Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: Skojarzenie ze smokiem. Takim chińskim, najlepiej czerwonym.

A: Vinyl, ale wydaje mi się że Vinyl na fazie. Albo w bardzo kolorowych okularach, zdarza się.

S: Zasadniczo... Ładna Spitfire, ale też nic wyjątkowego. Prosta sygnaturka, w ładzie.

U: Widzę Waćpana pierwszy raz, ale brak błędów stylistycznych i ortograficznych w poprzednim poście daje pozytywnie do myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Lubię sosy. Ogólnie bardzo lubię drzewa iglaste. Kojarzą mi się z ukochaną zimą.

A: Grzywa jak Spitfire, ale kolor futra inny... W każdym razie bardzo majestatyczny kuc. I klimatyczny obrazek.

S: Całkiem ładne usebary... Nawet ten z anime, mimo iż bardzo nie lubię anime.

U: Spotykam dość często tutaj, w offtopie. Ceniony przeze mnie użytkownik i dobry moderator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Oksymoron. W szerszym rozumieniu może kojarzyć się z nadzieją. Lub nawet z Absolutem. Światło pośród nocy...

Avatar: Sprofanowane zwłoki. Dla mnie symbol ignorancji i znieczulicy. "Nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie powiem."

Sygnatura: Niestety nie wiem kim są ci dwaj panowie. Na pewno artystami.

Użytowniczka: Z jednej strony poważna, z drugiej potrafi podejść do czegoś z humorem. Osobiście niestety nie znam, choć myślę, że warto. Może kiedyś.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Po co sie silic na Pro nicki dla koksow, mam na imie Tomek, po prostu. Juz wiem ! Po prostu Tomek. Duzy plus, cenie sobie prostote. Chyba jedyny taki na forum, wyjatkowy.

Avatar: A tutaj powialo nowoscia, nadal czerwona flaga, jednak teraz dzierzona przez organizm z gatunku homo sapiens.

Sygnatura: Moj umysl jest zbyt ciasny z powodu mlodego wieku, mnie sie to kojarzy z haslem wyborczym.

User: Zaprawde warto by bylo go poznac, madry, jego wypowiedzi wystaja ponad inne na forum, codziennie robi swoja fale postow w offtopie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: CAŁKOWICIE sprzeczny z jego prawdziwą osobowością. Daffy w WB jest dosyć szalony, czego po Naszym różowym nie widać :3

 

Avatar: Znowu inny, tym razem z Zombiakiem. Chyba, że jest u ciebie apokalipsa zombie i włamali się na twoje konto :yay:

 

Sygna: Bardzo piękne, prawdziwe i uderzające w świadomość człowieka cytaty.

 

User: Bardzo miły różowy mod. Co więcej powiedzieć... Elokwentny, dosyć żartobliwy, czasem trollujący :P

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Cassidy kojarzy mi się z jakimś ciałem niebieskim... Ale nie mam pojęcia jakim dokładnie. Może być.

Awatar: Preferuję awatary mniej więcej podobne kształtem do kwadratów, bo nie widać dokładnie tej ślicznej Pinkie ze słuchawkami.

Sygnatura: Podoba mi się, mimo iż Octavia nie jest moim ulubionym kucem.

User: Zaczęła być bardzo aktywna zaraz po zalogowaniu. Tylko troszkę ogarnąć prawidłowe pisanie i będzie naprawdę świetnie.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIck: Hmm... Z tego co się orientuję Nocturne oznacza utwór muzyczny inspirowany nocą etc. Dla to mnie metafora, która pokazuje, że utwór inspirowany nocnymi/mrocznymi klimatami potrafi dać wiele światła(interpretowane jako "Dać wiele szczęścia xD Tak wiem... szalony jestem :rainderp: )

Avatar: Hmm... Czaszka z zaklejonymi oczami. Na dodatek jest cała unieruchomiona. ... Jeżeli raz zatopisz się w świat muzyki, nigdy się stąd nie wydostaniesz :D

A poważniej. Niemożność ujrzenia właściwej ścieżki. Drogi, którą powineś/powinnąś kroczyć xD

Sygna: Hmm... Muzyka bez pasji i uczucia jest niczym więcej niż sklejką randomowych nut. Moim zdaniem to właśnie próbuje przekazać ta sygna. Ktoś, kto polega tylko na technice, i nie wkłada w muzykę uczucia, nigdy nie zostanie kimś ważnym.

