej łóżka, żeby jej nie obudzić, po czym gwałtownie zrzuciła z łóżka - No cześć, chyba się jeszcze nie znamy - powiedziała gdy Yuki otworzyła oczy - Reani jestem. I się ciekawie... mogłabyś mi zanim zaczniesz wyjaśnić co tu się stało? - zapytała pogodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nooo... Tacy trzej chłopacy zaczęli się bić no i różne rzeczy się porobiły...-wyjąkała Yuki po czym ponownie weszła na łóżko. Nie miała ochoty prawić jej kazania.

TIME UP!

Yuki obudziła się. Było jej zimno, bo przez dziurę w oknie wlatywało zimne powietrze. Dziewczyna spojrzała na zegar. 

-Wstawać dziewczyny, bo znowu spóźnimy się na posiłek.-powiedziała i poszła do łazienki się umyć.

Edytowano przez Mały Hehesz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...