Skocz do zawartości

Nieobecności


Geledrin

Recommended Posts

Tutaj wpisujemy kiedy ma nas nie być, żeby nie było sytuacji, że nie ma jak się z kimś skontaktować i nikt nie wie dlaczego.

Więc odrazu wpisuję, że Tarretha nie będzie conajmniej dwa tygodnie, ale prawdopodobnie wróci już po 10 października. Dzwonił do mnie przed chwil więc informacje sa pewne.

==================================================================================================================================

Nie będzie go PRZYNAJMNIEJ 2 tygodnie. Niestety może być też tak, że nawet miesiąc. Jeśli ktoś chce do Niego zadzwonić pisać mi na PW. Podam informacje.

On przecież podał nr swojej mamy, można do niego dzwonić wieczorami i pytać o Mateusza :3

tylko w pewnych godzinach... no i jest jeszcze drugi nr

Prosił bym o nie komentowanie nieobecności. Tutaj jest temat do ich zgłaszania.

Na prośbę Tarretha podaję numer pod którym jest dostępny prawie cały czas przez najbliższe dni:

513425454

Jeśli nie odbierze on, to pytać o Mateusza.

Rly so hard to use edit ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Z racji tego, że jestem regentką Twilight, wypadałoby uprzedzić, że w dniach 11.10-12.10 wyjeżdżam na szkolenie i niestety, bardzo jest możliwe, że mnie nie będzie w tych dniach, bo nie wiem czy będę mieć dostęp do wi-fi w hotelu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mnie też raczej na forum przez święta nie będzie... jestem na wsi końcówka transferu (jak się skończy to se nie posiedzę, chyba, że z telefonu ale edge na laptopie to przeginka) Potem jeżeli nie wrócę do łodzi to i sylwester przepada... od soboty (24.12) do poniedziałku (26.12) na 100% mnie nie będzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

taaaak urlop sie skonczyl a w pracy taki nieogar ze robie praktycznie za 2 osoby.... Do nastepenj soboty mam tak bardzo ograniczony czas wolny ze na 99% nie bede w stanie aktualizowac zabaw, quizu oraz odpowiadac na pytania ...

mozliwe ze cos sie zmieni w miedzy czasie i wróce szybciej.

Smutne ale z tego powodu poraz pierwszy od kad jestem bronym nie bede nawet w stanie zobaczyc nowego odcinka w sobote -.- ...

edit:

jutro/dzis jak uda mi sie to dam jeszcze odpowiedzi do pytan bo mam je zrobione na dysku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż...nie będzie mnie jakiś bliżej nieokreślony czas. Być może przeżyję ten ragnarok i obędzie się bez strat własnych. GG niet, forum niet, jakikolwiek kontakt niet, chyba, że telefon (501426832), a i to nie jest pewne. Tzn, to wszystko to moje przypuszczenia, ale nie spodziewam się niczego innego. Niech Celestia ma mnie w opiece. EDIT: No i proszę, rodzice okazali łaskę, jednak trochę będę i nawet mnie nie ubili. Dat fatality. Chwała Celestii!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...