Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

1. Jeśli uważasz, że lans w ASG jest równie ważny co skuteczność to jesteś [...]

2. Jeśli dla ciebie luneta jest zbędna to gratuluję świetnego wzroku

3. [...] mnie

4. Jeśli jesteś w warunkach gdzie nie ma sklepu używasz tego co masz pod ręką

5. Czyżby pan znawca, wszechwiedząca encyklopedia i bystrzak nie wiedział co włożyć w bebechy broni, aby strzelała na taką odległość? No wstydź się (pan celowo napisany z małej litery)

6. Przestań się zachowywać jak [...], bo im bardziej mnie tym [...] tym bardziej będę starał Ci uprzykrzyć życie na tym forum

7. Mogę dostać na 100% warna ale niech wszyscy widzą, że nie toleruję [...] i będę to tępił

I na koniec, aby nikt mi nie powiedział, że offtop to wrzucę jedno zdjęcie:

Wydaje mi się, że ten link też powinien zostać usunięty ;p // Soczek.

Warned.

Oj, Bartis, Bartis.... i po co tyle agresji??!! Ciśnienie ci skoczy, żyłka pęknie czy co tam innego :). Zobaczyłem, że masz problem to się podzieliłem swoim doświadczeniem....

A co do nieznajomości replik... To ja nigdy nie grzebałem w swojej replice.... nie mam do tego talentu. Zlecam to innym ale wiem co trzeba włożyć do mojej repliki żeby uzyskać odpowiednią moc. Jednak nie mam pojęcia co trzeba włożyć do sprężynowej repliki żeby uzyskać taką moc.

Powodzenia z uprzykrzaniem..... ciekawe jak ci to wyjdzie

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmm. Bartisa znam długo i z nim piłem, więc mu nie odmówię. Prosił o przesłanie poniższej wiadomości, jako, że sam jest zbanowany. Ja ją ocenzurowałem, bo trzeba zachować pewien poziom, którego naruszenie grozi tęgimi warnami. No cóż...

"Nic mi nie pęknie, bo już dawno przyzwyczaiłem się do mojej agresji, poza tym ty wcześniej zachowywałeś się jak [smutny] [młody chłopiec], a ja takiego zachowania nie trawię i stanowczo staram się to tępić. Zauważyłem również, że nie potrafisz napisać konstruktywnej opinii, a jedyne co umiesz pisać to "ja, ja, ja, ja". Takie wywyższanie się strasznie mnie [irytuje i zniechęca].

Z drugiej strony wiem, że nie popisałem się w poprzedniej mojej wypowiedzi, ale pisanie ładnie nie miało żadnego sensu i nie wstydzę się tego co napisałem.

Kolejna i chyba ostatnia sprawa to to, że kilka osób napisało mi "dobrze robisz" i stwierdzam, że te osoby to tchórzliwe [smerfy], które z jakiegoś powodu boją się czemuś przeciwstawić i nie potrafią krytykować.

Ja się nie boję napisać otwarcie prawdy i [nie cenię sobie wysoko wynikających z] tego konsekwencji.

Jest to zapewne ostatnie co tutaj napiszę, bo za chwile dostane ostatniego warna i szczerze mówię, że MAM NA TO [bardzo wysmutane]!

Dziękuję i do widzenia.

"

Coby nie robić offtopu... Zimowa żulczapka i google spawalnicze. Tak mnie naszło, ale dotychczas ten zestaw miałem na sobie raz. Na imprezie... Kijowo się w nocy wracało w googlach, ale człowiek nie pomyślał by je zdjąć :P. Zamiast tego tylko klapki podniosłem.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Kolejna i chyba ostatnia sprawa to to, że kilka osób napisało mi "dobrze robisz" i stwierdzam, że te osoby to tchórzliwe [smerfy], które z jakiegoś powodu boją się czemuś przeciwstawić i nie potrafią krytykować.

Ja się nie boję napisać otwarcie prawdy i [nie cenię sobie wysoko wynikających z] tego konsekwencji.

[...]

Avanidius - dobrze że to przekazałeś.

Muszę stanąć w obronie "tchórzy". Ja też na (zbyt) wiele spraw przymykam oko, dla świętego spokoju. I bynajmniej nie dlatego, że jestem tchórzem. Gdybyśmy wszyscy w tej chwili pro publico bono wygarnęli, co myślimy o osobach, które według nas postępują źle, to skończyłoby się ban-apokalipsą. I dobrze wiecie, która strona zostałaby ukarana. Ta, która przekroczyła granice obrony koniecznej.

Nie jest tu winny regulamin ani jego twórcy.

Nie ma sensu bić głową w mur, gdy po wszystkim nie pojawi się na nim nawet rysa. This forum has enough dead heroes ;)

Coby nie robić offtopu... Zimowa żulczapka i google spawalnicze. Tak mnie naszło, ale dotychczas ten zestaw miałem na sobie raz. Na imprezie... Kijowo się w nocy wracało w googlach, ale człowiek nie pomyślał by je zdjąć :P. Zamiast tego tylko klapki podniosłem.

http://i48.tinypic.com/34dkbb4.png

Dzięki za poprawienie humoru :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avanidius, można powiedzieć, że pasuje ci :). A co do wypowiedzi Bartisa, to nie będę się z nim kłócił bo może i jest w tym trochę racji, idealny nie jestem ;). Chciałbym również zaznaczyć, że pisząc "ja, ja, ja, ja" ma jak najbardziej racje. W końcu jestem sobą, pisze przez pryzmat siebie, swojej wiedzy oraz doświadczenia. Inaczej albo się nie da albo ja tego nie potrafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Cię zamorduję jak zobaczyłem Cię na tym rowerze. Na chwilę spuścić z oka i już rozrabia. :P Teraz się śmiejesz, ale jakbyś przywalił w łeb o tę kostkę, albo (co gorsza) nabił się na pręt znajdujący się kilka metrów wcześniej nie byłoby już tak zabawnie. Swoją drogą dziwne, nie widziałem Cię nigdzie wymiotującego. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sowa ... jak człowiek jest pod wpływem, to po prostu głupieje, jest jak dziecko. Wiesz .... teraz się z tego śmieję, bo nie ma sensu gdybać co mogło by się stać. Tylko że mam prośbę ..... trzymaj ten rower z dala ode mnie jak będę znowu w stanie wskazującym .... dobra ? XDD A zastanawia mnie czy pokazać tamto zdjęcie ..... hmmmm.... chociaż ... no nie wiem nie wiem ale ten "dzióbek" epicko wyszedł XDDDDDDDD A z tym wymiotowaniem ...to po prostu żołądek mi odmówił posłuszeństwa ... i wypiłem te 4 czy tam 5 piw i trochę wódy więcej nie mogłem bo tak mnie żołądek nawalał że miałem wrażenie że piję kwas XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubagaw2, Guciowata - co to ostatnio za moda na paski? :9rovb:

Moda na paski? Jakie pas.. Aha, rozumiem. Nie żadna moda tylko akurat taką bluzę ubrałam bo inne albo były w praniu albo za cienkie były bo wtedy troche zimno było. A na tym 1 zdjęciu to.. sama nie wiem czemu bluzkę w paski miałam O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...