Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N: BlackHawkDown, podoba mi się.

A: Postać z anime/mangi(?), nie wiem nie poruszam się w tych tematach... ( choć sam avatar przyjemny dla oka ).

S: Po co on to ciągle kręci... :notsure:

U: Czasem widać go na forum, podejrzewam że lubi anime ale nic poza tym nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Nieskończony, wieczny, mnie kojarzy się z wulkanem, ogniem i Oblivionem :rainderp:
Avatar: Zebra, OC, ma nawet strzelbę, ciekawe jak z niej strzela... :P
Sygnatura: Applejack ze bratem, naokoło niepokojące oczy, należące do stworzonek, które zapewne nie są pozytywnie nastawione. Całkiem fajna.
User: Można z nim podyskutować, często go widzę zgarniającego repkę w dyskusjach na temat kucy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Nawet fajny.Moim zdaniem oryginalny.

A: Rape face...nie będę mówić z czym mi się kojarzy...

S: Mała,ale nawet dużo mówi...

U: W porządku userka.Nie lubi anime i mangi,więc raczej się nie dogadujemy,ale to raczej moja wina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Stare internety aka Ciągnij Malina Ciągnij! Firmowe paliwo bla bla bla. 
Avatar: Gostek z anime, nie wygląda na typa towarzysko- beztroskiego, raczej taki styrany życiem.
Sygnatura: Gdyby za pesymizm w sygnie były nagrody, miałabyś ich więcej niż Vile Raven za rysunki.
User: Całkiem spoko userka, miała bana ale wróciła, całkiem ją lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Często zmieniany...ja pamiętam jeszcze kiedy miał nick "Nieznany Artysta"

A: Taki troszeczkę mroczny moim zdaniem,ale jak to mają artystyczne dusze potrafię dostrzec w tym obrazku piękno...

S: Dużo cytatów...najbardziej mi się podoba ten kolorowy

U: W porządku user.Mimo,że on jest raczej optymistą to się dogadujemy.Można z nim spokojnie porozmawiać...z tego co pamiętam ma moje zdjęcie...

 

P.S. Chłopak z mojego avka jest optymistą,ale dużo przeżył,więc czasami...tak jak ja ma doła...

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Łatwo zauważalny, to przez te duże literki ^^ Ciekawy, mylący, przez niego trudno stwierdzić płeć x3

A: Ciekawa Celcia, Widać ponownie nick, pewnie Request albo zrobione samodzielnie, mi się podoba.

S:Czemu kojarzy mi się to z Sherlockiem? Fajna, przedstawia wszystkie władczynie Equestri. 

U: Czasami bywa na SB, wynika z niego, że to fajna osóbka. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: imesh, nie wiem dlaczego ale zawsze, zawsze kojarzy mi się z Iżmasz ( obecnie koncern Kałasznikow ), co jest oczywiście na plus :crazy: .

A: Sweetie belle, co prawda cmc nie są moimi faworytami ale ten obrazek lubię.

S: Hmm, "The fun has ben doubled", Gdzieś już to widziałem :notsure: . Aaa tak tutaj :D

the_fun_has_been_doubled_by_cyb3rwaste-d

 

U: Słucha dobrej muzyki, ogląda dobre filmy oraz dobrze się z nim gada czyli innymi słowy spoko user :lyra: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Pana muszę ocenić :rainderp: .

N: Eternal, czyli Wieczny. Mało skromny, ale fajny :D.
A: Zebra OC. Jeżeli praca swoja, to gratuluję. Strasznie mi się podoba :lunaderp:
S: AJ i Big Mac i patykowilki (nienawidzę tego tłumaczenia -.-) - podoba mi się.
U: Dobra muza, dobre filmy, lubi airsoft, lubi wojsko - na pewno z moim ojcem by się dogadał :D Kilka razy na SB przeze mnie widoczny - wydaje mi się bardzo miłym człowiekiem z pasją, taki, z którym można pogadać na poważne, jak i na luźne tematy (czyt. idealny na browara) :rainderp: . Jak na razie polecam - imesh :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Octavia :octavia:

A: Spoko, ale nadal nie wiem co to za postać i z jakiego anime...

​S: Podobnie, sygnaturka fajna, ruchoma i przyciąga uwagę, ale nie wiem kogo przedstawia.

U: Spoko Pegasis, znana na forum, zdobywczyni DWÓCH nagród :wat: fajnie się rozmawia, głównie w tym temacie i znamy się już ładny kawałek czasu :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Ciekawy...na początku trudno określić czy to Brony czy Pegasis (gdyby nie zaznaczona płeć)

A: W porządku...ale wolałam ten ze śpiącą Celestią

S: Alicorny...ale kiedy mi się ona przycina to zawsze na CMC xd

U: Spoko user.Troszkę go już znam.Miał kolorek(jeśli mnie pamięć nie myli).Często go widywałam i widuję w tej zabawię.Chyba jest dość znany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Malina, taki słodki i w ogóle ^^.

Avatar: Nie lubię anime więc nie oceniam.

Sygna: Jak wyżej, jednak mogę powiedzieć że jest dość pesymistyczna.

User: Kojarzę jedynie z offtopu. Widać że nie jest nastawiona zbyt optymistycznie, myślę jednak że kiedyś się to zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Oktaweńka, szanuję, lubię, akceptuję.
Avatar: Nowy, lepszy, trudno odróżnić płeć tego osobnika, ale jest okej :D
Sygnatura: A tutaj niezmiennie, nawał Linków i animacja z Trałbelmajkerem.
User: Spoko userka, towarzyszka rozmów, ma fajne szczury, fajną mordkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...