Skocz do zawartości

[Zabawa] Oceń poprzedniego użytkownika v2


SystemShy

Recommended Posts

N:Bezsenność w Somni! xD
A:Czarno biała Celestia (?) z wyrazem twarzy jak kosmici w Simsach
S:Luna która swoją miną kradnie "vital region" każdemu kto na nią spojrzy...i ten astronomiczny podpisik,arkada magii lubi to
U:Jedna z najbardziej lubianych użytkowników przez ze mnie,czci księżniczki,a najbardziej Obamę i Celestię,dodatkowo ślicznie rysuje i ogólnie jest śliczna.Żona idealna :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Tyle już powiedziałam,że brak mi pomysłów...

A:Ten Islandia jest taki uroczy...

S:Ciekawa...szczerze...lepsza od poprzedniej...

U:Ma wielki talent plastyczny,uwielbia Hetalię i yaoi...podobnie jak ja (chyba) "lubi" serię "Story of Evil" Vocaloidów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Bezsenność, kiedyś miałem z tym problemy i wspominam to całkiem dobrze, cholernie dobry czas na przemyślenia.
Avatar: Nie mam pojęcia co to za kuc, ale prezentuje się nawet dobrze.
Sygnatura: Bije epickością na prawo i lewo, gratuluję, best of the fucking best.
User: Rozgarnięta userka, nie zaśmieca forum postami, wręcz je upiększa. A skoro mowa o upiększaniu, grzeszy urodą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Możnaby się bardzo długo rozwodzić nad odniesieniem kulturowym i tym "co autor miał na myśli", ale mi się nie chce. Plusa nie będzie, niestety, bo Kruczek bardziej mnie się podobał.

Avatar: Ładna Fluttershy. Oby tylko tam została, jeśli wiesz co mam na myśli. Plus.

Sygnaturka: Pasuje do nicku, jest estetyczna, no i nie cytaty, jak na przykład moja. Plus.

Użytkownik: Elokwentny, rozważny, a jednak też potrafi wyluzować. Ma poczucie humoru, ceni sobie klasykę. Trzyma poziom. Oczywiście to wrażenie wywarte przez twoje zachowanie w Internecie, a wiadomo jak to z tym jest. Tak czy inaczej, warto byłoby poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N:Kojarzy mi się z imgurem lub z jakimś shake'em/koktajlem.

A:Aż chcę zabrać to Sweetie do domu...

S:Za pewne wiem co to znaczy(napisy),ale nie chce mi się tłumaczyć...

U:Nie znam za bardzo.Zdaje się być miły i ogarnięty.

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Kojarzy mi się z Indyjską Boginią :C

Av: Miałem pytać. Ten wilkieł to twój własny art, czy coś z internetów?

Sygna: Mało to to troche :P Ale jest Jacek Wróbel, więc jest dobrze

User: Widuję ją tylko w tym jednym temacie, i nie wiem jak ocenić, bo minus za hejcenie anime i + za charakter i radosny derping w profilu XD

 

 

 

 

P.S.

Będę miły. Mój nick oznacza "SPINWIDE"

I teraz wszystko ma sens.

Na zawsze.

Edytowano przez スピンワイド
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Swahili, Swahili, ale jaki dialekt? Nick w porządeczku. Uszanowanko.

A: Podejrzewam że kuc powiązany z jakąś grą, ale że nie wiem jaką to zachowam neutralność w stosunku do niego.

S: Moja znajomość z Majnkraftę ogranicza się do tego, że mój brat kiedyś grał, a ja obserwowałam. To już coś, nie? Ruchoma, więc plus. Lubię gifowskie sygnatury.

U: Nie lubi podejrzewam anime, pogratulować.  I działa w bazgrołach, też pogratulować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponura? Ja Ci zaraz dam kurde. Ponura. Phi.

 

N: Podzielę się informacją, że do mojej szkoły kiedyś chodził pewien wilku. I trochę dalej nie wiem po co to duże "U" na końcu, ale niechże bydzie.

A: Mam nadzieję że nie z żadnej gry, bom nieogarnięta w tym temacie. Przykro. Ale sam kucyk... Entuzjastyczny. Tak trzymać.

S: Samolot któremu się z tyłka fajczy. Skojarzył mi się ze Starscreamem z Transformersów. Transformersy są zabawne. Popieram.

U: Spotykany bardzo często w czyichś statusach, ewentualnie w off-topie, czyli tam gdzie ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N: Wciąż ten sam niezmiennie fajny :giggle:

A: Nie znam gościa, lecz podejrzewam, że to gitarzysta Megadeath ale mogę się mylić

S: Uważam, że ten mężczyzna jest lekko przerażający

U: Nie miałem okazji bliżej poznać, jednakże wydaje się być ogarnięta i dobrze sprawuje funkcję regenta księżniczki nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Sosna, drzewo takie, pozytywnie! Zmieniony z  Sosny i paru cyferek.
Avatar: Animce ale nawet fajnie wygląda, czemu ta pani ma ogon? :v
Sygnatura: Sporo userbarów i wpis świeżego pana Inkwizytora.
User: Sporo siedzi na SB, wszystkich huga na powitanie, dobry moderator.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...