User: Lubię ją :D Rozsądna i ogarnięta. Można z nią pogadać. Zawsze potrafi poprawić humor x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nick: Tęczowy :3.

Avatar: Fluttershy grająca z noobami (  :flutterage: ).

Sygna: Rainbow Dash <3.

User: Nie zbytnio kojarzę, ale na pewno warty poznania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: GoForGold - kojarzy mi się z grami mmo... oryginalnie ale  ciekawie.

A: To jest elf, tyle jestem w stanie odczytać... hmm podoba mi się .

S: Pinkamena Diane Pie, czyli jedyna, prawdziwa Pinkie, pochwalam.

U: Kilka razy widziałem na forum, niestety nie zamieniłem z nim słowa jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Rymuje się z moim. Nocturnal approved.

A: Daleka krewna Zecory na wojnie + nieznany mi symbol. Znaczy niby widzę co to jest, ale z czym powiązane... Nie wiem. Przykro mi.

S: Bardzo podoba mi się styl w jakim narysowano Applejack i Macintosha. Taki mroczny...

U: Nie znam osobiście, chociaż nie wykluczam że warto byłoby poznać. Jaśnie pana znam z widzenia na offtopie, cóż... Dość nikła wiedza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: "Nocny światło" prawda że po Polsku wszystko brzmi lepiej? ^^
A: Bardzo mi się ten avatar podoba :soawesome:
S: To jest zespół i podejrzewam że jesteś jego fanką, więc pewnie mnie zabijesz....ale nie mam pojęcia kim oni są ;-;
U: Cóż mogę rzec? Kocham NL całym swoim serduszkiem :awesomeface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, you... Stop it

 

Nick: Coś w tym jest, bo po polsku twój nick też brzmi lepiej... Ciekawe, nie?

Awatar: Ukochany kotek z Cheshire, wersja Alice Madness... Jeden z tych najlepszych kotów z Cheshire, z najbardziej szczerym uśmiechem.

Sygnatura: Psychiczna Alicja. Moja ulubiona wersja tej jakże znanej bohaterki.

User: Kocham Pawleksia tak "jak świnia kocha nie być bekonem" :pinkiehappy:

 

*Ty byś miał serduszko...

Edytowano przez Nocturnal Light
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Słowo Nocturnal, nigdy nie będzie mi się kojarzyło z inną osobą niż Ty.
Avatar: Niezmienny, czaszka z zakrytymi oczami, dla ludzi którzy gustują w takich klimatach, to miód na serce, więc dla mnie jak najbardziej świetne. To pewnie jest logo jakiejś kapeli której posiadaczka słucha, ale nie wnikam.
Sygnatura: Zmieniona, te same klimaty, jak robić muzykę to całym sercem, ciałem i duszą, po prostu cud miód malina.

User: Sporo ludzi na forum ją kocha, dobrze mi się z nią gada, też ją kocham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dopiero z czasem nick został skojarzony z kreskówkowym Duffym. Nie szkodzi, i tak jest w porządku.

Awatar: Widać że użytkownik lubi zmiany. To dobrze. Tym razem różowy Herr Hitler propagujący miłość/przyjaźń. Śliczny, doprawdy...

Sygnatura: Mnóstwo cytatów pana Kramera z Piły. Popieram, bo też lubię horrory. Na sygnaturze oprócz tego fanfic który było mi dane przeczytać i mimo drobnych błędów bardzo mi się podobał. Swoją drogą... Czy tylko mnie odrobinę kojarzył mi się z Obcym?

