Jump to content

Daj swoje foto :P


Michael89pl
 Share

Recommended Posts

ALCYONE: Jakie Ty masz długie nogi...  :aj:

 

Lepiej bym tego nie ujął człeku.

Acylone, planujesz zostać modelką? bo jeśli nie, to zacznij.

Nie mogę przestać się paczać.

Edited by ESH3R
Link to comment
Share on other sites

Lepiej bym tego nie ujął człeku.

Acylone, planujesz zostać modelką? bo jeśli nie, to zacznij.

Nie mogę przestać się paczać.

Popieram, masz predyspozycje do tego Alcyone :rwink:

Link to comment
Share on other sites

Stachul, czy ktokolwiek w to wątpi? :rainderp:

Nigdy w to nie wątpiłem i nie będę xD Co to, to nie :ming:

 

 

@Up Ładne. Wrzuciłabym swoje, ale... nie. :ming

Ale skoro ładne... to może... nie każ się prosić :lunaderp:

Link to comment
Share on other sites

Ja daję foto ino na PW

Jak chcecie to piszcie

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Edytowanie, rozpowszechnianie i kopiowanie publikowanych zdjęć jest zabronione bez pisemnej zgody autora.

Link to comment
Share on other sites

Tric, pewnie. Wszyscy jesteśmy piękni, zastanawiam się tylko czy powinienem się cieszyć, że podobam się Stachulowi :rainderp:

 

Oj tam, narzekasz... jak się mnie podobasz, to i innym też się podobasz. Tak to działa :lunaderp:

Zdjęcia iście urocze ^^ A jak znajdę swoje, to jeszcze podrzucę, bo coś mało xD

Link to comment
Share on other sites

St'chulhu w przeszywanicy wyglądasz zdecydowanie drapieżnie :rainderp:

 

Ja ze swojej strony wrzucę coś, co w sumie nie miało wyjść poza wąskie grono, ale czuję się zobligowany faktem, że Yarvin trzasnął w swoim wątku rysunek z dedykacją dla mnie ._.

A więc - z dedykacją dla Yarvina:

18ni3r.jpg

Edited by EverTree
Link to comment
Share on other sites

*Gryzie klapkę, pod którą znajduje karta pamięci*

Nosz w pietruszkę.

*Przestaję gryźć. Klapa otwiera się. Yay~*

To nie ja, ale panicz,  który pomógł mi w robieniu zdjęć.Pan skarpeta

 

Ale to coś to już ja :P 

I tu też.

 

Zdjęcia mają słabą jakość ,ale tak to jest jak takie małe stworzonko chce sobie zrobić zdjęcie, a tu trzęsą się łapki.

 

Link to comment
Share on other sites

Czas znowu postraszyć ludzi moim wyglądem.

UWAGA!!! Obejrzenie tych zdjęć może (ale nie musi) spowodować zgon na miejscu lub trwałe kalectwo psychiczne bądź fizyczne. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Odszkodowania nie będą wypłacane.

imag0181dk.jpg

Jakby ktoś się pytał to na tym zdjęciu się uśmiecham.

imag0166lz.jpg

W tle widać mnie i czołg bodajże IS-2.

Edit: jednak to Sherman :P

Edited by Qebor
Link to comment
Share on other sites

Yargol się nie zna na czołgach ale według niego to M4 Sherman :drurrp:

W Muzeum Wojska Polskiego raczej nie ma shermanów. Poza tym na 100% to było coś ruskiego i był to czołg ciężki, a KW nie ma w MWP, więc najprawdopodobniej to jest IS-2 (bo wiem, że IS-2 jest w MWP)
Link to comment
Share on other sites

akby ktoś się pytał to na tym zdjęciu się uśmiecham.

Spoiler 

http://img833.imageshack.us/img833/8286/imag0166lz.jpg

W tle widać mnie i czołg bodajże IS-2.

 

To jest Sherman ale to drobny szczegół 

A to jest IS-2

is2rx6.jpg

 

Dobra, myślę, że zrozumiał. Kolejne posty tego typu będą usuwane i/lub nagradzane odpowiednią ilością drewna i ognia ^&^ ~Warmen

Edited by Domine
Nie cytujemy z IMG~Domine
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...