Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Geledrin

Nieobecności

Recommended Posts

I ja na czas świąt zawieszam się z obecnością... Możliwy kontakt Gadu; 848272 Mail... w profilu jest ;p ale i tak na niego rzadko zaglądam więc odradzam

Od poniedziałku do końca tygodnia zabraknie Portera z przyczyn losowych. Prosił mnie, abym poinformował o tym całe forum.

Ehh... Mamuśka właśnie wróciła z wywiadówki, tak więc w najbliższym czasie mogę pojawiać się bardzo nieregularnie, ale raczej raz dziennie dam radę wejść. Mimo wszystko wolę napisać na wszelki wypadek :P.

Od 23.04.12 niebedzie mnie do 30.04.12 Przez to ze moj kuzyn ma wyjazd klasowy i brakowalo im opiekunow to mnie zglosil i niestety musialem sie zgodzic (Rodzice).

Nastały u mnie... ciężkie czasy.

Moja mama przechodzi chyba kryzys wieku średniego czy coś w tym stylu xP Zagroziła, że jak na koniec roku nie będę mieć 5 z historii i przyrody, to mogę zapomnieć o gitarze. Dodatkowo założą mi hasło na komputer i będę rzadziej was odwiedzać. Oczywiście to jeszcze nic nie wiadomo. Często tak paplają, a na drugi dzień zapominają :P Ciao.

A więc tak. Od jutra(19.04) do 23.04 mnie nie będzie. Jadę z rodzicami za granicę(wyjad nagły,nieplanowany)aby załatwić parę...emm...osobistych spraw. Tak więc do poniedziałku.

Jutro wyjeżdżam na rajd harcerski ,,Włócznia". Mój wielki powrót będziecie świętować (albo nie) w najbliższą niedziele. Podobnie ma się rzecz z Porterem.

ThatIsSoSad prosił, żeby przekazać, że nie będzie go na forum przez czas bliżej nieokreślony, bo leży w szpitalu :(.

Nieobecna ciałem od 1 maja do 3go włącznie. Z samego rana 4go się zamelduję, albo wcześniej, jak mnie w pociagu nie pobiją. :D Kiedyś muszę mą rodzinę zobaczyć... Edit 03-05-2012: Wróciłam, majówka za mną, ale przede mną cztery dni ciężkiej harówy. Do niedzieli włącznie 12sto godzinne zmiany. Wiec raczej po pracy padać będę na pyszczek. Nieobecność więc zgłaszam raz jeszcze:D

Hmmm .... Jakby to kogoś obchodziło :P Nie będzie mnie do 10 Maja ..... muszę odpocząć ogólnie od kompa .... (tak wiem ... to brzmi dziwnie xD) @edit ... Może czasem wejdę na 5/10 minut ... ale to wszystko xDDD :P

Nie stety możliwe że do 1 czerwca nie będzie mnie z powodów mojej mamy można mnie znaleść pod nr telefony 722811997 dla spraw nagłych

Nie będzie mnie... Długo. Może i nawet nie będę miał czasu na meety. Niestety powróce w wakacje do jakiej kolwiek działalności w internecie. Jedynie będę odwiedzał sesję. Więc żegnam was moi drodzy!