Skocz do zawartości

Daj swoje foto :P


Michael89pl

Recommended Posts

*Gryzie klapkę, pod którą znajduje karta pamięci*

Nosz w pietruszkę.

*Przestaję gryźć. Klapa otwiera się. Yay~*

To nie ja, ale panicz,  który pomógł mi w robieniu zdjęć.Pan skarpeta

 

Ale to coś to już ja :P 

I tu też.

 

Zdjęcia mają słabą jakość ,ale tak to jest jak takie małe stworzonko chce sobie zrobić zdjęcie, a tu trzęsą się łapki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas znowu postraszyć ludzi moim wyglądem.

UWAGA!!! Obejrzenie tych zdjęć może (ale nie musi) spowodować zgon na miejscu lub trwałe kalectwo psychiczne bądź fizyczne. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Odszkodowania nie będą wypłacane.

imag0181dk.jpg

Jakby ktoś się pytał to na tym zdjęciu się uśmiecham.

imag0166lz.jpg

W tle widać mnie i czołg bodajże IS-2.

Edit: jednak to Sherman :P

Edytowano przez Qebor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yargol się nie zna na czołgach ale według niego to M4 Sherman :drurrp:

W Muzeum Wojska Polskiego raczej nie ma shermanów. Poza tym na 100% to było coś ruskiego i był to czołg ciężki, a KW nie ma w MWP, więc najprawdopodobniej to jest IS-2 (bo wiem, że IS-2 jest w MWP)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akby ktoś się pytał to na tym zdjęciu się uśmiecham.

Spoiler 

http://img833.imageshack.us/img833/8286/imag0166lz.jpg

W tle widać mnie i czołg bodajże IS-2.

 

To jest Sherman ale to drobny szczegół 

A to jest IS-2

is2rx6.jpg

 

Dobra, myślę, że zrozumiał. Kolejne posty tego typu będą usuwane i/lub nagradzane odpowiednią ilością drewna i ognia ^&^ ~Warmen

Edytowano przez Domine
Nie cytujemy z IMG~Domine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z was dodając zdjęcia pisze teksty w stylu "Jestem szpetny", "Uwaga, w razie czego nie ma odszkodowań" itd. Aż człowieka kusi, by być wrednym i napisać coś takiego:

 

Ała! Moje oczy, ku*na! Jesteś taki brzydki/a i jeszcze mimo tego śmiesz walić swoje fotki tutaj? Za takie coś powinni dożywocie dawać! W ogóle idź się utop, bo nikt ciebie nie zechce w przyszłości.

A teraz lecę do szpitala ratować wzrok...

 

Ludzie, więcej wiary i pewności siebie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozackie włosy. Rainbow ci je ukladała?

 

Nje :drurrp:

Kiedy znalazłem te włosy, to były w takim stanie, że męczyłem się całe 15 minut układając je tak, żeby jakoś przyzwoicie wyglądały na zdjęciu (trzeba przecież jakoś zrównoważyć fakt, że ja wychodzę na zdjęciach nieprzyzwoicie :megusta:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy posiada takie wartości w sobie.

 

W życiu należy dążyć do wyrobienia sobie tych cech, by móc sobie w życiu poradzić (studia, praca, rodzina).

Tekstem "Na Celestię, ale jestem brzydki" człowiek daje do zrozumienia, że chce dowartościowania ze strony innych ludzi. Potem tradycyjnie ludzie piszą "Wcale nie" itd. I potem człowiek się od tego uzależnia i bez tego nie potrafi samemu w sobie wyrobić pewności siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu należy dążyć do wyrobienia sobie tych cech, by móc sobie w życiu poradzić (studia, praca, rodzina).

Tekstem "Na Celestię, ale jestem brzydki" człowiek daje do zrozumienia, że chce dowartościowania ze strony innych ludzi. Potem tradycyjnie ludzie piszą "Wcale nie" itd. I potem człowiek się od tego uzależnia i bez tego nie potrafi samemu w sobie wyrobić pewności siebie.

 

Dobrze Linds, rozumiemy Twoje podejście, jednak PROSZĘ, to nie jest temat do takich dyskusji... ludzie tu mają dawać swoje zdjęcia, a potem mają być wychwalani. Koniec off-topu pls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Linds, rozumiemy Twoje podejście, jednak PROSZĘ, to nie jest temat do takich dyskusji... ludzie tu mają dawać swoje zdjęcia, a potem mają być wychwalani. Koniec off-topu pls.

 

Nie nazwałbym tego off-topem :squee: 

Nie mam nic do dawania zdjęć, ani nic do dawania dobrych komentarzy do tych zdjęć. Mam jedynie do jawnego proszenia się o pozytywny komentarz :fluttershy3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...