Jump to content

Daj swoje foto :P


Michael89pl
 Share

Recommended Posts

Guest Littlebart

@FlutterDash

 

Na drugim zdjęciu jakbyś z bonga ciągnął :D

 

 

Jak wszyscy dają, to też dam... Od razu mówię, nie płaciłem twarzowych!

 

Zdjęcie sprzed roku, jak miałem 17 lat ale nic się nie zmieniłem - no może troszku :P

 

 

littlebart.jpg

 

 

Na tej fotce co dodałem rozmarzyłem się jak to być kucykiem i żyć w Equestrii :D

Edited by Littlebart
Link to comment
Share on other sites

TAK BARDZO FOTA TRICA NIE DZIAŁA!

I tak pewno nie dał, tylko tak, by nas oszukiwać, bo jak wiadomo, Tric się nie pokazuje... nigdy :drurrp:

 

Imko, masz fajną religię :lunaderp:

 

Yarg, a twoje foty pozamiatały - zwłaszcza derp i neko xDDD

Link to comment
Share on other sites


TAK BARDZO FOTA TRICA NIE DZIAŁA!

I tak pewno nie dał, tylko tak, by nas oszukiwać, bo jak wiadomo, Tric się nie pokazuje... nigdy :drurrp:

 

Aktualizacja, teraz działa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...