Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Rebelia w Cesarstwie[Herosi][Walka]


Kanata

Recommended Posts

((Jeśli Favri dłużej nie będzie odpisywać, to trzeba będzie chyba coś zrobić z jej postacią, czy jak to w Twojej grze funkcjonuje Draft RedLine?))

Laizer wstał z z sofy, spojrzał na Ciela, Ravena i Corwina. - To co? Komu w drogę, temu nóż w plecy. Idziemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz cały czas był zamyślony. 

- Już wiem! Skoczę na chwilę jeszcze do burdelu. Chyba załatwię sobie mundur. Pogadam z złodziejami. Dokumenty mam dalej, więc nie powinno być problemu. To za mną - Corwin wyszedł z domu i ruszył w kierunku burdelu. - No chyba, że mam iść sam? Przy okazji kupimy więcej alkoholu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Prawie wszyscy wnoszą swój alkochol...Księżniczka raczej się nie pogniewa.-Powiedział Ciel.

-Mogę was z nią poznać.-Dodał po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No i jesteśmy - powiedział stojąc przed burdelem. - To ja idę na górę, a wy kupcie alkohol. Tylko tyle, żeby starczyło - ruszył szybkim krokiem do burdelu, a później na samą górę po schodach. W malutkiej wnęce ukryta była klapa prowadząca do jednej z kryjówek złodziei. Gdy dotarł już prawie na miejsce musiał uniknąć kilku pułapek i pokazać wręcz niewidzialnemu strażnikowi odpowiedni znak. Wszedł do środka i powiedział.

- Potrzebuję tego munduru. Pułkownik oddziałów specjalnych. Możecie dorzucić kilka orderów - uśmiechnął się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Księżniczka Avalon ma aniła stróża...Raczej ma ich chyba trzech..-Powiedział Ciel.

-Możemy się pośpieszyć? Chcę zdąrzyć na tort..-Dodał po chwili.

Edytowano przez SayaSuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dajcie mi chwilę.

Laizer pobiegł do środka burdelu, a po kilku minutach wrócił do Ravena i Ciela.

-Zostawiłem w burdelu zamówienie na 10 litrow. Na jego koszt rzecz jasna. Ja i tak nie zamierzam za dużo pić dzisiaj. Idziemy? Corwin nas dogoni.

Edytowano przez Darnok2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...