Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

Rozdrapuje trochę stary post ale nowy jeszcze jestem :D pozdro dla tych co byli na Woodstocku miałem okazje kilka osób poznać na koncercie elektrycznych gitar( Ja byłem taka sierotka z łańcuchem obwiązanym w pasie i kamizelce taktycznej z ładownicami z frugo) (Adminie wiem zasłużyłem na kare bo nie dokładnie na temat post jest , ale nie bij mnie i nie krzycz po niemiecku :D) Proncie bardzo eit [attachment=478] taki mój to ryj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Świętą Celestię! Każdy z was powinien dostać pasem w język za te określenia. Czy tam paluchy, które to piszą.

Nie ma nic bardziej denerwującego, niż czytanie ścian, na których każdy siebie dodaje z jakimś głupkowatym komentarzem odnośnie swojej osoby.

Szanujcie się i nauczcie pierw swoich wartości. Nie liczcie na pochwały, póki sami siebie nie pochwalicie - a to nie boli. Każdy powinien być dla samego siebie największym skarbem i nie powinien tak po sobie deptać.

Widzicie tę packę? Dostaniecie nią po paluchach, jeśli jeszcze raz będę skazany na psucie sobie humoru podczas czytania waszych komentarzy spod zdjęć. Tak się siebie boicie? to nie dodawajcie. Przepraszam za ten post, nie mogłem się powstrzymać, ale... każdy z nas jest wyjątkowy i wspaniały. Szanujcie to.

I nie pozwalajcie sobie na pisanie brzydkich określeń twarzy, bo to sprawia, że miła atmosfera ucieka.

Znowu idzie moda na mówienie, jakim to się jest brzydkim... Wszyscy wyglądacie świetnie! Nie macie co narzekać, naprawdę!

Z poparciem i szacunkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Emronn powiedział genialnie sam mówiłem że każdy jest piękny na swój sposób,tak samo każdy ma w sobie jakiś ukryty talent tylko nie zawsze o tym wie itp.Wkurza mnie osobiście też gadanie jakim to się jest brzydkim,ludzie uroda to nie wszystko.Dobra liczy się trochę,ale osobiście dla mnie ważniejszy jest charakter i to co ma się w głowie.Bo sam nie mógłbym być z dziewczyną która jest śliczna,ale gada bez sensu i mało kiedy używa mózgu.Wybaczcie offtop ale musiałem to napisać po prostu,swą drogą ciekawe czemu nikt się nie wypowiedział o moim wyglądzie pomimo że dawałem link i nawet pisałem w jakich jestem ciuchach :o :rarity5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...