User: bardzo dobry moderator, uprzejmy user, bardzo gościa lubię. I kocham w sumie też, peace&love.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ciekawy... Wywołuje u mnie mieszane uczucia, aczkolwiek nie wiem czy te dobre, czy te złe  :LZ1bP:

 

Avatar: Stały, stary, ale jary zawsze czaszkowy ;]

 

Sygna: Fajny GIF który kojarzy mi się z muzyką typu: metal, punk :confused:

 

User: Fajna Regentka, aczkolwiek ciemna. Przyjazna, metalowa, gitesowa. Można z nią fajnie pogadać, choć dotychczas nie miałem większej okazji/przyjemności rozmowy :(

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nie widzę czegoś niezwykłego w tym nicku, po prostu Camed.

A: AJ żująca gumę....chyba?

S: Dostrzegam Lunę jako ninje walcząca z jakimś robakiem. Zapewne należy do owej grupy ds. bezpieczeństwa.

U: Nie będę kłamać, widzę cie pierwszy raz, tak więc nie mam podstaw by cię ocenić.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Pawlex, hmm mój chory umysł każe mi to z czymś powiązać ale nie mam pojęcia o co mu chodzi...

A: Cheshire Cat

 

 

Only a few find the way; some don't recognize it when they do; some don't ever want to.

 

Kocham tego kotka :crazy: .

S: Scena zamykająca Madness Returns... tak, tak to jest jedyna prawdziwa Alice Liddell, plus za to wleci jak nic.

U: Znam z widzenia na forum ale nic więcej powiedzieć w stanie nie jestem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Eternal, wieczny, kojarzy mi się z wulkanem, życiem. Taki ciekawy a i jedyny w swoim rodzaju, po prostu dobry nick.
Avatar: OC właściciela, ma strzelbę, całkiem znośny OC ogółem, a ten obrazek po prostu boski, gratuluję.
Sygnatura: Pięknie zrobiona Applejack z bratem, wokół złośliwe oczyska, dokładnie 12 takowych, mroczna, fajne klimaty i kreska którą została zrobiona.
User: Kojarzę go z rozsądnych wypowiedzi w różnorakich dyskusjach na temat kucyków i innych. Zapewne dobry człowiek, nie działa na szkodę forum, co dobrze o nim świadczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nadal obstawiam kaczkę, ewentualnie posłużę się opinią siostry i powiem, że to jest szalony ministrant :wat:

 

A: Różowy Hitler... W jakimkolwiek kolorze by był to i tak będę go nienawidzić z całego serca.

 

S: Wielki cytatowy mur w którym jedna z cegieł to fic.

 

U: Great and powerful Daffie ! :rainderp:

Avatar Cadance, z widzenia mogę tylko wywnioskować, że jest ogarnięty i chyba jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nick ciekawy. Kojarzy mi się ze studiem, które stworzyło Ratchet&Clank :rainderp:

A: Jak dla mnie zhumanizowana Celestia w pełni swej chwały.

S: Solar Empire(tym samym znak Summer Sun Celebration o ile się nie mylę) + Cadence&Celestia + Obama = Amazing ^^

U: Znam tylko z widzenia na forum, ale widzę, że ogarnięta pegasis :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Mrs. Octavia, postać Octavii ostatnio trafiła pod mój celownik (tej serialowej) i mam ją aktualnie na tapecie, więc super mega pozytywna ocena ogólna.
Avatar: Chłopek, wygląda na pewnego siebie, zapatrzonego w swoją twarz downa, ale to tylko pewnie taka warstwa, pod którą kryje się zarąbisty bohater anime, którego nie dane mi będzie poznać.
Sygnatura: Pokaz slajdów tego gostka, duży plus bo nawet przyciąga wzrok i można popatrzeć więcej niż dwa razy, a to czasami rzadkość gdy zerkam na anime.
User: Nie było jej parę dni a tu taka pustka nagle, nie spodziewałem się tego, dobrze że już wróciła, można reaktywować rozmowy na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...